Jump to content

obrona

fajnamagda

Recommended Posts

jak się zrealizuja moje pragnienia, aby obrona byla po 5.02

7bulaw, 9denaow, 6bulaw

boje sie, ze mi promotor powie dzis, ze zaprasza na obrone w poniedziale, ale po kartach sądzę, że nie mam się czego bać

zweryfikuje pozniej

nie uwierzycie :D mam w poniedzialek! a z przełożenia, czego tu nie pisałam wyszło mi 9buław nie pamietac co jeszcze, ale tutaj takie ladne karty to mowie na bank bedzie po wtorku i zdążę się nauczyć...

Jak pisze KatiJo... warunkiem bylo solidne zawalczenie o swoje. Przy takich dzialaniach szanse byly duze, ze by sie udalo to, czego chcialas (6 Bulaw - skuteczne dzialania m.in.).

• Maestro
mam 70stron do ogarniecia na tip top na poniedzialek do tego zrobic prezentacje pracy. Poza tym dzisiaj idę na bal konczacy studia. poniedzialek to jest swietny termin :ojejku:

Ojej,współczuję...

Wazne jest nastawienie. :)

Jeszcze odnosnie tamtego rozkladu. Wyciagnelas dodatkowo 9 Bulaw.. a bylo wskazane 7 Bulaw... 7 Bulaw - walka o swoje, 9 Bulaw jednak powstrzymywanie sie, zbytnia ostroznosc. I to tu Cie zgubilo.

Co do nauki... to kwestia nastawienia umyslu. Nastaw sie, ze zaliczysz, to polowa sukcesu. Pozytywnie myslec, ze sie uda.. i sie uda. ;)

jak się zrealizuja moje pragnienia, aby obrona byla po 5.02

7bulaw, 9denaow, 6bulaw

boje sie, ze mi promotor powie dzis, ze zaprasza na obrone w poniedziale, ale po kartach sądzę, że nie mam się czego bać

zweryfikuje pozniej

a ja myslę, że te karty pokazały, że obrona ( 7buław) mimo,że termin nie po Twojej mysli, wypadnie w Twoim wykonaniu rewelacyjnie :D

No i w poniedziałek bedziemy tu czytały od Ciebie dobre nowiny!

Ps. ale składni uzyłam hih..ale szłam po kartach szablonowo

maddie - już wiadomo, że będzie w poniedziałek, 4.02 ;)

Oj... Zapędziłam się ;) Dziękuję, KatiJo :)

fajnamagda - trzymam kciuki :) Tak jak piszą dziewczyny, obronisz się bez problemu :):uscisk:

Edited by maddie88