Jump to content

Partnerski-interpretacja :)

flamme

Recommended Posts

Miałam ogromną ochotę sama sobie dziś postawić kart na tą sprawę, mimo że nie wróżyłam od ponad roku...więc zaufałam intuicji i zrobiłam to :)

Krótki rys sytuacyjny- nowo poznany chłopak, zaangażowany z kimś innym w związku, nic "jawnie" nie zostało powiedziane/zrobione między nami, oficjalnie kolega :)

1- ja- 5 pucharów- rozżalona, zniechęcona dawnymi porażkami w miłości, sama działam na swoją niekorzyść, skłonność do autodestrukcji

2- on- Arcykapłanka- tu mam problem :) Wpływ kobiety? Czuły, opiekuńczy? Nieświadomy?

3 - obecna sytuacja- 8 denarów odwrócone- też dziwne. Bezowocny dotąd wysiłek?

4- obecne problemy- 6 pucharów- to interpretuję jako jego dziewczynę. W ich związku nie było zbyt kolorowo, ale zaczyna rozpamiętywać przeszłość, dawne uczucia,lepszy okres- i to jest problemem dla naszych relacji

5- sedno sprawy- Pustelnik- potrzebna jest rozmowa, większa jawność, bo jedno nie wie o uczuciach drugiego?

6- najbliższa przyszłość- Kochankowie- on musi dokonać wyboru

7- przyszłość- Śmierć- mam zinterpretować jako, hm, wybór na moją korzyść? Koniec dawnego związku, początek drugiego? Dla mnie poznanie jego oznacza w tym momencie koniec dawnego uczucia, nowy etap...nie chciałabym interpretować zbyt pochopnie :)

Edited by flamme

Ty już sama wiesz , że raczej nie masz szans i ciężko Ci jest się Tobie z tym pogodzić,

dlatego jesteś smutna i rozżalona , tak jak napisałaś (5 puch ) .

On raczej nie wie , że coś do niego czujesz , jest zaangażowany w relację z inną kobietą,

i raczej temu będzie wierny. Nie w głowie mu raczej rozglądanie się za kimś innym .

Wy pracujecie razem (8 denarów) ? Ale jeśli nie , to chciałabyś powoli , małymi kroczkami

budować tak relację z panem , by poszła w takim kierunku jak Ty chcesz .

Coś mi się wydaje , że w tych 6 pucharach to jest taka Twoja tęsknota za uczuciem ,

bliskością , byciem kochaną . Do tego jeszcze w sednie wyszedł pustelnik ,

czyli według mnie jesteś zmęczona swoją samotnością, i szukasz czegoś nowego , czegoś

co da Ci powiew świeżości w życiu . Najbliższa przyszłość , to według mnie będą

Twoje rozterki , czy oby to na pewno ma sens , czy w ogóle można jeszcze coś w tym kierunku zrobić .

Przyszłość - szkoda , że nie dołożyłaś karty po śmierci , ale wydaje mi się , że zrezygnujesz z pana .

I niestety ja to widzę , że nic z tego nie będzie .

• Like 1
  • 3 months later...