Jump to content

Jutrzejsza impreza- weryfikacja w niedzielę :)

Madlen_88

Recommended Posts

Jaka będzie/co się wydarzy?

5 monet+ 6 pucharów+ As pucharów--> Sąd

Tak jakbym spotkała osobę z przeszłości i odnowiła z nią relacje. Trochę to nierealne bo to impreza 80km ode mnie. Ogólnie wydaje mi się, że na początku będzie beznadziejnie, a potem się rozkręci. Emocjonalna jakaś dla mnie chyba będzie. Pytanie czy to będą pozytywne czy negatywne emocje.

• Maestro

Możesz się źle czuć z początku,wiesz jakis katar,przeziębienie etc., ale potem widac fajna zabawę, miłe gesty,mozliwe, że spotkasz kogoś,kogo już znałaś wczesniej

na poczatku bedziesz sie nudzic,

moze byc dretwo, sztywnie i dosc ubogo,

ale za sprawa towarzystwa (moze kogos kogo juz znasz)

impreza sie rozkreci i nawet sie nie obejrzysz,

a zleci zabawa, ktora bedziesz byc moze milo wspominala:)

Moze nawet sie zadurzysz, czy zauroczysz w kims..

ale powinno byc w sumie milo ;)

tylko nie przesadzaj z odchudzaniem i glodowkami, ani kosmetycznymi zabiegami :)

udanej zabawy

Coś może się potłuć/jakieś szkliwo.

Poza tym możesz troszkę wypić przez co możliwe ,że gdzies tam wrócisz w swojej głowie do wspomnieć,troche zasmutac badz ze znajomymi bedzie dyskusja na temat starych czasów:) W podsumie widać fajnie spedzony czas:)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

A ja tak sobie myślę, że to może być tak...pojedziesz/pójdziesz na imprezę sama (tzn. bez Pana do pary) a tam kogoś spotkasz - kogoś z przeszłości, no i wrócą jakieś tam ciepłe uczucia które Was łączyły...niekoniecznie to będzie Pan - bo może to być jakaś bliska koleżanka (ale raczej Pan :) )...

Teraz to może "popłynęłam"...ale jakoś tak...

Miłej i Udanej zabawy ;):)...

A więc impreza była baaardzo udana. Bawiłyśmy się świetnie do 5 rano. Spotkałam kolegę hiszpana, którego poznałam dwa lata temu, trochę się razem pobawiliśmy, a dzisiaj się znowu do mnie odezwał :) Poznałam też kilka nowych osób. Dziękuję wszystkim za interpretację ;*