Jump to content

Koniec świata, głos


Guest Botis

Recommended Posts

Witam, miałem już kilka snów z jasnym przesłaniem tzn wyraźnym głosem "kogoś" a ostatnio taki sen i tutaj prośba o interpretację i poradę :)

 

Byłem w USA i nadciągał koniec świata tzn zbliżała się jakaś wielka woda czy coś. Podszedł do mnie jakiś koleś któego nie znałem bardzo bogaty i wręczył mi motocykl, i powiedział, że jemu już nie będzie potrzebny. Powiedziałem, że wcale nie chciałem motocykla. A on mi na to, że to było moje marzenie zdziwiłem się. Powiedział, że może ja sam nie wiem czego chce ale hmm wyższe ja ktoś nade mną bardzo dobrze wie czego potrzebuję i, że mam się nie martwić bo dostanę wszystko to czego potrzebuję tylko muszę być cierpliwy a dostanę wszystko to o co poproszę"

 

Dokładnie ten głos brzmiał, i takie było przesłanie, ze mam się nie martwić i być cierpliwym bo dostanę wszystko czego mojej duszy trzeba mimo, że nie jestem tego świadomy...

 

Dalszy sen był już o jeździe na tym motorze przez ulicę itp. Był to motor używany ale w dobrym stanie...

 

Do czego odnoszą się takie głosy bo już sprawdziłem jeden sprzed pół roku i się sprawdził? I do czego odnosi się ten konkretny?

Link to comment
Share on other sites

Miewam podobne sny...w snach tego typu należy rozumieć dosłownie słowa Tobie przekazane.

 

Jest to sen z tych, które ja nazywam ważnymi. Podróż do USA i poczucie nadchodzenia końca świata najprawdopodobniej wiąże się z Twoją przemianą duchową, która może wiązać się z większym "uwrażliwianiem" odbieranych bodźców z zewnątrz stąd ta fala..wody.

Z kolei mężczyzna przekazujący Ci motocykl może symbolizować zmotywowanie do działania Ciebie jakie ktoś będzie chcial Ci dać od siebie i jakie otrzymasz...istotne tu byś miał otwarty umysł i nie odrzucał czegoś co może okazać się pomocne, byś nie zakładał z góry, że coś jest zbędne bo Siły Wyższe sugerują i wiedzą czasem lepiej od nas co dla nas lepszy. Miej oczy i uszy szeroko otwarte :)

Głos jaki słyszałeś to Przewodnik, Opiekun, Anioł...(zwał jak zwał), a jego słowa rozumiałam jako przesłanie dla Ciebie...:)

Link to comment
Share on other sites

A to dobrze wiedzieć, że też słyszysz głosy w snach ja ogólnie słyszałem 5 takich głosów od roku i część się już sprawdziła...

 

Powiedz mi, czy masz jakiś sposób by otrzymać odpowiedź na konkretny temat? Od kilku dni próbuję się dowiedzieć co mam robić dalej w życiu ale jak na razie echo...czekam...

 

Sny bez głosów itp to mam po kilka dziennie ale nie zawsze warte zapamiętania albo analizowania bo bym musiał dziennie pisać po kilka i to tutaj na forum bo nie do końca wiem jak je interpretować...

Link to comment
Share on other sites

A to dobrze wiedzieć, że też słyszysz głosy w snach ja ogólnie słyszałem 5 takich głosów od roku i część się już sprawdziła...

mnie też tego typu sny sprawdzają się zawsze. Zapisuję je sobie bo łatwiej mi potem dokonać analizy i wrócić do tego po latach w celu zweryfikowania i dobrego zrozumienia.

 

 

Powiedz mi, czy masz jakiś sposób by otrzymać odpowiedź na konkretny temat? Od kilku dni próbuję się dowiedzieć co mam robić dalej w życiu ale jak na razie echo...czekam...

Przywołać na siłę jest ciężko...gdyż to nie my decydujemy o tym co nam zostanie przekazane i kiedy,ale na ogół proszę o wskazówkę co robić dalej, wyciszam się i wowczas w ciagu kilku dni, a czasem nawet miesiąca pojawia się sen albo innego typu informacja.

 

Z tego snu ja wiem, że masz nie martwić się na zapas i rozwijać się duchowo...otwierać umysł i wyzbywać ograniczeń własnych...:) Reszta przyjdzie sama w formie tzw. wielkiej Fali emcji, wrażeń jakie zacznie odczuwać bardziej niż wcześniej. To zwiększenie Twej śwoadomości.

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...