Jump to content

na luty

duo70

Recommended Posts

Witam

Rozkład na luty

1. Praca: 3 denary- praca jest i będzie

2. Finanse: Świat- powinna być poprawa

3. Uczucia: 6 buław (koło, 10 pucharów) Jestem sama i tu powinien pojawić się facet "zdobywca" taki zmienny dosyć. Ogólnie powinna nastąpić zmiana na lepsze i będzie szansa na związek

4. Zdrowie: król denarów: nie wiem problemy z brzuchem

5. otoczenie: Wieża (10 denarów, królowa buław,rycerz denarów) chyba zmieni mi się sposób postrzegania osób z grona znajomych

6. dom: rycerz buław, 6 denarów- wsparcie będzie od energicznego mężczyzny

7.niespodzianka: 8 denarów, słońce- tutaj widzę duże zadowolenie z pracy i sytuacji materialnej

8. co robić: umiarkowanie- zachować równowagę (głównie emocjonalną) a wszystko się ułoży

9. czego nie robić? : sprawiedliwość- nie oceniać

10.rada: mag- wziąć sprawy w swoje ręcę, wszystko zależy ode mnie samej

ogólnie nie jest źle na ten luty

będę wdzięczna za pomoc w interpretacji

pozdrawiam

Guest PannaDorotka

Rozkład na luty

1. Praca: 3 denary- będzie to pracowity miesiąc, ale też pełen satysfakcji :) może jakaś premia wpadnie? nagroda za włożony trud lub za nadgodziny?

2. Finanse: Świat- Trzeba uważać, żeby się te pieniądze wświat nie porozchodziły. Raczej nie będziez narzekać na ich brak, ale też bęziesz je wydawać lekką ręką

3. Uczucia: 6 buław (koło, 10 pucharów) Coś się ciekawego może w tej sferze wydarzyć, coś cię zaskoczy mile, jakaś nowa znajomość?

4. Zdrowie: król denarów: stabilnie i bezpiecznie w tej sferze

5. otoczenie: Wieża (10 denarów, królowa buław,rycerz denarów) Tu jakieś zmiany się szykują. Chyba zaczniesz bywać w nowym towarzystwie, poznawać nowych ludzi, wejdziesz do jakiegoś nowego grona. Pewna siebie i aktywna towarzysko w lutym zdecydowanie :) W rycerzu denarów może jakiś przyjaciel cię wprowadzi w te nowe otoczenie (10 monet)

6. dom: rycerz buław, 6 denarów- może brat lub ktoś z rodziny będzie potrzebował twojejpomocy lub ty będziesz liczyć na jego wsparcie

7.niespodzianka: 8 denarów, słońce- i to pięknie się pokrywa z 3 monet z początkowego pytania- jakaś nagrodapieniężna w pracy cię zaskoczy

8. co robić: umiarkowanie- spokojnie, małymi krokami do przodu, bez pośpiechu, wszystko w swoim czasie. Postaraj się znaleźć równowagę i nie przesadzać z niczym, balans pomiędzy pracą i tym aktywnym życiem towarzyskim a czasem dla siebie i relaksem

9. czego nie robić? : sprawiedliwość- nie dystansować się, nie oceniać

10.rada: mag- działaj aktywnie, nie dystansuj się tak jak ta sprawiedliwość podpowiada, bierz los w swoje ręce, postaraj się angażować w zadania, które dadzą ci efekt natychmiastowy, abyś czuła od razu satysfakcję z tego, w co włożyłaś energię

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Rozkład na luty

1. Praca: 3 denary- generalnie w pracy dobra atmosfera...mogą pojawić się jakieś nowe możliwości czy szanse ~ a może nawet jakaś nagroda za wykonywanie dobrze swoich obowiązków, hmm...

2. Finanse: Świat- Świat to bardzo dobra prognoza dla finansów - więc tutaj powinno być bardzo pozytywnie...

3. Uczucia: 6 buław (koło, 10 pucharów) - szykuje się zmiana...bardzo możliwy powrót - reaktywacja jakiegoś związku...

4. Zdrowie: król denarów: hmm, mogą się pojawić problemy z układem kostnym...z zębami...

5. otoczenie: Wieża (10 denarów, królowa buław,rycerz denarów) spora zmiana w relacji Mężczyzną...

6. dom: rycerz buław, 6 denarów- a może prezencik dostaniesz od jakiegoś Pana (?)...

7.niespodzianka: 8 denarów, słońce- "tutaj widzę duże zadowolenie z pracy i sytuacji materialnej" - też tak sądzę - jakaś premia, awansik lub nagroda (?), w każdym razie po rozkładzie widać że zostaniesz doceniona...

8. co robić: umiarkowanie- bądź spokojna, cierpliwa i pełna silnej woli...ze spokojem dostosowuj się do różnych sytuacji...to Ci się opłaci...

9. czego nie robić? : sprawiedliwość- "nie oceniać'...

10.rada: mag- bądź aktywna...realizuj swoje pomysły z zaangażowaniem - pokazuj swój potencjał...bo przed Tobą okres - w którym możesz poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami....

Ładny miesiąc Ci się szykuje ;)...

• 1 month later...
Rozkład na luty

1. Praca: 3 denary- będzie to pracowity miesiąc, ale też pełen satysfakcji :)może jakaś premia wpadnie? nagroda za włożony trud lub za nadgodziny?

rzeczywiście miałam satysfakcje z pracy i kaska niespodziewanie też wpadła

2. Finanse: Świat- Trzeba uważać, żeby się te pieniądze wświat nie porozchodziły. Raczej nie będziez narzekać na ich brak, ale też bęziesz je wydawać lekką ręką

to co dostałam to szybko musiałam wydać

3. Uczucia: 6 buław (koło, 10 pucharów) Coś się ciekawego może w tej sferze wydarzyć, coś cię zaskoczy mile, jakaś nowa znajomość?

nowej znajomości nie było ale było trochę niespodzianek

7.niespodzianka: 8 denarów, słońce- i to pięknie się pokrywa z 3 monet z początkowego pytania- jakaś nagrodapieniężna w pracy cię zaskoczy

było tak

Rozkład na luty

1. Praca: 3 denary- generalnie w pracy dobra atmosfera...mogą pojawić się jakieś nowe możliwości czy szanse ~ a może nawet jakaś nagroda za wykonywanie dobrze swoich obowiązków, hmm...

2. Finanse: Świat- Świat to bardzo dobra prognoza dla finansów - więc tutaj powinno być bardzo pozytywnie...

3. Uczucia: 6 buław (koło, 10 pucharów) - szykuje się zmiana...bardzo możliwy powrót - reaktywacja jakiegoś związku...

4. Zdrowie: król denarów: hmm, mogą się pojawić problemy z układem kostnym...z zębami...

5. otoczenie: Wieża (10 denarów, królowa buław,rycerz denarów) spora zmiana w relacji Mężczyzną...

zdjęłam różowe okulary