Jump to content

Odpowiedź na CV

pawel116

Recommended Posts

Wysłałem CV do agencji pracy na stanowisko administracyjno-biurowe. Jaki będzie rezultat oczekiwania na odpowiedź?

10 pucharów + 8 buław + Rycerz mieczy/Śmierć

Mogą się odezwać, ale ta Śmierć... Chyba, że mówi o transformacji problemu, czyli w tym przypadku braku zajęcia ;)

Jeśli mógłby ktoś się wypowiedzieć będę bardzo wdzięczny. Obiecuję zweryfikować.

Pozdrawiam

Wiesz co aplikowałem już na to stanowisko w październiku i wtedy się odezwali, ale odmówiłem. Teraz szukają kogoś po raz drugi, ale możliwe, że się do mnie zniechęcili ;P

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Więc ja widzę to tak...gdyby Śmierć zamykała rozkład - powiedziałabym że się nie odezwą, a tak - odezwą się i to dość szybko no i zaproszą Cię na rozmowę...wtedy będziesz musiał sie wykazać komunikatywnością - lub po prostu pokazało się że się nią wykażesz...widać że jesteś młodym inteligentnym Mężczyzną i jeśli nie postąpisz lekkomyślnie - jest duża szansa że otrzymasz tę pracę - nie wiem czy obecnie gdzieś pracujesz, jeśli tak - to suma tutaj ładnie pokazuje zmianę sytuacji - czyli zmianę pracy...

No...tak to widzę, koniecznie zweryfikuj...:)

Guest gość5

Wysłałem CV do agencji pracy na stanowisko administracyjno-biurowe. Jaki będzie rezultat oczekiwania na odpowiedź?

oni maja komplet.... tak w moim odczuciu.... i poinformuje Cię, że to nieaktualne- w najlepszym przypadku, że odezwą sie jak cos bedzie.......

Mi się wydaje po tych kartach, że się odezwa dość szybko. Z tym, że nie wiem czy Ty sie zdecydujesz. Jakby warunki Ci nie odpowiadały ewentualnie nie zakwalifikują Ciebie dalej.

od jakiegoś czasu obserwuję 10 pucharów i zauwazyłam, ze jak pojawia się na pozycji 1 ( na 3) to chocby nie wiem jak piękne karty były dalej, to pokazuje bezruch, brak kontaktu albo z dużym opóźnieniem- po fakcie.

w 8 buław i Rycerzu mieczy natomiast, widziałabym rozmowę kwalifikacyjną.

No nie wiem...chyb nic z tego.

• Like 2

Mogą się odezwać, ale ta Śmierć... Chyba, że mówi o transformacji problemu, czyli w tym przypadku braku zajęcia ;)

Jeśli mógłby ktoś się wypowiedzieć będę bardzo wdzięczny. Obiecuję zweryfikować.

Pozdrawiam

Dzisiaj z ciekawości sam do nich zadzwoniłem i powiedzieli mi, że to już nieaktualne. Tak więc nie doczekałbym się odpowiedzi...

Dziękuję wszystkim za pomoc ;)

Edited by pawel116

10 pucharow moglo mowic o dwoch rzeczach - ze to stanowisko idealnie by Ci pasowalo lub Twoj "profil"/cv do niego

lub o tym, ze byles przekonany, ze ono juz "czeka" na Ciebie, praktyczne jest Twoje

• Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN

Oki...Dzięki za odpowiedź :) - pytam bo z moich obserwacji karty z neta tylko zamęt wprowadzają bo "często" mają się nijak do rzeczywistości...zatem powiem tak, jednak Śmierć pokazująca się w pytaniu o "wynik" czegoś (tym bardziej jako suma) to po prostu negatywna odpowiedź - nie ma lipy...zresztą sam to dobrze odczułeś bo o tym w swojej inter. napisałeś...

No cóż ~ człowiek całe życie się uczy :)....