Jump to content

Gapa znowu coś zgubiła

Guest PannaDorotka

Recommended Posts

Guest PannaDorotka

Gdzie jest legitymacja Pana?

8 mieczy, 9 kielichów, Kapłanka (suma: Rydwan)

Gdzieś wpadła może za szafe, zamknieta w szufladzie, gdzieś "schowana" w tych 8 mieczach, zablokowana.

Pewnie wśród prywatnych rzeczy Pana, może jakiś pamiątek? Czegoś bardzo osobistego. Gdzieś, gdzie Pan ukrywa ważne dla siebie rzeczy.

Ew. schowek w samochodzie.

Gdzie jest telefon Pana?

9 monet, 3 monet, Rycerz buław (suma: Śmierć)

W jakimś bezpiecznym miejscu, gdześ nawet na widoku może leżeć. Może w pracy? 3 monet zawsze mi się ze zmywaniem naczyń kojarzyła, więc może w kuchni? ^^

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Ha ha - ciekawe która to gapa, ta pierwsza czy druga :) zaraz edytuję i dopiszę inter. za minutek parę...:)

A więc tak : w swoim pokoju niech poszuka/w pokoju w akademiku jeśli tam mieszka...ewentualnie mógł ją zgubić/zostawić gdzieś w szkole/na uczelni...mogła mu np. wypaść/zagubić się podczas przemieszczania się z klasy do klasy...no, w miejscu nauki niech szuka - tak czy siak...

Gdzie jest telefon Pana?

W biurze - miejscu pracy...Śmierć z podsumy może wskazywać na dość duże miejsce, lub to o czym wspomniałaś - że jest to telefon zastępczy...aaa, jeszcze wpadła mi taka myśl - że ten telefon mógł zostawić w miejscu w którym się coś naprawia, dokonuje się renowacji i płaci się za too...

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
dodano inter...
  • Maestro

gdzieś utknęła, jakby wpadła ze jakiś mebel, tak między ścianą,a tym meblem i tam sobie tkwi niezauważona,mi 9 kielichów kojarzy się z kuchnią, zmywarką, zlewem,może tam niech zajrzy?

Gdzie jest telefon Pana?

on ten telefon gdzies szybko rzucił, bezwiednie,sądzę, że wśród jego książek do nauki, czy gdzieś na biurku pomiędzy notatkami, a jak pracuje to może miedzy papierami, śmierć kojarzy mi się z tym, że pewnie telefon się rozładował:)

Guest PannaDorotka
śmierć kojarzy mi się z tym, że pewnie telefon się rozładował:)

Tak, dokładnie też tak ją zinterpretowałam. Zwłaszcza, że telefon stary, zastępczy, a Pan szuka go głównie ze względu na kartę, która jest w środku ;)

myślę, że jest gdzieś schowana...gdzie nie widać jej na pierwszy rzut oka...trzeba odsłonić i wyjąć, podnieść. Może to być schowek, gdzie swoje rzeczy trzyma..ale może schowała się gdzieś...w książce albo innych papierach? Ewentualnie jeszcze przeszło mi na myśl, że w rzeczach nie Pana..a lokatora albo znajomego..z którym się spotkało. Pewności tu nie mam.

Gdzie jest telefon Pana?

myślę że zostawił lub wypadł gdy był gdzieś ze znajomymi lub w ruchu (jak Inez). Nie dzwonić na niego zbyt dużo po bateria padnie (śmierć)

Edited by Daffne
lit.

W określaniu miejsc jestem nie najlepsza, ale spróbuję :)

A nie był ostatnio w szpitalu, poradni albo jakimś gabinecie lekarskim? Ew. bank, kościół, biblioteka, uczelnia... A Rydwan mi się kojarzy z drogą, torem wyścigowym, garażem, salonem samochodowym, warsztatem mechanicznym

Patrząc na te wszystkie karty razem stawiałabym na jakieś miejsce związane ze zdrowiem lub autem.

Gdzie jest telefon Pana?

Możliwe, że w pracy, w aucie, w miejscu, w którym można się wiele nauczyć....

Czy te rzeczy zostały zapodziane równocześnie?

Wydaje mi się, że tam gdzie była impreza. U jakiejs dziewczyny, albo pani sprzataczki :D

w poblizu stolu przy ktorym się piło,jadło.

Gdzie jest telefon Pana?

9 pokoj na 3 pietrze?:) ma go jakis chlopak miedzy 20-30 rokiem zycia, ciemna karnacja lub sniada, brunet, taki ziemisty.

Mysle ze to kumpel.

Legitymacja jest w miejscu gdzie normalnie sie nie zaglada. Jest w poblizu jakiegos materialu. (zaslona , kapa) . Szukajcie wiec za kanapa, za biurkiem itd. Blisko sciany , materialu w jakim niedostepnym dla oka zakamarku.

Telefon juz bez zycia - rozladowany. Zagubiony podczas przemieszczania sie . Czyli niech go nie szuka u siebie a u kobiety ( w jej domu, na jej biurku , w jej samochodzie)

Guest PannaDorotka

Weryfikuję:

Znalazło się! :hahahaha:

Zacznijmy od tego, ze obie rzeczy okazało się, że znalazły się w tym samym miejscu.

Pan jest wojskowym, i schował je (kapłanka) po pijaku (9 kielichów) do kieszeni (8 mieczy) swojego munduru (rydwan)!

Oczywiscie zapomniał, bo w tych 9 kielichach to się nieźle lało ;p

Miejsce bezpieczne (9 monet), związane to było z pracą Pana (3 monet), bo podczas apelu wojskowego, no i w ruchu na szybko chował przedtym apelem (rycerz buław). A bateria w telefonie padła (śmierć).

Dzięki wszystkim za pomoc :*

Niestety, mimo że karty dobre, to interpetacje tak krążyły i kążyły wokół tematu... I Pan niestety nadal pozostał sceptyczny co do tego tarotowego narzędzia detektywistycznego ;p