Skocz do zawartości

Dwa skrypty


wiwi14741

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Mam pytanie, czy można nosić dwa skrypty runiczne? Mam jeden na ochronę (nie wiem czy mogę go tu podać) i chciałabym dołożyć do tego skryp na naukę (brak koncentracji i nic mi się nie chce) i zdanie egzaminu Kenaz, Ansuz, Berkano. Jestem totalnie zielona w runach a wiem że mają potężną moc.

Proszę o odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co aż trzykrotnie powtórzona Tiwaz? Runa Tyra, wojowniczego boga absolutnej sprawiedliwości? Poza wszystkim ochronie raczej nie służąca, taki skrypt, zwłaszcza z trzykrotnym odwołaniem do Tyra, zamiast chronić, wiele będzie od Ciebie wymagać, przede wszystkim postępowania bezwzględnie uczciwego i sprawiedliwego... i tylko w takim przypadku Tyr wzmocni Twoje własne działania, łącznie z pomocą w osiąganiu rozmaitych zwycięstw i siłą w stawianiu na swoim gdy trzeba walczyć, również z niesprawiedliwością i nieuczciwością, natomiast mogą nastąpić rozmaite nieprzyjemne konsekwencje, gdy to postępowanie takie nie będzie. Wyjaśnij też może, w jaki sposób Twoim zdaniem rozkosz sygnalizowana przez Wunjo ma działać ochronnie w świetle dnia (Dagaz)?

Edytowane przez Hrefna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je dostałam od tarociski, miały mnie chronić przed "wampirami emocjonalnymi", przed ludźmi którzy mnie wykorzystują.

Mogę z nich bezpiecznie korzystać? Dostałam je rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tarocistka wspólnego z runami, przepraszam? I już Ci napisałąm, czemu ten skrypt "na ochronę" raczej nie ma możliwości ochronnnego działania, a jeśli już, to w konkretnych, również wyszczególnionych przeze mnie warunkach...

 

Drugi moim zdaniem nie pomoże ani nie zaszkodzi, chociaż z Kenaz bym uważała, z jednej strony niby światło pochodni, ale z drugiej - i o wiele bardziej moim zdaniem, wrzód i choroba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic.

Anzuz może wzmocnić zdolności komunikacyjne, ale jednocześnie zwraca uwagę Jednookiego Boga, władcy Run. To może być kłopotliwe i przynieść nieoczekiwane skutki. Berkano to runa Frigg, Milczącej Bogini, opiekunki kobiet i rodziny. Jesteś kobietą, tę runę możesz zatem stosować ochronnie... Pojedynczo. Wzmocni też Twoją pewność siebie.

 

Jeśli chodzi o skupienie, naukę i tak dalej - tylko własna praca, nie pomoże w tym żaden skrypt. Determinacja i skupienie na osiągnięciu założonego sobie celu (zdanie egzaminu itd.). Po prostu nie ma takiego zestawienia run, ani takiej runy, która by to "załatwiła". Sama Ansuz ewentualnie, przed samym egzaminem, jeśli uczciwie się do niego przygotujesz, sprawi, że będziesz bardziej "wymowna" i przekonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...