Jump to content

Moj potencjal na egzorcyste...

SacralNirvana

Recommended Posts

Pytanie jak najbardziej powazne. Weryfikacja bedzie na koniec roku... najpozniej. Ten rok ma sluzyc mi na rozne kursy (od wrzesnia prawdopodobnie Tarotowe w szkole Banzhafa)...

a i to powyzej bardzo mnie interesuje.

Wiec jak z tym moim potencjalem na egzorcyste jest?

4 Monet, Krolowa Bulaw, XIX Slonce ---> suma XIII Smierc, suma HB V Papiez

Co o tym sadzicie kochani?

4 Monet moze pokazac, ze mam siebie i rozne sprawy pod kontrola, potrafie utrzymywac bezpieczne ramy. Jako Krolowa Bulaw jestem ta, ktora decyduje, wiec jest sila i energia. W Sloncu chyba zadowolenie jest i rownowaga sil jasnych i ciemnych.

W sumie Smierc, wiec cos co by mnie drastycznie zmienialo.

Pytanie nie wzielo sie znikad. W przeszlosci mialam kontakt z pewnym bytem, ktorego udalo mi sie przegonic... (byli swiadkowie, wiec nie moj wymysl). Stad tez taka mysl i takie pytanie.

Królowa Buław to już chyba kobieta od takich spraw (pracująca z energiami itd) ,

masz potencjał .

podsum sam mówi doskonale o tym .

moim skromnym zdaniem oczywiście ;))

Hmmm...

masz dobra izolacje od materialistycznych bytow ;)

potarfisz sie bronic.

I masz duzo energii, nie powiem... moze tez byc ze to taki dar...

ale moze Cie wypalic.

Pamietaj, ze egzorcyzm jest jak jasnowidzenie - potrzebny ludziom, ale moze czlowieka wypalic.

Tutaj bym radzil uwazac. No i inaczej niz praktykujac sie nie dowiesz...

Dzieki Kochani... Ciagnie mnie do takich roznych spraw... ale wiadomo, czas pokaze, jak to pojdzie i czy pojdzie...

Gdzies tam wewnatrz siebie jakis czas temu przelamalam rozne leki przed swiatem astralnym... takze mysl warta wyprobowana, szczegolnie, ze jest to czyms, co czuje wewnatrz, wiec wiecej nawet niz mysl. Dzieki za pomoc.

Jak pisalam, i tu z czasem bedzie weryfikacja.

Dzieki... na razie jestem w fazie rozgladania sie... ogladam rozne mozliwosci... rozne szkoly, kursy. Wiele z nich ma miejsce od wrzesnia (w DE)... wiec prawdopodobnie na ten czas bedzie mniej wiecej przypadac weryfikacja, mysle, ze na 2. czesc roku bardziej, ale jakby cos sie pojawilo wczesniej to oczywiscie zweryficze...

Masz racje. Moge jedynie napisac, czy zaczelam robic cos w tym kierunku. Mysle, ze to czy potencjal mam czy nie, mozna zweryfikowac np. po tym, ze cos zaczne w tym kierunku robic i to bedzie przynosilo skutki. Moze nie w w sensie doslownym, jak gdzie indziej bedzie ta weryfikacja, ale juz jakies swiatlo w tym kierunku mozliwe jest czy tez bedzie. Takze jakby cos bylo w tym temacie konkretnie, nowego, to bede pisac... W tym sensie zweryfikuje.

Ale fakt, tez mysle, ze to kwestia samorozwoju w jakims stopniu. Trudno ten swoj potencjal zweryfikowac. Chyba, ze pojawi sie ktos (fachowy), kto to zweryfikuje z boku.

Potencjał jest, ale na razie uśpiony. Byś musiała coś zmienić w swoim życiu, coś przetransformować by iść tą drogą. Jesteś dość silną istotą i to może Ci pomóc. Spora droga przed Tobą, ale już być może więcej czujesz czy widzisz od innych. Uważaj by Cię jednak ta droga nie "wypaliła", pamiętaj o swych zasadach ale nie trzymaj się niczego kurczowo.

Pozdrawiam

Guest SooYoung
Pytanie jak najbardziej powazne. Weryfikacja bedzie na koniec roku... najpozniej. Ten rok ma sluzyc mi na rozne kursy (od wrzesnia prawdopodobnie Tarotowe w szkole Banzhafa)..

Super i nie powiem że nie zazdroszczę :)

Jak najbardziej masz potencjał żeby działać w tym kierunku. W Słońcu widzę uwalnianie i oczyszczanie. Śmierć jako transformacja czyjejś duży, no a Papież mówi sam za siebie:)

Spróbuj a jeśli jak już piszesz coś robisz z tym kierunku to karty mogły tez pokazać Twoje zaangażowanie.

Tylko dobrze się chroń.

Guest PannaDorotka

No chyba nienajgorzej jest ^^

W 4 monet widać, że masz w sobie wielki skarb, tylko że go chronisz silnie... nie dajesz mu jeszcze wyfrunąć. Może to być też twoja silna "barieera ochronna"? Nie bardzo się znam na tym, ale chyba potrzeba by była w kontakcie z takimi niepokojącymi "bytami" :D

Jeśli wejdziesz w rolę aktywnej buławowej i pozwolisz te 4 monety uwolnić, ten sgój skarb właśnie, to w słońcu widać sukces ;) Królowa ma wielki potencjał, siłę, energię, moc, w końcu to królowa ognia.

W podsumie Papież- jako twoja mądrość, opanowanie, wiedza, pomoc innym. Śmierć rozumiem tu jako nowy początek, ale też jako wyzwolenie, jakie może nieść innym twoja praca.

Bardzo ciekawe pytanie ^^ Sacral, jesteś pełna niespodzianek :)

Moj potencjal na egzorcyste...

Witam serdecznie- ja uzupełnię trochę inaczej ze swojej strony

Na powyższe pytanie 236 stopień skorpiona mówi "Indianie Amerykańscy rozbijający obóz na nowym terytorium

Już sami Indianie dają nam cenną wskazówkę - przecież oni komunikowali się bardzo często z duchami swoich przodków, a więc jakby przyzwolenie "Góry" było, aby się tego podjąć.

Nowe terytorium - wiąże się z koniecznością zaklimatyzowania się i oceną nowego otoczenia. Czasami możemy się źle czuć w nowym miejscu i wtedy możemy poczuć się intruzami.

Kochana - sama musisz dokonać takiej oceny, czy po wejściu na terytorium egzorcyzmów będziesz czuła, że to jest to, czy poczujesz zagrożenie.

Symbol sabiański informuje, że nowe terytorium (twoje nowe uzdolnienia ezoteryczne) jest gotowe do zamieszkania i użytkowania, ale wymaga rzetelnej oceny czy się osiedlać czy wrócić do starego, ale bezpiecznego miejsca.

Dopełnieniem wyroczni jest 235 stopień skorpiona ,który brzmi "zdjęcie rentgenowskie pomaga w diagnozie" - tego typu praca z bytami wymaga właśnie takiego rentgenowskiego wglądu, takie prześwietlenia oczami duszy. Uważam, że własną decyzję o zajmowaniu się egzorcyzmami powinnaś tak właśnie dogłębnie prześwietlić i postawić diagnozę na zasadzie wchodzę w to lub nie.

Pozdrawiam

• Like 1