Jump to content

No i Co Ja Narobiłam...

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Recommended Posts

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Dziś po Cuuudnym dniu...

Bardzo Ważnej dla mnie Osobie napisałam że - Cię po prostu lubię to wszystko...a prawda jest inna - ja Kocham tego Faceta Nad Życie...

Oczywiście zamilkł nagle po tym "wyznaniu"...

A wcześniej było Milutko, Cudny dzień...stały kontakt, etc...miał jeszcze dziś zadzwonić wieczorkiem, ale oczywiście - nie zadzwonił już...więc napisałam kolejny sms - po czym On natychmiast oddzwonił - był chłodny, bardzo chłodny...

Zapytałam kart:

Co X Poczuł Gdy...Napisałam Mu Że Go Po Prostu Lubie...?

10 Mieczy - Król Mieczy - 7 Buław

Kiepskie karty...no poczuł się chyba jakby dostał cios w plecy (?)...zraniłam Go (?)...

Na Pewno zweryfikuje bo Go po prostu zapytam wprost...jak emocje opadną...za góra 3 dni...a może sam mi powie zanim zapytam...

Mnie jest cholernie przykro że tak palnęłam...nie chce Go ranić, chce mieć w Nim Przyjaciela...

Dlatego będę wdzięczna za każde spostrzeżenie...

no nie za dobrze....Tłucze się teraz z tymi myslami.

Trzeba wziąć telefon w łapkę i napisać teraz inaczej ( po prawdzie0 niech śpi spokojnie :D

Guest MyStErIoUs_WoMaN

no nie za dobrze....Tłucze się teraz z tymi myslami.

Trzeba wziąć telefon w łapkę i napisać teraz inaczej ( po prawdzie0 niech śpi spokojnie :D

No ja napisałam sms'a później do Niego...bo miał zadzwonić - alee już nie zadzwonił (a mieliśmy dogadać szczegóły...)...co prawda nic nie sprostowałam - tylko napisałam że jak nie będzie mógł zrobić tego co ma zrobić - to żeby też mi dał znać - natychmiast zadzwonił i bardzo chłodno powiedział - "...jak nie będę mógł to dam znać na pewno"...

Ciężko Nam było wrócić do równowagi po tym jak powiedziałam mu że to koniec (bo byliśmy razem dłuuugo)...od dłuuuższego czasu jest naprawdę cudnie - tak jak być powinno, bez żadnych fochów i innych pierdół - ne chciałabym tego zniszczyć...

Po prostu nie wiem czy faceta takie słowa zranić mogą (?)...może niepotrzebnie się martwię...może tylko uraziłam jego Męskie Ego - kto wie...

Guest PannaDorotka

zabiłaś go tym :( wbiłaś 10 mieczy w samo serce :(

zdystansował się, odciął, szuka racjonalnwgo wytłumaczenia dla tego, co was łączy i dla twojego stanowiska w tej srpawie, które było sprzeczne, z jego poglądem...totalny opór, wynikający z jego potrzegania sytuacji i właśnie tych sprzecznych sygnałów

W podsumie Cesarz

Chciałby pewnie jakoś zadziałać, wziąć sprawy w swoje ręce, przywrócić sobie kontrolę nad sytuacją... Stracił pewność siebie i grunt pod nogami.

Edited by PannaDorotka
Guest MyStErIoUs_WoMaN
Jej, jej kobietko, a dlaczemu Ty mu nie powiesz prawdy? Nie powiesz iż kochasz hm?

Dlaczego...bo się boje - boje się że popełniam błąd wypuszczając Go z rąk, ale zdaje sobie sprawe z tego że gdybym powiedziała - wrócilibyśmy do punktu wyjścia...a ja - Kocham Go, ale w pewnym momencie musiałam z Niego zrezygnować...nie moge z Nim być bo jest człowiekiem cholernie nerwowym...nie chce budować z Nim swojego życia - ale nie chce tez Go całkowicie z życia swego stracić ani ranić...skomplikowane prawda (?)...ale tak to wygląda...

Wiem, wiem, powinnam zapytać Go gdy zadzwonił czy jest zły itd...ale to że ten sms mogł Go zranić dotarło do mnie wlaśnie po tej ostatniej rozmowie...

Faktycznie troszke skomplikowane, na moje to tak jak wszyscy wyżej piszą. Napisałaś, że go lubisz, a on? No on miał nadzieje ze go kochasz. No i się chłopak zasmucił. Stąd jego lodowatość. Ajjj wszystko to jakieś takie skomplikowane.

Ty jego, on Ciebie, ale razem być nie można, a mówią, że to takie proste. :przytul:

Dlaczego...bo się boje - boje się że popełniam błąd wypuszczając Go z rąk, ale zdaje sobie sprawe z tego że gdybym powiedziała - wrócilibyśmy do punktu wyjścia...a ja - Kocham Go, ale w pewnym momencie musiałam z Niego zrezygnować...nie moge z Nim być bo jest człowiekiem cholernie nerwowym...nie chce budować z Nim swojego życia - ale nie chce tez Go całkowicie z życia swego stracić ani ranić...skomplikowane prawda (?)...ale tak to wygląda...

Wiem, wiem, powinnam zapytać Go gdy zadzwonił czy jest zły itd...ale to że ten sms mogł Go zranić dotarło do mnie wlaśnie po tej ostatniej rozmowie...

No skąd ja to znam???

tez jestem taki pies ogrodnika :D

Guest Linkinia

Zraniłogo to bardzo... Zupełnie się takiego wyznania nie spodziewał. Zdystansował się, ma chłodne emocje. Zły jest. I chyba zastanawia się, dlaczego tak napisałaś, skoro sygnały, które dostawał, dawały mu nadzieję i wyraz zainteresowania z Twojej strony (w podsumie H.B. o ile dobrze liczę jest Gwiazda i Siła).

7 buław... hmm. Chyba odebrał to jako hamowanie go z Twojej strony - dałaś znać, że go tylko bardzo lubisz, żeby na nic nie liczył i nic sobie nie myślał więcej, określiłaś granicę. Zdziwił się po tym cudownym dniu...

Kurcze no, smutne te karty... trzeba ratować sytuację.

no cios prosto w serce, dystans w królu mieczy , ale wydaje mi się ,że 7 buław ratuje całą sytuację . Pan nie odpuści i nie zrezygnuje tak łatwo . Kwestia kilku rozmów i wyjaśnienia sobie wszystkiego , a będzie dobrze ;)

Z drugiej strony, nie rozumiem, dlaczego niektórych mężczyzn tak oburza, gdy się ich Lubi? jakby tak poczytać w słowniku to przecież...wiele to znaczy :D

Też juz tak nie mówię :D

Vivere nie wiem czy tu chodzi o oburzenie - raczej nie. :) Jednak słowa "Poprostu Ciebie lubię" - mozna interpretować dwojako. Albo poprostu Ciebie lubię i tyle - czyli takie na odwal lub tak jak piszesz - jako głębsze. Slowo kocham nie pozostawia wątpliwości. :) Nie chce tu wchodzić w swoje filozofie bo nie znam tematu :) w kazdym razie moja dziewczyna nie powiedziała mi, że mnie kocha jeszcze nigdy ale wiem, że jak już powie to będzie to wiele znaczyło i wiem, że zależy jej na mnie :) Do tej pory słowo kocham było przeze mnie i przez moje partnerki używane zazwyczaj po tym jak było super w łózku i było naduzywane. Tak naprawdę to nie wiele ono znaczyło pomimo wydźwięku. Tak więc facet powinien się uzbroić w cierpliwość i cieszyć się, ze ma super kobietę :). Kurcze co ja tu za wypisuje :) koniec :)

powinno polecieć ostrzeżenie bo tyle się o tym ostatnio mówiło...ale przeniosę wątek na wzajemną pomoc bo mówiłam, że tam można... Mysti świeć przykładem! :)

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Mysti...a czy zweryfikujesz jego odczucia? Regulamin się kłania...

Wisi ogłoszenie jak byk...

Tak - Zweryfikuje - napisalam w pierwszym poście...

Jeśli jednak Daffne jest to wątek w Twoim odczuciu łamiący regulamin - usuń go...

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Zraniłogo to bardzo... Zupełnie się takiego wyznania nie spodziewał. Zdystansował się, ma chłodne emocje. Zły jest. I chyba zastanawia się, dlaczego tak napisałaś, skoro sygnały, które dostawał, dawały mu nadzieję i wyraz zainteresowania z Twojej strony (w podsumie H.B. o ile dobrze liczę jest Gwiazda i Siła).

7 buław... hmm. Chyba odebrał to jako hamowanie go z Twojej strony - dałaś znać, że go tylko bardzo lubisz, żeby na nic nie liczył i nic sobie nie myślał więcej, określiłaś granicę. Zdziwił się po tym cudownym dniu...

Kurcze no, smutne te karty... trzeba ratować sytuację.

No zdystansował się - to prawda i wcale nie krył tego...piszecie Dziewuszki Kochane o sygnałach sprzecznych - i tutaj też zapewne macie rację...

Martwie sie tylko że się odciął tak jak Dorotka napisała - że odetnie się na dobre...

My ostatnio tych Cudnych dni to mieliśmy mnóstwo - dni pełne radości, totalnego luzu, dogadywaliśmy się niesamowicie i cieszyliśmy się po prostu z chwil spędzanych razem czy innych rzeczy...On niczego nie wymagał - ja również...nie wiem czy kiedykolwiek pomiędzy Nami było tyle luzu...tym bardziej byłoby mi szkoda gdyby się sypło...bo wydawało mi się że mam to czego chciałam - Jego Przyjaźń...

Ale cóż - chyba tak być musi, chyba nie dane jest Nam pozostać Przyjaciółmi - bo za duużo emocji pomiędzy Nami...

Faktycznie troszke skomplikowane, na moje to tak jak wszyscy wyżej piszą. Napisałaś, że go lubisz, a on? No on miał nadzieje ze go kochasz. No i się chłopak zasmucił. Stąd jego lodowatość. Ajjj wszystko to jakieś takie skomplikowane.

Ty jego, on Ciebie, ale razem być nie można, a mówią, że to takie proste. :przytul:

Tak Ciasteczko - bardzo skomplikowane - nikomu tego nie życzę, bo to co tu napisane to tak wielkim "wyrywkiem", malusim epizodem i może się wydawać mega błache - ale nie jest tak w rzeczywsitości...

Czasem mam wrażenie że prędzej zwariuje niż to się jakoś pouklada jak należy...

P.S.

Rozbawiłaś mnie teraz Vivere Kochana - Dziękuję :):* Ale wiesz co - coś w tym jest, ojj jest....:***

Tak - Zweryfikuje - napisalam w pierwszym poście...

Jeśli jednak Daffne jest to wątek w Twoim odczuciu łamiący regulamin - usuń go...

Nie będę usuwać. Tu może być dowolny rozkład.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Mam prośbę ogromną do Ciebie Kochana - byś usunęła ten wątek...możesz to dla mnie zrobić ?

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
lit...
Vivere nie wiem czy tu chodzi o oburzenie - raczej nie. :) Jednak słowa "Poprostu Ciebie lubię" - mozna interpretować dwojako. Albo poprostu Ciebie lubię i tyle - czyli takie na odwal lub tak jak piszesz - jako głębsze. Slowo kocham nie pozostawia wątpliwości. :) Nie chce tu wchodzić w swoje filozofie bo nie znam tematu :) w kazdym razie moja dziewczyna nie powiedziała mi, że mnie kocha jeszcze nigdy ale wiem, że jak już powie to będzie to wiele znaczyło i wiem, że zależy jej na mnie :) Do tej pory słowo kocham było przeze mnie i przez moje partnerki używane zazwyczaj po tym jak było super w łózku i było naduzywane. Tak naprawdę to nie wiele ono znaczyło pomimo wydźwięku. Tak więc facet powinien się uzbroić w cierpliwość i cieszyć się, ze ma super kobietę :). Kurcze co ja tu za wypisuje :) koniec :)

A mój najczęsciej mówi do mnie jędza lub zołza - znaczy to tyle,że jest wobec mnie szczery i ma poczucie humoru ;)