Jump to content

Króciutki rozkład- "przepadł jak śliwka w kompot" ;)

Tika

Recommended Posts

Prosze Was o weryfikacje mojej interpretacj krotkiego rozkładu z 3 kart, dodatkowo wyciągnęłam jeszcze 3 ażeby sie upewnic ;)

Pytanie dotyczyło Pana D. który jak w temacie "przepadl jak śliwka w kompot" - czy Pan się do mnie odezwie 13 lub 14 lutego?

Odpowiedz to:

8 buław, rycerz pucharow, paz mieczy

dodatkowo:

as denarow, słonce, 3 buław

Wygląda mi na to, ze sie odezwie ( o dziwo!!!;) ) i to raczej z jego str z dobrymi intencjami..(flirt? spotkanie?) ale rozmowa mimo wszystko moze być troszkę trudna..

Co Wy na to? Jak byscie to zinterpretowaly/li?

Pozdrawiam!!:)

Jak dla mnie za dużo kart na pytanie "czy", można się pogubić. Ja bym powiedziała, że odezwie się, ale nic z tego za bardzo nie wyniknie, bo ten giermek mieczy psuje całą "wizję". Poza tym mnie ostatnio rycek pucharów nie pokazał kontaktu...

Hmm tak naprawde zamierzalam wyciagnac tylko 3 karty, pozostale 3 nie byly w wczesniej "uzgodnione z kartami", wiec mysle ze raczej te trzy pierwsze sa odpowiedzia.

Tez sie zastanawialam nad tym paziem.. a rycerz p. tez kiedys wbrew pozorom nie pokazal mi kontaktu..

Tak sobie pomyslalam.. moze energia i chec do kontaktu bedzie.. ale niezdecydowany paz mieczy nie wykorzysta energii do dzialania..z reszta rycerz pucharow tez malo ruchliwy jest, rzeklabym pasywny bardziej niz "dzialajacy"..

Dziękuje za podpowiedz:)

Myślę podobnie, może chęci będą, może myśli o Tobie, ale ten rycek pucharów to taki rozmemłany chyba jest i niezdecydowany, niby by chciał, ale po co się wysilać. A paź mieczy - po namyśle zaniecha zamiaru odezwania się.

• Maestro

Karty ewidentnie na odzew, będzie Ciebie uwodził, ale uważaj na niewielkie spięcie/nieporozumienie w tym paziu mieczy, dodatkowe karty mi mówią o propozycji spotkania:)

Dziekuję Wam bardzo za wszystkie podpowiedzi :) Niedlugo nastapi weryfikacja.. zobaczymy... ;) Pan zalazł mi za skore.. i to bardzo.. dlatego sama nie wiem jak powinnam w ogole zareagowac na odzew z jego strony.. obecnie jestem raczej niezbyt przyjaznie nastawiona, ale niestety cos jeszcze do niego czuje..

Miłego dzionka!

ja sądzę, że pojawią się u niego ciepłe myśli o Tobie i możliwe, że przejdzie mu myśl by się odezwać, ale ostatecznie zrezygnuje zakładając z góry, że jego działanie nie przyniesie rezultatu. Może spodziewać się ochrzanu z Twej strony (paź mieczy) i to może go zniechęcić ostatecznie.

eh wlasnie.. taka wersja tez jest mozliwa..wcale mu sie nie dziwie ze sie obawia odezwac.. ;) ale moglby sie zdobyc na odwage.. mimo wszystko.. ;)

jeśli Ci zależy odezwij się pierwsza by go ośmielić...a jesli nei zależy no to chyba nie ma czego żałować? :)

zwykle nie mam nic przeciwko "takim dzialaniom" w takich sytuacjach ;) ale w tym wypadku.. to on musi sie wykazac- jesli mu zalezy.. bo ja juz wiele zrobilam w tym temacie.. i wlasnie miedzy innymi dlatego zakonczylam te znajomosc.. bo nie wygladalo to tak jakby mu zalezalo.. a wiec dzieczyny- w tej sytuacji moge jedynie w jakis sposob zareagowac na jego krok.. trudne te sprawy damsko-meskie... ;/

• 2 weeks later...

Przyszedł czas na weryfikację... taram taram..;)

Pan D. się nie odezwał... Dwie pierwsze karty pokazywały dobre chęci ale ostatnia karta okazala sie jednak decydujaca (paz mieczy).

Pozdrawiam cieplutko!:)