Jump to content

Pomożecie w interpretacji?

london63

Recommended Posts

jak minie dzisiejsza impreza

rycerz mieczy krol denarow krolowa bulaw

hmm bede fajnie wygladac i przyciagac facetów.. ? moze sie z kims pokloce. Nie wiem jak to interpretowac, pomozecie??

Weryfka jutro :)

Wydaje mi się, że na początku coś Ci przeszkodzi aby być punktualnie. Wpadniesz na imprezę taka pobudzona (; bo się spieszyłaś... wiesz tak szybko makijaż, szybko na przystanek, szybko do Klubu... Na początku z powodu tego "pośpiechu" będzie się działo - witanie się, rozmowy - taki natłok rozmów i ludzi. Więc pewnie i tańce będą jak w Klubie w tym Rycerzu (; Z czasem to się uspokoi, nadal będzie przyjemnie, ale spokojniej. Odpoczynek po gimnastyce na parkiecie (; I też mi się wydaje, że przede wszystkim będziesz zwracać na siebie uwagę swoim wyglądem - kobieca, pewna siebie, ładna. Wrócisz zadowolona, z uśmiechem na twarzy.

Edited by e

dodam, ze impreza w klubie, a ne domowka:) dziekuje bardzo

chcę się nauczyć tak ładnie sumować karty jak wy :D , więc sprobowalam

rycerz mieczy król denarów królowa buław -> VI kochankowie

IV cesarz XXI świat VIII sprawiedliwość

III cesarzowa VII rydwan

X koło

• Maestro

jak minie dzisiejsza impreza

rycerz mieczy krol denarow krolowa bulaw

będzie koło Ciebie 2 facetów,jeden młodszy, który raczej na chwilę się zjawi, drugi raczej starszy, ale bardziej pewny,aczkolwiek dość bierny, będziesz miała na pewno powodzenie, będziesz przebierać, w tej Królowej Buław ja widzę Twoje tance, uśmiech, ogólnie bijąca radość :)

• Like 1

nie było w czym wybierać szczerze mowiac :D byłam wkurzona przez jakis czas przez pewna sytuacje oraz przyjechal taki facet ktorego nie chciaalam widziec ..

było dwóch panów owszem, jeden był na chwile a drugi na dłużej i z nim to się działo :)