Jump to content

partnerski

nirva2991

Recommended Posts

On:

co wnosi: 9 mieczy+ paź buław

Często gadamy w nocy i nie tylko . okazuje swoje zainteresowanie

co mysli: 5 buław , wieża , umiarkowanie - coś tam się zmieniło . Wydaje mi się , że na gorsze .

co czuje: kapłan+królowa kielichów po kartach wydaje mi się , że tak jakby chciał by mnie otoczyć ochroną ? nie mam pojęcia .

co pokazuje: 3 kielichy - otwartość

Ja:

co wnosze: 4 kielichy - nic specjalnego. chyba się już znudziłam samotnością .

co mysle: rycerz mieczy- za bardzo chaotycznie , może bym chciała czegoś na już . Albo postrzegam jego jako rycerza mieczy .

co czuje: 5 kielichów +królowa denarów- wiem , że to jest chwilowe i , że to nie jest to . Nie tego szukam .

co pokazuje: cesarz - chyba jakieś twarde zasady moralne . Może jestem trochę za zimna i za sztywna .

co nas laczy: mag, 7 kieichów , as denarów+kapłanka - mi się wydaje ,że tutaj są wspólne imprezy oraz to , że zna pewne moje "tajemnice "

jak bedzie ukladac sie znajomosc do konca marca 2013?

rydwan , rycerz kielichów, król kielichów , paź buław

albo tutaj karty pokazały , że wyjedzie znowu do tego czasu , albo że ruszy do przodu .

dokad zmierza relacja - 5 denarów , 2 kielichy, 5 buław

i tu też mam zagadkę ;) do bezuczuciowych spotkań ?

On- pracuje nad sobą, stara się zburzyć pewne schematy, jest gotowy na powolnie rozwijającą się relację, bierze również pod uwagę kompromisy. Jeśli chodzi o uczucia- to takie wyważone , bez ochów i achów. Otwarty na Ciebie

Ty - musisz wyjść ze sztywnych ram cesarza - poczuć się bardziej kobietą, przeanalizować, zapanować nad tą sytuacją i odpowiedzieć na pytanie: czy tego chcę.

co was łączy - odnoszę wrażenie jakby każde z Was było z innej bajki.

będzie taka trochę szarpanina - za bardzo emocje mogą dochodzić do głosu. W tym rydwanie widziałabym podejmowanie decyzji pod wpływem chwili.

na chwilę obecną -relacja koleżeńska

Edited by Kędry
  • Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN

On:

co wnosi: 9 mieczy+ paź buław no tak jak napisałaś - częste rozmówki nocą - taką wymianę poglądów i doświadczeń, coś mi się wydaje że ma duuużo do powiedzenia :)...ale myślę też - że On jest po jakichś nieciekawych przeżyciach no i teraz wszystko co robi czy mówi jest dobrze przemyślane...

co mysli: 5 buław , wieża , umiarkowanie - że wypływa na fale - uwalnia się od trudnej przeszłości i dochodzi do siebie dzięki Tobie...

co czuje: kapłan+królowa kielichów - wiesz...u mnie jak się u Pana pokazuje Królowa Kielichów oznacza tę ukochaną Kobietę...a tu dodatkowo mamy Kapłana, to człowiek rozsądny/zrównoważony - wie czego chce, widać że On z Tobą naprawdę wiąże spore nadzieje (suma Gwiazda), traktuje Cię poważnie - nie rozrywkowo...

co pokazuje: 3 kielichy - że Wasza znajomość daje mu full szczęścia, radości i przyjemności - miło mu się spędza czas z Tobą...

Ja:

co wnosze: 4 kielichy - a czy Ty nie tkwisz jeszcze myślami gdzieś w przeszłości czasem (przy innym Panu) ? tak myślę...jeśli tak jest - powinnaś pozwolić odejść przeszłości i zwrócić uwagę na to co tu i teraz - dać szansę Miłości/Przyjaźni...

Jeśli jednak nie tkwisz emocjonalnie w przeszłości - to po prostu jesteś mocno zniechęcona...i doszłaś do wniosku "niech się dzieje wola nieba"...

co mysle: rycerz mieczy- coś mi się wydaje że myślisz iż ta znajomość to taki "przelotowy" epizod - tzn. nie że Ty chcesz aby to tak było - ale z góry zakładasz że to tak będzie - że się skonczy...

co czuje: 5 kielichów +królowa denarów- no ja tutaj widzę że smutasz ponieważ masz już dość swojego ustabilizowanego życia, kręcacego się wokół materii - Ty chciałabyś rewolty w uczuciach, chciałbyś żeby się dziaaało....

co pokazuje: cesarz - samokontrolę...że panujesz nad emocjami - żadnych tam wylewnych wyznań uczuciowych nie czynisz...nooo - kryjesz swoje uczucia i emocje...

co nas laczy: mag, 7 kieichów , as denarów+kapłanka - wspólne rozmowy...macie w głowach jakieś "plany"/zamierzenia odnośnie tej znajomości ale to tak w fazie myślenia, wstrzymujecie się z konkretnymi działaniami...czekacie...no i obydwoje jesteście singlami...

rydwan , rycerz kielichów, król kielichów , paź buław

No będą zmiany - myślę że na plus...będzie ciepło i sympatycznie, Pan dla Ciebie bardzo serdeczny i uprzejmy...ale On faktycznie może wyjechać...no i wokół Ciebie może sie kęcić Ktoś jeszcze...

Noo w tych kartach to tak zmiennie to wygląda...miłe rozmowy czy tez spotkania, pomiędzy rozstania i brak tej drugiej osoby...no i ten Ktoś Trzeci - tzn. jakiś Pan u Ciebie...

Kędry

On- bez ochów i achów. Otwarty na Ciebie

Ty - odpowiedzieć na pytanie: czy tego chcę.

no tutaj masz rację . Co będzie dalej to zweryfikuję :)

MyStErIoUs_WoMaN

On:

co mysli: 5 buław , wieża , umiarkowanie - że wypływa na fale - uwalnia się od trudnej przeszłości i dochodzi do siebie dzięki Tobie...

a tego nie wiem ;d

traktuje Cię poważnie - nie rozrywkowo...

da się odczuć , ale nie wiem co do uczuć :) on nie jest zbyt wylewny i nigdy w sumie nie pokazuje tych głębszych emocji . Ale bardzo bardzo mi chce pomóc we wszystkim :)

Jeśli jednak nie tkwisz emocjonalnie w przeszłości - to po prostu jesteś mocno zniechęcona...i doszłaś do wniosku "niech się dzieje wola nieba"..
.

no jestem zniechęcona . Po prostu mi się nie chce z nikim spotykać .

co mysle: rycerz mieczy- coś mi się wydaje że myślisz iż ta znajomość to taki "przelotowy" epizod - tzn. nie że Ty chcesz aby to tak było - ale z góry zakładasz że to tak będzie - że się skonczy...

prawie idealnie ujęłaś ;)) ja z góry zakładam , że to nie ma sensu . A jeśli nawet coś będzie to i tak nie na długo ;)

co czuje: 5 kielichów +królowa denarów- no ja tutaj widzę że smutasz ponieważ masz już dość swojego ustabilizowanego życia, kręcacego się wokół materii - Ty chciałabyś rewolty w uczuciach, chciałbyś żeby się dziaaało....

no rewolucja by się sprzydała :) mam dość monotonii ...

co pokazuje: cesarz - samokontrolę...że panujesz nad emocjami - żadnych tam wylewnych wyznań uczuciowych nie czynisz...nooo - kryjesz swoje uczucia i emocje...

noo mam pancerzyk :))

resztę zweryfikuję w terminie ;)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

"da się odczuć , ale nie wiem co do uczuć :) on nie jest zbyt wylewny i nigdy w sumie nie pokazuje tych głębszych emocji . Ale bardzo bardzo mi chce pomóc we wszystkim :)"

Dlatego w - co wnosi - napisałam ~ ...ale myślę też - że On jest po jakichś nieciekawych przeżyciach no i teraz wszystko co robi czy mówi jest dobrze przemyślane...:)

W ogóle to Dziękuję Słonko za tak błyskawiczną weryfkę...no...miło wiedzieć...:)

• 3 months later...