Skocz do zawartości

po randce


NarratorkaHorrorow

Rekomendowane odpowiedzi

i po randce jestem.O dziwo sie odbyła.Było fajnie,miałam możliwość się odstresować.Podejście Pana co do mnie sie zmieniło.Pochlebia mi to,że chyba naprawde mnie polubił.Wyjasnilismy kilka kwesti,doszlismy do porozumienia iż nie ma sensu na cokolwiek sie nastawiać ,cokolwiek planować.Niech sie dzieje wola nieba.Jednak w pracy poza pewien schemat nie wychodzimy.

 

Jaką chce stworzyć zemną relacje Pan ?

Papież

Rycerz Pałek

Król Pałek

Ładnie,wygląda na to że Pan naprawde chce sie zaprzyjażnić i chce dobrze.Pan czuje sie chyba zobligowany do pomocy , i pomoc oferuje -co wiecej wywiazuje sie z danych obietnic.

 

Jaką faktycznie stworzymy relacje (3msc)

As pałek

Paź denarów

Królowa Pałek

Zostaniemy dobrymi znajomymi,ktorzy będa się wspolnie uczyć.Pan zwiąże sie z jakąś miła Panią

 

Jakie wrażenie wywarłam na Panu po sobotnim spotkaniu ?

2 Kielichów

6 kielichów

6 pałek

Dobre.Uwaza mnie za kobiete dobra do picia,wspolnych żartów ale i do robienia interesów,dążenia do konkretnego celu.W 6kielichów jawie mu się jako osoba dziecinna ,infantylną.

 

Jakie relacje łączyc nas będą do końca 2013r

Rydwan

3 denarów

As denarów

Relacje sie ocieplą,ale przyjażnia tego nazwac nie moge.Wspolne rozmowy,spedzany czas.

 

Co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza

"Jakie wrażenie wywarłam na Panu po sobotnim spotkaniu ?" - te pytanie jest niezgodne z regulaminem .

 

 

 

Jakie relacje łączyc nas będą do końca 2013r

Rydwan

3 denarów

As denarów

 

 

mocno się do siebie zbliżycie , ale koleżeńsko . Z początku możecie się sobą mocno zafascynować , ale to szybko opadnie .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...