Jump to content

eks ;/

nirva2991

Recommended Posts

mój eks po raz kolejny przed chwilą dosłownie wywalił mnie z butów swoją wiadomością ... a kontaktu już dawno było brak.

Napisał coś na temat jakiegoś leku i że się martwi (dziwię się , że jeszcze pamięta w ogóle co za leki brałam)

jeśli chodzi o zarys sytuacji:

byliśmy ze sobą 2 lata (bardzo toksycznie ) ze sobą okropnie i bez siebie jeszcze gorzej . Mieliśmy ochotę się wręcz pozabijać .

Łączy i łączyło mnie z nim zawsze ogromnie porozumienie (wręcz telepatyczne, tak jakbym czuła zawsze kiedy o mnie myśli i kiedy napisze) . Kilka razy próbowaliśmy zerwać kontakt, lecz niestety zawsze jest tak , że muszę go

gdzieś przypadkowo spotkać (nawet wczoraj jak się umówiłam z Y tylko całe szczęście mnie nie widział) zwłaszcza jak się z kimś umówię to on się nagle pojawia i chce mnie odwozić do domu i to nie ma znaczenia jak długo byśmy się nie odzywali i jakbyśmy byli bardzo pokłóceni. Takie zrządzenie losu.

Więc zabijecie mnie , ale jeszcze jeden partnerski robię :

z przełożenia :

5 buław, 6 pucharów, król pucharów

no chyba walczył ze sobą , żeby nie napisać .

On:

co wnosi: 8 buław, 10 buław, 6 mieczy , gwiazda

chyba idealne karty ... pojawia się , mąci mąci , po czym ucieka i znowu wyskakuje .

co mysli: Rydwan i wysunęły się zupełnie przypadkowo 2 karty królowa pucharów, diabeł

seks i jeszcze raz seks. Myśli , że mnie bardzo łatwo omami . (zawsze tak było)

co czuje: cesarzowa, mag , 9 denarów

jemu było ze mną po prostu dobrze ... więc ja tu uczuć nie widzę, tylko egoizm . Zawsze mówił , że jestem idealną partnerką na żonę.

Ja:

co wnosze: 6 denarów

ja mu zawsze pomogę. Z czym by w sumie nie przyszedł do go zawsze wysłucham .

co mysle: 4 buław - po prostu go lubię

co czuje: księżyc, 4 puchary

też chyba idealne karty w tym miejscu. Już mnie tyle razy rozczarował , że wiem , że to nie ma sensu .

co pokazuje: śmierć, 7 pucharów

śmierć to chyba brak mojego kontaktu do tej pory . 7 pucharów jest dla mnie zagadką.

co nas laczy: król buław, wieża, 7 buław

zaradność. oraz chyba te rozłąki . Do tego jakieś olbrzymie przyciąganie w tej 7 buław (bez uczuć). to nawet nie jest seksualne przyciąganie

jak bedzie ukladac sie znajomosc do konca marca 2013?

giermek mieczy , papież, 6 pucharów

będą spięcia, po czym pewnie znowu będzie próbował odbudować obraz idealnego w moich oczach .

.

dokad zmierza relacja -

(wybaczcie że tyle kart , ale zawsze dokładam kartę po AW)

]5 pucharów , koło, głupiec, sprawiedliwość, świat, wisielec, papież, sąd, rycerz pucharów

ja tutaj widzę olbrzymią sinusoidę . Jak do tej pory . Relacja będzie zrywana i odnawiana cały czas. Głównie przez niego .

niestety relacja karmiczna , chyba dlatego tyle AW .

on wnosi dużo takiego zamieszania, powoduje, że czujesz się przytłoczona

romans mu w głowie, ale uczucia tez chcialby, żebys do niego miala, chcialby je pielegnowac

bardzo sie jemu podobasz i chcialby zaczac raz jeszcze

Ty przyjacielsko, zawsze i wszedzie moze na Ciebie liczyc

myslisz baaaardzo cieplo

czujesz się niepewnie, przytłoczona, zmeczona, masz swiadomosc, ze bylo zle i tego nie chcesz, ale cos nie pozwala zapomniec

pokazujesz, ze juz koniec i masz nadzieje na cos innego

łaczy Was to co razem przezyliscie

do konca marca ucichnie znów

• Like 1
on wnosi dużo takiego zamieszania, powoduje, że czujesz się przytłoczona

romans mu w głowie, ale uczucia tez chcialby, żebys do niego miala, chcialby je pielegnowac

bardzo sie jemu podobasz i chcialby zaczac raz jeszcze

Ty przyjacielsko, zawsze i wszedzie moze na Ciebie liczyc

myslisz baaaardzo cieplo

czujesz się niepewnie, przytłoczona, zmeczona, masz swiadomosc, ze bylo zle i tego nie chcesz, ale cos nie pozwala zapomniec

pokazujesz, ze juz koniec i masz nadzieje na cos innego

łaczy Was to co razem przezyliscie

do konca marca ucichnie znów

żebym miała uczucia do niego to on by bardzo chciał. Ale to przez jego wielkie ego .

A na coś innego mam nadzieję już od półtora roku .

Podobać fizycznie to mu się zawsze bardzo podobałam, i chyba dlatego jest jak taki pies ogrodnika .

żebym miała uczucia do niego to on by bardzo chciał. Ale to przez jego wielkie ego .

A na coś innego mam nadzieję już od półtora roku .

Podobać fizycznie to mu się zawsze bardzo podobałam, i chyba dlatego jest jak taki pies ogrodnika .

powiem więc jak wróżbita maciej:D a to bardzo dziękuję za uznanie ;))