Jump to content

Wyjazd w odwiedziny

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Miałam dzisiaj sen,który mnie zastanowił. Śniło mi się,że zaprosił mnie do siebie pewien mężczyzna, między którym a mną coś się tli, w chwili obecnej nie mamy kontaktu, bo nie doszliśmy do porozumienia w pewnej kwestii..Miałam go odwiedzić w niedzielę,w jego domu,wspominał, że będzie ciasto,które upiekła jego mama. Ponieważ on mieszka w innej miejscowości, wiedziałam, że musze jechać pociągiem i autobusem. Spytałam o nr autobusu, powiedział, ze nr 178 i że mniej więcej o 10.40 będzie odjeżdżał spod dworca. Podał adres,że mieszka przy ul.Łanowej.Gdy wychodziłam pojawiła się koło mnie mała dziewczynka, pucułowata blondyneczka, która nie była moim dzieckiem, ale stanowiła moją rodzinę. Chciała jechac ze mną. Ponieważ mam wewnętrzny lęk przed jazdą samej pociągiem zrobiło mi się raźniej,poszłyśmy, po drodze przypomniałam sobie,że dzieci do lat 4 nie musza mieć biletu, spytałam zatem o jej wiek.Odparła, że ma 3,5 roku.

Przyjechał pociag,ale nagle zrobiło sie zamieszanie na dworcu,bo nie wiedziałam gdzie wsiąść i jakas kobieta krzyknęła, że dziecka nie ma.Spojrzałam, że jest na schodach, zawołałam ją,a ona nie patrząc na mnie od razu wskoczyła do pociagu.Na szczęście dogoniłam ją. Gdy dojechałyśmy do G. okazało się, że spóźniłyśmy się na autobus i trzeba czekać. Ja nagle stwierdziłam, że przeciez on i tak nie czeka na mnie i ...zrezygnowałam z odwiedzin i wróciłam do domu. Gdy byłam na miejscu siostra mi poweidziała, ze powinnam chociaż go zawiadomić dlaczego mnie nie ma, bo on na pewno czeka. Zadzwoniłam w nerwach, wytłumaczyłam, a on przyjął to na spokojnie,z usmiechem.

Edited by Inez2503