Jump to content

pomoc w interpretacji rozkładu

Geranium

Recommended Posts

Jakiś miesiąc temu robiłam sobie rozkład na powrót partnera, opinie były różne, od tego że to nie ma sensu po opinię, że bez problemu możemy zaczynać od nowa. Sama osobiście czuję, że szansa jest, tym bardziej, że sama to schrzaniłam i chciałabym naprawić, a on regularnie się odzywa i nawet wyznał mi uczucia, tylko jest teraz za granicą i wraca w marcu. Ktoś w poprzednim rozkładzie powiedział, że nie wróci, choć ja twierdziłam, że wróci i okazało się, że miałam rację, bo sam zadzwonił i powiedział mi, że już się nie może doczekać powrotu do kraju i że będzie wiosną już na stałe. Ale może dość biadolenia, oto rozkład:

1) obecna sytuacja - 6 buław

- on jest dumny z moich zmian, które zauważył, a ja jestem dumna z tego, że udaje mi się je utrzymać (tak jest, to wiem, bez kart).

2) jaką postawę do sytuacji przybiera osoba pytająca (ja) - wiara

- mam nadzieję na to, że dane nam będzie spróbować, bo nawet jeśli by to padło, to przynajmniej wiedzielibyśmy, że mieliśmy okazję spróbować ponownie.

3) co powinnam zrobić, by mieć szansę na powrót - paź kielichów

- powinnam cieszyć się z drobnostek, niczego nie przyśpieszać i dać mu najpierw wrócić do kraju, a potem oswoić się ze mną na nowo

4) co o sytuacji myśli partner - 7 buław

- chce dać szansę, by mieć pewność - albo że tego na pewno chce albo że na pewno tego nie chce.

5) co w zwiazku z tym zamierza 0 5 kielichów + 7 denarów

- jest rozdarty, ma świadomość tego, że straciliśmy to uczucie i pozostała pustka i rozczarowanie, ale jest też chęć odnowy i oczekiwania na dalszy rozwój sytuacji.

6) źródło problemu - 3 kielichy

- wyszło podobnie jak miesiąc temu, dobrobyt, spełnienie marzeń i dawanie z siebie całej miłości - po prostu nie doceniałam tego, co miał mi do zaoferowania, bo prawda jest taka, że byłam straszną suką, zanim się zmieniłam.

7) czy powrót ma sens - świat

- tak, bo oboje mamy za sobą ciężkie doświadczenia i dojrzeliśmy do siebie, wróciliśmy do punktu wyjścia, by jeszcze raz się z tym zmierzyć i zadecydować, a co będzie - los pokaże.

8) rezultat, czy wrócimy - król buław, królowa kielichów, sąd ostateczny

- tak, bo piętno przeszłości ciąży nad nami obojgiem, zrobimy to choćby po to by się upewnić, bo tęsknimy do siebie oboje, nie wiadomo jednak, na jak długo to się uda.

Pomóżcie/utwierdźcie/cokolwiek :)

Edited by Daffne
estetyka rozkładu...
  • Maestro

Nie opisze całego rozkładu, ale powiem, ze wrócicie do siebie, ale chyba trochę czasu upłynie, bo on jakiś rozczarowany i bierny w tej 7 monet, ponadto na razie się przed tym wzbrania, powinnaś uzbroić się w cierpliwość, widać, że Ci zależy..

To prawda, bardzo mi zależy :) I pomimo tego, że stara się nie okazywać za wiele, czasem się łamie i wylewa uczucia, jestem kobietą i doskonale wyczuwam, że coś do mnie czuje. Zresztą sam mi to niedawno powiedział, po czym jakby się trochę tego zawstydził. Jasne, będę cierpliwa. Niech najpierw przyleci do PL :) Dzięki za zainteresowanie rozkładem.

8) rezultat, czy wrócimy

król buław, królowa kielichów, sąd ostateczny->Siła

wygląda na to, że Pan będzie czynił starania by pobudzić wrażliwość i uczuciową stronę Pani. Powrót będzie zależał od decyzji i przebiegu rozmów obojga. Flirty i rozmowy będą, rozmowy o powrocie być może także, ale chyba ostatecznie nie będziesz chciała. Postąpisz zgodnie z własnymi przekonaniami, a silna wola Ci w tym pomoże (siła)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

8) rezultat, czy wrócimy - król buław, królowa kielichów, sąd ostateczny

W tych kartach widzę Jego i widzę Ciebie - oraz w Sądzie odrodzenie relacji...

Jest ku temu naprawdę duuuża szansa - ale oczywiście tak jak Daff napisała, to zależy od Was jak zadziałacie - czy tę możliwość wykorzystacie...

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
lit...
  • 4 weeks later...