Jump to content

Jego działania w moja stronę w ciagu tygodnia

duo70

Recommended Posts

Witam

Ponieważ do spotkania jeszcze nie doszło: http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/66000-jego-dzialania-w-moja-strone.html

byłam ciekawa, czy w przyszłym tygodniu coś się ruszy w tej sprawie

Głupiec Gwiazda Rydwan= Kapłanka

Pan chyba trochę zakochany jest. Nie jestem pewna, ale po kartach i jego zachowaniu wszystko wskazuje na to. Jest tutaj początek jakiegoś uczucia.

Dzieli nas odległość więc może w przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie. Często pokazuje mi się jako rydwan. Zastanawia mnie ta kapłanka. Nie mam z ta kartą doświadczenia. Może mówi o moich skrywanych uczuciach do pana bo nie jest mi obojętny. Oboje tak czaimy się z okazywaniem wobec siebie jakiś uczuć.

Jak to na mnie wpłynie?

As buław 6 pucharów rycerz mieczy= Kapłanka

Dużo kart ciążowych i związanych z dziećmi tu widzę :)

Może dojść do seksu w wyniku czego poczuję bliskość, ciepło, poczucie bezpieczeństwa. Dużo zamieszania to wszystko wywoła w moim życiu. Z panem znamy się od jakiegoś czasu ale jeszcze nie jesteśmy parą.

Tak ja bym to widziała. Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje

pozdrawiam

Mnie się wydaje, że Ty masz nadzieję na przypadkowe spotkanie z panem... Karty zaznaczyły twoje rozmyślania tutaj...

Jak to na mnie wpłynie?

Będziesz czekać, wspominać...może i nawet najdzie Cię ochota by sama wyjść z inicjatywą wobec pana...

Ja nie widzę tutaj, żeby pan podejmował się jakiś działań w przyszłym tyg. :( W kartach zaznaczyłaś się głównie Ty... Ale to jest tylko moje spojrzenie, poczekajmy na interpretacje innych.

My przypadkowo się nigdy nie spotykamy tylko zawsze z inicjatywy pana. Mieszkamy daleko od siebie. Do spotkania dojdzie na pewno tylko nie wiem kiedy. To, ze rozmyślam dużo, to fakt.

Więc moim zdaniem masz nadzieję, że pan zaproponuje spotkanie...wyjdzie ze spontaniczną propozycją przyjazdu :) Dla mnie pan się tutaj nie zaznaczył, jeśli chodzi o przyszły tydzień... Ale jeśli macie się spotkać, to może postaw karty na to, kiedy dojdzie do spotkania i już :)

Witam

Ponieważ do spotkania jeszcze nie doszło: http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/66000-jego-dzialania-w-moja-strone.html

Pan chyba trochę zakochany jest. Nie jestem pewna, ale po kartach i jego zachowaniu wszystko wskazuje na to. Jest tutaj początek jakiegoś uczucia.

Dzieli nas odległość więc może w przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie. Często pokazuje mi się jako rydwan. Zastanawia mnie ta kapłanka. Nie mam z ta kartą doświadczenia. Może mówi o moich skrywanych uczuciach do pana bo nie jest mi obojętny. Oboje tak czaimy się z okazywaniem wobec siebie jakiś uczuć.

Jak to na mnie wpłynie?

Może dojść do seksu w wyniku czego poczuję bliskość, ciepło, poczucie bezpieczeństwa. Dużo zamieszania to wszystko wywoła w moim życiu. Z panem znamy się od jakiegoś czasu ale jeszcze nie jesteśmy parą.

Weryfikacja: Spotkanie było :) opis spotkania jak wyżej.

• Maestro
Witam

Jak to na mnie wpłynie?

Weryfikacja: Spotkanie było :) opis spotkania jak wyżej.

Ja co prawda nie interpretowałam tego rozkładu,ale chciałabym dodać, że mi karta Gwiazdy mówi : spełni się Twoje marzenie:) Oby i Twoje się wypełniły:)

• Maestro
Dzięki za weryfikację :) U mnie Gwiazda pokazuje przeważnie nadzieję... Kapłanka może być znakiem, że będzie tak, jak czujesz, jak podpowiada Ci Twoja intuicja. :)

Zapamiętam to,co piszesz o Kapłance:)

Ja co prawda nie interpretowałam tego rozkładu,ale chciałabym dodać, że mi karta Gwiazdy mówi : spełni się Twoje marzenie:) Oby i Twoje się wypełniły:)

Ja też tak początkowo widziałam tę kartę...bardzo ją lubiłam, wydawała mi się szczęśliwą gwiazdą...ale ostatnio pokazuje mi tylko nadzieje... :/

• Maestro

Ja też tak początkowo widziałam tę kartę...bardzo ją lubiłam, wydawała mi się szczęśliwą gwiazdą...ale ostatnio pokazuje mi tylko nadzieje... :/

Odnośnie Gwiazdy trzeba pamiętać, że tu obowiązuje też wytrwałość i pozytywne myślenie:) Ona nie mówi: już zaraz,ona mówi : spełni się, ale musisz uwierzyć i być cierpliwym, wszystko w swoim czasie:)