Jump to content

Celt - podwyżka do IV 2013

Vivere

Recommended Posts

Wiele mi się w pracy zmieniło... zmiany, zmiany i zmiany ale tylko mówią o dokładaniu obowiązków a nic o pieniądzach. Moja przełożona zamierza głównym dowodzącym szepnąć,ze się i kasa należy.

Zmieniam zakres obowiązków. Przejmuje zadania po osobie, która odeszła na emeryturę. Moje byłe zadania zostają w 1/2 nadal w moim zakresie. Na wakat nie będzie naboru wiec pomyślałam, ze oszczędności po "odeszłej emerytce" jakies są do rozsądnego rozdzielenia.

Dziękuję Inez za wyłożenie kart :D

to jest 4 mieczy – bezczynność - bo „podwyżki w budżetówce zamrożone”

krzyżuje się Wisielec - jak nic zastój i to od paru lat temat wisi ale są możliwości - w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

nastawienie - Mag z premedytacją manifestuję z tego powodu niezadowolenie i sprawnie argumentuj, poddaję szefowi pomysły jakby te „zawieszenia” ominąć.

Świadomość - Sprawiedliwość – tak jak mi napisała Inez - nalezy Ci się!! A pewnie, że mi się należy.

podświadomośc 9 mieczy – mam wątpliwości, że cokolwiek się w tej sferze zadzieje ale liczę chocby na litość ;)

mija 7 buław –walka, chyba moja o przetrwanie z pustą kieszenią :D? A może odpieranie moich wniosków o podwyzkę ze strony „generała”?

nadchodzi 9 monet – no niech to będzie podwyżka! co?

obawy Rycerz Mieczy – że będę musiała stanąć w obronie swoich racji

nadzieje Słońce – że jednak będzie przyrost na koncie

otoczenie Śmierć Koło –wiele się zmieniło , następują przeszeregowania, zmieniłam stanowisko to i może nastanie przewartościowanie mojej pracy?

wynik do końca czerwca 2013 r. Sąd Kochankowie Król Bułąw -, dolozyłam, a w zasadzie same wyszły giermka mieczy i 3 kiel

Chyba sobie wypracuję tę podwyżkę wreszcie! Co? Decydentem jest Pan- wierzę, że mnie uszczęśliwi.

wg mnie podwyżki nie będzie w tym czasie może za rok?

może byc inna gratyfikacja może premia/nagroda?ale nie podwyżka

a wynikowe karty może nie o finansach mówią?:z_jezorem_na:

W ubiegłym roku też podwyzki mi nie dano. Znów mam żyć "z nagród za specjalne zasługi?" Tego celta co mi zrobiłaś w ubiegłym roku "robal awaryjny zjadł", szkoda, nie ma do czego wrócić.

ps. a ciekawe, co te karty wynikowe wobec tego mówią?

masz tam karty powrotu do czegoś z przeszłości lub powrotu do... punktu wyjścia

no może ktoś z przeszłości sie objawi nawet trójkącik nie wykluczony byłby przy tych kartach

imprezka firmowa?

albo karty w końcu oświadczyny nastąpią.....

a możliwe jest zmiana stanowiska na jakieś z przeszłości?bo tu tez mogłoby o tym traktowac i twoje rozdroże co wybrac coby to nie było wynik dla ciebie pozytywny tyle ze wg mnie nie finansowy ja tak patrząc po rozkładach jesli rozkład na finanse a denarków ni ma ....to i tej kasy jak sie potem okazuje nie było

ale to nie ja stawiałam karty także nie wiem w każdym razie życzę ci jak największej

może tu przed końcem roku bądź zaraz na początku przyszłego

jakby nie wcięło rozkładu daj znac za rok bo w 1 półroczu jak dla mnie nie będzie

Ja tak już chcę tę podwyżkę, że jestem wstanie w każdej karcie denary zobaczyć :D

Tak czy siak zweryfikuję w czerwcu najpóźniej...

Ps u mnie w pracy wszystko jest mozliwe, tylko nie podwyżki :D

Wiele mi się w pracy zmieniło... zmiany, zmiany i zmiany ale tylko mówią o dokładaniu obowiązków a nic o pieniądzach. Moja przełożona zamierza głównym dowodzącym szepnąć,ze się i kasa należy.

Zmieniam zakres obowiązków. Przejmuje zadania po osobie, która odeszła na emeryturę. Moje byłe zadania zostają w 1/2 nadal w moim zakresie. Na wakat nie będzie naboru wiec pomyślałam, ze oszczędności po "odeszłej emerytce" jakies są do rozsądnego rozdzielenia.

Dziękuję Inez za wyłożenie kart :D

to jest 4 mieczy – bezczynność - bo „podwyżki w budżetówce zamrożone”

krzyżuje się Wisielec - jak nic zastój i to od paru lat temat wisi ale są możliwości - w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

nastawienie - Mag z premedytacją manifestuję z tego powodu niezadowolenie i sprawnie argumentuj, poddaję szefowi pomysły jakby te „zawieszenia” ominąć.

Świadomość - Sprawiedliwość – tak jak mi napisała Inez - nalezy Ci się!! A pewnie, że mi się należy.

podświadomośc 9 mieczy – mam wątpliwości, że cokolwiek się w tej sferze zadzieje ale liczę chocby na litość ;)

mija 7 buław –walka, chyba moja o przetrwanie z pustą kieszenią :D? A może odpieranie moich wniosków o podwyzkę ze strony „generała”?

nadchodzi 9 monet – no niech to będzie podwyżka! co?

obawy Rycerz Mieczy – że będę musiała stanąć w obronie swoich racji

nadzieje Słońce – że jednak będzie przyrost na koncie

otoczenie Śmierć Koło –wiele się zmieniło , następują przeszeregowania, zmieniłam stanowisko to i może nastanie przewartościowanie mojej pracy?

wynik do końca czerwca 2013 r. Sąd Kochankowie Król Bułąw -, dolozyłam, a w zasadzie same wyszły giermka mieczy i 3 kiel

Chyba sobie wypracuję tę podwyżkę wreszcie! Co? Decydentem jest Pan- wierzę, że mnie uszczęśliwi.

Ciężko będzie z tą podwyżką - w pracy zastój jeśli chodzi o te sprawy, możesz mieć poczucie bezradności, miotania się. Wydaje mi się, że czynniki zewnętrzne dadzą w końcu o sobie znać w tym kole i coś może spłynąć na konto (może dodatkowe zlecenia). Druga opcja - w tym sądzie to ktoś wreszcie przejrzy na oczy i po zastanowieniu się (kochankowie) doceni Twoje kompetencje.

• Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN

to jest 4 mieczy

jeśli idzie o sprawy zawodowe, to 4 Mieczy wskazuje na zmiany w tej sferze, często są to korzystne warunki pracy - i Ty właśnie o tych zmianach wspomniałaś w opisie sytuacji...trzeba zwrócić uawgę też na to ~ że ta karta może wskazywać na to iż powinnaś na chwilę przystanąć - po prostu odpocząć....jesli idzie dokładnie o finanse - no to jest przestój...

krzyżuje się Wisielec -

wstrzymanie...

nastawienie - Mag

wiesz że Ci się należy i coś czynisz w tym kierunku aby uzyskać tę podwyżkę...

Świadomość - Sprawiedliwość

masz świadomość tego że zarabiasz mniej niż powinnaś...

podświadomośc 9 mieczy

działasz w tym kierunku, ale podświadomie poddajesz się pewnego rodzaju zwątpieniu - zwątpieniu które wynika z faktu że nie widzisz efektów starań i jakoś nie wierzysz że te wszystkie działania przyniosą skutek...

mija 7 buław

działania, starania, wyszukiwanie możliwości po to - by "przyszły" pieniądze...

nadchodzi 9 monet

wygląda na to że działania z 7 Buław zmierzają do pozytywnego finału...no nadchodzi dobry okres finansowy - czyli generalnie wszystko co dobre a związane z pieniędzmi...czeka Cię nagroda - ale czy to podwyżka czy po prostu jakiś grant fiansowy (?) hmm - podwyżka! :)...ojj będziesz zadowolona - będziesz się cieszyła...

obawy Rycerz Mieczy

"że będę musiała stanąć w obronie swoich racji...no i chyba tego że pracodawca zdecydowanie przekreśli Wasze oczekiwania na podwyżkę...

nadzieje Słońce

no masz nadzieję na to że będziesz zaaadowolooonaaa czyli że podwyżka faktem się stanie :)...

otoczenie Śmierć Koło

"wiele się zmieniło , następują przeszeregowania, zmieniłam stanowisko..." ~ i to się tutaj ładnie pokazało...są jeszcze rozmowy (suma Mag) które mają na celu najważniejszą zmianę - tę której wyczekujesz...

wynik do końca czerwca 2013 r. Sąd Kochankowie Król Buław - dolozyłam, a w zasadzie same wyszły giermka mieczy i 3 kiel

Będą dyskusje, ktoś Cię/Was wesprze i kompromis zostanie zawarty - będzie co świętować ;)...

P.S.

W czasie o który pytasz pierwsze profity z podwyżki mogą jeszcze nie wpłynąć na konto - ale pozytywne wiadomości w tym temacie powinny się pojawić...:)

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
Literówki...aaajjj:)...

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio nie było mnie na forum...

to jest 4 mieczy – zastój, opór... Widać, że na teraz Wasze starania nie przyniosłyby oczekiwanych rezultatów...a pracy dużo...

krzyżuje się Wisielec - i znów stagnacja, ja bym powiedziała przy tym Wisielcu, że opóźnienia wynikają z trudności w wprowadzaniu zmian w systemie wynagrodzeń czy coś w tym rodzaju... Tutaj to, tutaj tamto nawaliło i w efekcie bezruch, paraliż...trzeba przeczekać.

nastawienie - Mag działasz pewnie i świadomie, wiesz, ile jesteś warta i wiesz, jak to pokazać, jak wprowadzać w życie pomysły, realizować trudne projekty...wiesz, że sprostasz wyzwaniom :)

Świadomość - Sprawiedliwość – ładnie uzupełnia się z Magiem - znasz swoją wartość i wiesz, czego możesz żądać. Z drugiej strony, "trzeźwo" podchodzisz do pracy, ustawiasz sobie cele, które wiesz, że będziesz w stanie osiągnąć.

podświadomośc 9 mieczy – jesteś nastawiona pesymistycznie, czasami ta sytuacja może Cię nawet zniechęcać do pracy...

mija 7 buław –walczenie o swoje, bronienie swoich racji... Może też jakieś uwagi osób zazdrosnych...

nadchodzi 9 monet – raczej podwyżka, bo wyszło Twoje zadowolenie :)

obawy Rycerz Mieczy – że się zrobi nerwówka...niemiła atmosfera, ochłodzenia atmosfery w pracy...

nadzieje Słońce – radość :) Takie: "Jeeeee!" :) Do tego dobre relacje w pracy, a i samą pracę będzie Ci się wykonywać jakos tak lepiej ;)

otoczenie Śmierć Koło – ja bym powiedziała, że nadchodzą zmiany, które zmienią twoją sytuację finansową na plus... Otoczenie da Ci szansę wykazania się (suma Mag).

wynik do końca czerwca 2013 r. Sąd Kochankowie Król Bułąw -, dolozyłam, a w zasadzie same wyszły giermka mieczy i 3 kiel => Kapłanka Moim zdanie też jest podwyżka :) Ale może to też wiązać się z koniecznością podjęcia przez Ciebie ważnej decyzji - może pan buławowy zaproponuje Ci nadzór jakiegoś projektu? W każdym bądź razie, przeczuwasz dobrze, podwyżka będzie :)

• Like 1
  • 4 months later...

Weryfikacja.

Dostałam dodatkowe pieniądze. Od czerwca - już je wydaję ;). Nie jest to podwyżka pensji zasadniczej ale tzw. dodatek zadaniowy w wysokości umiarkowanej tj. zaspokaja ale szału nie ma..... ten dodatek aneksowany jest do grudnia bieżącego roku.

Dziękuję raz jeszcze za interpretację.

Edited by Vivere