Jump to content
Nieumiejetny17

Superaktywność podczas próby LD

Recommended Posts

Nieumiejetny17

Witam. Mam problem podczas próby wywołania LD. Gdy kładę się i zaczynam wszystkie procedury i klepię formułki , ewentualnie próbuje sobie wyobrazić jakieś portale/drzwi/bramy , zaczynam odczuwać wszystkie bodźce naraz słyszę i czuje wszystko o wiele bardziej niż zazwyczaj (Tykanie zegarka , oddychanie rodziców) i zaczyna mi bić bardzo szybko serce (kawy nie pije , herbatę tylko rano).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Page

To zupełnie normalne, że nasze zmysły odczuwają więcej wraz z pogłębianiem się stanu świadomości. Teraz do Ciebie należy jedno z najtrudniejszych zadań a więc zapanowanie nad swoim ciałem i umysłem. Jednym przychodzi to ciężej innym łatwiej, jednak jak zawsze, ćwiczenie czyni mistrza. Mam nadzieję, że odpowiednią motywacją będzie 100% gwarancja, że w końcu się uda;) Jednym po godzinie, innym po miesiącu lub później, jak zawsze trzeba być wytrwałym.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieumiejetny17

Udaje mi się w sumie wywołać jakikolwiek ułamek snu, bo tak zazwyczaj to nic mi się nie śni . Już trzy dni ćwiczeń i udało mi się wyśnić jakąś postać . Może jest to spowodowane tym że jak kładę się spać to jestem dosłownie bez energii, lub tym że gdy byłem mały praktycznie cały czas śniły mi się koszmary.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Page

Poczytaj trochę o snach to dowiesz się, że codziennie mamy po kilka/naście snów, tylko co najwyżej nie pamiętamy żadnego.

Więc jeżeli ćwiczysz, to ich zapamiętywanie, a nie wywoływanie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...