Jump to content

Empatia i jej zwiazki z energia i umysłem


r4c3r

Recommended Posts

Może ktoś obdarzony kiedyś zastanawiał się jak działa empatia i chce tutaj wytoczyć moją tezę na ten temat tak więc sądzę iż empaci odczytują uczucia ludzi wprost z ich aury energetycznej gdy kimś targają uczucia to jego aura wyzwala je w otoczenie bezpośrednio bądź przez inne przekaźniki np : telefon , internet ja jestem obdarzony empatią i najsilniejsze uczucia dochodzą do mnie przez spojrzenie na osobę bądź przez dotyk lecz przez inne przekaźniki też i chciałbym aby w tym temacie wypowiedzieli się ludzie obdarzeni empatią i podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami to pomoże mi lepiej zrozumieć to co posiadam i posiada to mały procent ludzi :icon_smile2: prosze o wypowiedzi z góry dzięki !

Link to comment
Share on other sites

r4c3r,

 

temat ogólnie pojętej empatii był już poruszany (tutaj: Empatia) - tam na pewno będziesz miał wiele przykładów. :) Natomiast jeśli chodzi o odczytywanie emocji z aury energetycznej - przykładowo ja jestem empatą, jednak nie potrafię "widzieć" aury. :)

 

Jeśli natomiast chodzi o wyczuwanie emocji na odległość - bardziej zakrawa to przykładowo mi na telepatię. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tak że w otoczeniu wyczuwam nawet gdy ktoś próbuje mi mydlić oczy - tak przez skóre czuje, już pisałam to mnie trąca jakby mnie delikatnie biło to w realu, a przez neta to poprostu literki do mnie "krzyczą" , a najgorszy jest fausz czy też próba mataczenia lub taka totalna ściema niby sympatycznie ktoś coś pisze i wygląda to ładnie a ja wiem, że nie taki był cel jak jest napisane i nie zawsze umiem racjonalnie wytłumaczyć skąd wiem, że to jest totalna bzdura lub że ktoś celowo kłamie.

Mam nadzieje, że jasno się wyraziłam.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze osoby które zajmuja się wrózeniem uczą się empatii na swój sposób, ja zawsze posiadałem taką zdolnosć, byłem taką osobą do któej zawsze się można było zwrócic o pomoc i zawsze rozumiałem ludzi, jednak podczas nauki wrózenia ten "zmysł" się u mnie wyostrzył, z kilku zdań jestem w stanie wyczytać emocje, później jak rozkładam karty to myśle: "no tak, wiedziałem, czułem to", teraz wyczuwam kłamstwa innych, uczucia, sympatie, lub jej brak, wczesniej aż tak tego nie czułem... Powiem wam ze ciesze się z tego, każdy ma ta zdolnosc w mniejszym lub w wiekszym stopniu, ale wrózbici tą umiejętność "trenują"

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze ze mimo ze studiuje postanowiłem zacząć (za rok lub dwa) studiowac drugi kierunek... psychologię, czuje, ze to jest dla mnie kierunek, poza moją kochaną ... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...