Skocz do zawartości

Empatia i jej zwiazki z energia i umysłem


r4c3r

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś obdarzony kiedyś zastanawiał się jak działa empatia i chce tutaj wytoczyć moją tezę na ten temat tak więc sądzę iż empaci odczytują uczucia ludzi wprost z ich aury energetycznej gdy kimś targają uczucia to jego aura wyzwala je w otoczenie bezpośrednio bądź przez inne przekaźniki np : telefon , internet ja jestem obdarzony empatią i najsilniejsze uczucia dochodzą do mnie przez spojrzenie na osobę bądź przez dotyk lecz przez inne przekaźniki też i chciałbym aby w tym temacie wypowiedzieli się ludzie obdarzeni empatią i podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami to pomoże mi lepiej zrozumieć to co posiadam i posiada to mały procent ludzi :icon_smile2: prosze o wypowiedzi z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r4c3r,

 

temat ogólnie pojętej empatii był już poruszany (tutaj: Empatia) - tam na pewno będziesz miał wiele przykładów. :) Natomiast jeśli chodzi o odczytywanie emocji z aury energetycznej - przykładowo ja jestem empatą, jednak nie potrafię "widzieć" aury. :)

 

Jeśli natomiast chodzi o wyczuwanie emocji na odległość - bardziej zakrawa to przykładowo mi na telepatię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że w otoczeniu wyczuwam nawet gdy ktoś próbuje mi mydlić oczy - tak przez skóre czuje, już pisałam to mnie trąca jakby mnie delikatnie biło to w realu, a przez neta to poprostu literki do mnie "krzyczą" , a najgorszy jest fausz czy też próba mataczenia lub taka totalna ściema niby sympatycznie ktoś coś pisze i wygląda to ładnie a ja wiem, że nie taki był cel jak jest napisane i nie zawsze umiem racjonalnie wytłumaczyć skąd wiem, że to jest totalna bzdura lub że ktoś celowo kłamie.

Mam nadzieje, że jasno się wyraziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze osoby które zajmuja się wrózeniem uczą się empatii na swój sposób, ja zawsze posiadałem taką zdolnosć, byłem taką osobą do któej zawsze się można było zwrócic o pomoc i zawsze rozumiałem ludzi, jednak podczas nauki wrózenia ten "zmysł" się u mnie wyostrzył, z kilku zdań jestem w stanie wyczytać emocje, później jak rozkładam karty to myśle: "no tak, wiedziałem, czułem to", teraz wyczuwam kłamstwa innych, uczucia, sympatie, lub jej brak, wczesniej aż tak tego nie czułem... Powiem wam ze ciesze się z tego, każdy ma ta zdolnosc w mniejszym lub w wiekszym stopniu, ale wrózbici tą umiejętność "trenują"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze mimo ze studiuje postanowiłem zacząć (za rok lub dwa) studiowac drugi kierunek... psychologię, czuje, ze to jest dla mnie kierunek, poza moją kochaną ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...