Jump to content

Celt na J

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Karty na mojego kolegę...Mieszka za granicą,poznaliśmy się w Polsce,potem przez długi czas kontakt netowy tylko i wyłącznie,przyleciał w grudniu...Nie mam do niego większych uczuć, z jego strony wyczułam dość mocne zainteresowanie,ale byłam nieco oschła.. Ostatnio nie zachował się jak powinien i wywaliłam go ze znajomych na fb...

Dziękuję Vivere za karty:) Interpretacja moja:)

Na pół roku

Przy tasowaniu wyskoczył Diabeł

1,to jest – 7 denarów - nie ma nic,spokój, nic się nie dzieje, każde z nas zyje swoim zyciem

2,krzyżuje się – Cesarz - uważam, że on powinien się odnieść do tego co się wydarzyło, ale z jego strony widzę tylko biernosć

3,świadomość- 4 kielichów- mam dość, po prostu dość

4,podświadomość- sprawiedliwość- podświadomie wiem, ze dobrze postąpiłam,że odpuściłam,uspokoiłam się

5,to co mija – 6 buław – kontakty, jego przyjazd

6,to co nadchodzi – król buław – zdecydowany mężczyzna (ten facet od roku przewija się w moich rozkładach...)

7.nastawienie pytającego- paż mieczy – mogłabym z nim pogadać, gdyby tylko nie był taki bierny,jestem gotowa na kontakt

8. otoczenie- paż kielichów – w otoczeniu może być ktoś młodszy

9.nadzieje, obawy – 4 buław – obawy pewnie takie, ze juz nic się tutaj nie wydarzy

10,ostateczny wynik – 8 kielichów, król kielichów, Papież ( w nim wyszła 10 pucharów) – no właśnie, ta pierwsza karta pokazuje mi często rozstania i powroty,wiec albo on przyjedzie i się spotkamy,albo ja zwrócę się w kierunku innego,pozostając nadal w obecnym związku, bo tu 2 facetów w wyniku jakby nie było

Guest gość5

Inez, przy tasowaniu wyleciał Diabeł, bo pewnie nerwy w zwiazku z całą tą sytuacja tu wchodzą w rachubę ........

1,to jest – 7 denarów - spokoj i oczekiwanie na ciag dalszy....

2,krzyżuje się – Cesarz - bierna postawa pana, w chwili obecnej taki chyba ośli upór

3,świadomość- 4 kielichów-zawiodłas się na nim

4,podświadomość- sprawiedliwość- podświadomie wiem, ze dobrze postąpiłam,że odpuściłam,uspokoiłam się- tak

5,to co mija – 6 buław – zadowolenie z kontaktów, to też troche tak jakbyś w chwili obecnej cieszyła sie z tego kroku a za moment miala sie pojawic mysl "no i co z tego ze słusznie zrobiłam?"

6,to co nadchodzi – król buław – zdecydowany mężczyzna albo ten pan podziała- znów.........

7.nastawienie pytającego- paż mieczy – chyba czekasz na jego odzew, zeby wyjasnił, ogólnie cos zrobil........

8. otoczenie- paż kielichów – sa inni, którzy maja wobec ciebie cipłe uczucia, poza tym jesli ktos jeszcze wie o sytuacji z J- wspiera cie po cichu.......

9.nadzieje, obawy – 4 buław – obawy ze to ewidentny koniec.... i nadzieje na powrot relacji

10,ostateczny wynik – 8 kielichów, król kielichów, Papież ( w nim wyszła 10 pucharów) – i tu tak jak napisalas- koniec a zarazem poczatek- powiedzialabym, że może nie tyle dwoch panów ile pan pomimo tego, że jest zaangazowany bedzie chccial nakreslic jakies ramy tej relacji/związku...

No to i ja swoją wersję.

1,to jest – 7 denarów – zastój, bardzo się starałaś ale nie przynosiło to efektów, nie spełniło oczekiwań. Nie wykorzystaliście potencjału tej relacji. Teraz stop i czekanie co dalej.

2,krzyżuje się – Cesarz ( ja na tej pozycji czytam cień karty, co było przeszkodą)- możliwe, ze to J. Wydaje mi się, że Jot nie umiał zapanować racjonalnie nad sytuacją. Był niezdecydowany i mało konkretny. Nie wyrażał swoich myśli jasno, precyzyjnie. Nie umie formować tej relacji, nie umie inicjować zdarzeń na miarę Twoich oczekiwań. Taki nieudolny ale hardy.

3,świadomość- 4 kielichów- to brak satysfakcji,odpuszczenie. Teraz jest rozmyslanie. Każde z Was pielegnuje własne ego a nie spogląda na sytuację rzeczowo. Uczucia są mieszane.

4,podświadomość- sprawiedliwość- to ciąg przyczynowo –skutkowy, decyzja zapada nie bez powodu. Wszystkie za i przeciw są rozważane.

5,to co mija – 6 buław – nadzieje i pragnienia, satysfakcja z kontaktów

6,to co nadchodzi – król buław – nie wiem. Może to ktoś, kto Ciebie uwodzi lub /i się Tobie podoba. W każdym razie poziom adrenaliny podnosi.

7.nastawienie pytającego- paż mieczy – drazni Cię ten stan ale byłabyś gotowa do rozmowy. Peniwie bys wygarnęła/wyjaśniła chętnie to i owo?

8. otoczenie- paż kielichów – serdeczne, masz z kim poflirtować lub na kim się oprzeć.

9.nadzieje, obawy – 4 buław – chętnie bys się uwolniła od tego co było. Ty już chcesz spokoju, określenia zasad, formy tej relacji.

10,ostateczny wynik – 8 kielichów, król kielichów, Papież ( w nim wyszła 10 pucharów) –

W 8 kiel jest zmiana nastawienia. Zostawiasz przeszłość za sobą i ruszasz ku nowemu. Inez, na moje wyczucie zajmiesz się kimś innym, kimś, kto wypełni Ciebie uczuciami. Zastanawia mnie Papież/10 pucharów. To może być Twoja obecna rodzina.

Nie lubię, gdy w celcie pojawiaja się karty dworskie. Jest tu ich dużo i nie wiem w której z nich znaleźć J. Nie wydaje mi się by Królem Buław - był On. Król Buław dla mnie to ktoś świeży, ktoś, kto rozgrzewa nas mocno.

• Like 1

Przy tasowaniu wyskoczył Diabeł

1,to jest – 7 denarów - oczekiwanie, oczekiwanie, obserwowanie, oczekiwanie, niemoc, koniecznosc poddania sie biegowi sytuacji, oczekiwanie...:)

2,krzyżuje się – Cesarz - ....oczekiwanie na konkretny , zdecydowany, odpowiedzialny i rozwazny ruch mezczyzny. Taki ruch , kotry rowieje nasze obawy i da nam poczucie odzyskania bezpeczenstwa w sytuacji.

3,świadomość- 4 kielichów- mam .... focha :)

4,podświadomość- sprawiedliwość- podświadomie ukaralas go. Rozprawilas sie z nim jak z dzieckiem , ktoremu daje sie lanie aby zrozumial konsekwencje. Swiadomie ukazujesz, ze cie to nie tyka, masz focha i unosisz sie duma a podswiadomie byc nawrzucala , potrzesla, nakrzyczala i pogrozila palcem. Podswiadomie dokonujesz osadu.

5,to co mija – 6 buław – mija Twoje idealizowanie tej osoby.

6,to co nadchodzi – król buław – zdecydowany mężczyzna (ten facet od roku przewija się w moich rozkładach...)....to zostawilabym tak jak Ty

7.nastawienie pytającego- paż mieczy – zaciety, wkurzony, troche zlosliwy, gotowy do odwetu . Na zasadzie - ja mu pokarze !!!

8. otoczenie- paż kielichów – w otoczeniu jakas osoba , ktora udaje kogos innego. Aktorzyna, ktory leje wode.

9.nadzieje, obawy – 4 buław – a ja mysle, ze to wciaz sa nadzieje...:)

10,ostateczny wynik – 8 kielichów, król kielichów, Papież ( w nim wyszła 10 pucharów) – mysle, ze w koncu dasz sobie spokoj i pojdziesz w kierunku czlowieka , ktory szczerze obdarza Cie uczuciem. Docenisz glebie i szczerosc jego intencji.

Odpusisz swoja pokuse "DIABLA" i docenisz waznosc wyzszych uczuc i emocji "PAPIEZ"

Edited by tarotka
  • Like 1

Ty czekasz jak na razie , może i powoli zaczyna Cię już to nudzić . A Pan odezwie się wtedy kiedy sam będzie chciał, Ty niestety nie możesz nic tutaj zrobić . Po za tym do niego należy teraz wykonać krok .

Jednocześnie mimo zrezygnowania z tej znajomości chciałabyś od niego wyjaśnień/przeproszeń. Chociażby tyle , żeby napisał, że tak nie powinien się zachować .

W wyniku widzę , że pan się nie odezwie , a Ty puścisz tą znajomość w niepamięć i tak mi się nasuwa (po kapłanie) , że skupisz się na małżeństwie. Że małymi kroczkami coraz bliżej będziecie z mężem .

Edited by nirva2991
  • 2 months later...
  • Maestro

CZĘŚCIOWA WERYFIKACJA

Jak dojdzie coś nowego to dopowiem...

Urwałam tę relację sama z siebie,bo mnie wkurzył, napisałam mu tak ostre słowa, że zaskoczyłby mnie,gdyby odpisał:lol: Pewnego dnia, bardziej z nudów niż sentymentu odezwałam się, on o dziwo, jakby na to czekał.. Ja zrobiłam się obojętna, natomiast on widzę, że nie...Pisze mi to,co pisał od początku, że gdyby życie ułożyło się inaczej on chciałby ze mną być...Ale ja chyba nie, traktuję go jak dobrego kolegę,przyjaciela, tylko...