Jump to content

zweryfikuję dzisiaj :) spotkanie .

nirva2991

Recommended Posts

dzisiaj wieczorem zweryfikuję

jak będzie dzisiaj na spotkaniu z Y

8 mieczy , rycerz kielichów , sprawiedliwość .

8 mieczy ja to :D , mam nadzieję , że mnie nie sparaliżuje i że będzie o czym rozmawiać . Bo ta sprawiedliwość mi się źle kojarzy ze spotkaniami . Za to on powinien być baardzo miły ;)

Po początkowym "paraliżu" sądzę, że z nerwów spotkanie powinno ładnie się rozwijać - będzie miło, ale bez nadmiernego kadzenia sobie i co najważniejsze będziecie ze sobą szczerzy

• Like 1
dzisiaj wieczorem zweryfikuję

8 mieczy , rycerz kielichów , sprawiedliwość .

8 mieczy ja to :D , mam nadzieję , że mnie nie sparaliżuje i że będzie o czym rozmawiać . Bo ta sprawiedliwość mi się źle kojarzy ze spotkaniami . Za to on powinien być baardzo miły ;)

Jesli 8 mieczy to Ty, to będziesz powściągliwa tym zachowaniem możesz Pana nieco przyhamować, sciagnąć Go na ziemię. Ale znajdziecie w tych swoich postawach półśrodki i będzie OK.

• Like 1

8 Mieczy, Rycerz Kielichow, VIII Sprawiedliwosc ---> suma VII Rydwan, suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Jezeli spotkanie dojdzie w ogole do skutku...

to poczatki moga byc trudne. Pan bedzie jednak probowal przelamac ten... hmm... dystans. Bedzie rozmowa i bardzo mozliwe, ze pan Cie czyms bardzo zaskoczy.

• Like 1
8 Mieczy, Rycerz Kielichow, VIII Sprawiedliwosc ---> suma VII Rydwan, suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

to poczatki moga byc trudne. Pan bedzie jednak probowal przelamac ten... hmm... dystans. Bedzie rozmowa i bardzo mozliwe, ze pan Cie czyms bardzo zaskoczy.

już się w sumie umówiliśmy na 19 ;)) także poinformuje jeśli wypadnie jakaś niespodziewana niespodzianka ;))

a co do dystansu to czuję go od rana :D - może tak się nastawiłam .

Edited by nirva2991

8 mieczy , rycerz kielichów , sprawiedliwość . podsum koło fortuny - wydaje mi sie ze bedzie Cie ocenial wiec moze zadawac czasem podchwytliwe pytania. Mam wrazenie zie sie pokrecicie troche po jakims miejscu.

WERYFIKACJA

najbardziej zbliżona wersja była Sacral i Kędry .

na początku dystans z mojej strony , z jego lekki też . Ale widać było , że próbował mnie delikatnie przełamać . Rozmowa średnio się na początku kleiła , ale Y wymyślił bilarda , po czym wszystko było już ok ;)) .

Co do tego , że mnie czymś zaskoczył , to też prawda. Niesamowicie opowiadał o mieście (w którym mieszkam od 21 lat , a ja nie znałam takich szczegółów ).

Vivere

Jesli 8 mieczy to Ty, to będziesz powściągliwa tym zachowaniem możesz Pana nieco przyhamować, sciagnąć Go na ziemię. Ale znajdziecie w tych swoich postawach półśrodki i będzie OK.

Kędry

Po początkowym "paraliżu" sądzę, że z nerwów spotkanie powinno ładnie się rozwijać - będzie miło, ale bez nadmiernego kadzenia sobie i co najważniejsze będziecie ze sobą szczerzy

dokładnie tak , rozwijało się stopniowo w dobrym kierunku . Zupełnie bez żadnego słodzenia , co mi się bardzo podobało . I jak napisałaś , szczere rozmowy były :))

Iridos

no albo nie dojdzie albo jakas trema kogos ogarnie :)a moze szybko sie skonczy?jakis tu chłód wieje z kart mimo ryc

no chłód wieje( i powiało z dwóch stron na początku ) , ja mieczowa i on mieczowy . ale spotkanie trwało od 19:20 do 22:50 więc raczej dłuższe spotkanie :) (według mnie )

JagodowaTruskawka

8 mieczy , rycerz kielichów , sprawiedliwość . podsum koło fortuny - wydaje mi sie ze bedzie Cie ocenial wiec moze zadawac czasem podchwytliwe pytania. Mam wrazenie zie sie pokrecicie troche po jakims miejscu.

nie ocenialiśmy się (moim zdaniem )

ogólnie to ja już go znam dwa lata... Ale ostatnio coś sobie wpadliśmy w oko i to było nasze pierwsze spotkanie na takim gruncie .

Ja lekko zestresowana i trochę się pokręciłam w pewnym momencie ;)) bo to był mój drugi facet w życiu z którym się zaczęłam umawiać :)) po rocznej przerwie

dziękuję Wam wszystkim :bukiet:

Edited by nirva2991