Jump to content

moja gotowość na wejście w związek

nirva2991

Recommended Posts

z przełożenia: 5 denarów, 4 mieczy , rydwan,

nie mam nikogo , jestem sama , chciałbym by coś się zadziało

1. Stan wewnętrzny pytającego, jego gotowość na spotkanie i jak on widzi siebie w przyszłym związku?

4 mieczy , 10 denarów, as mieczy, 2 puchary

jestem jak najbardziej ustabilizowana wewnętrznie, lecz podchodzę z wielkim dystansem do spotkań

2. Co chce otrzymać od związku?

as buław, słońce, 7 pucharów

7 pucharów mnie tam zastanawia . Może mam za duże wyobrażenia?

3. Czego się obawia (czego nie chce mieć) ?

giermek buław,

że trafię na kogoś niedojrzałego skaczącego z kwiatka na kwiatek

4. Do czego trzeba dążyć?

kapłanka

Do doskonalenia się duchowego .

5. Nad czym trzeba pracować, czego trzeba się pozbyć?

9 denarów, 3 mieczy , 10 mieczy

w tej 9 denarów jest chyba moja ciągła moja praca nad sobą . Też praca nad moim "schematem " związkowym .

6. Co może zaofiarować?

księżyc , królowa mieczy , diabeł, 8 buław

mogę zaofiarować moją wrażliwość przy czym i sporą zaradność , oraz hmmm... moją fizyczność ?

7. Czego nie może zaofiarować?

as pucharów , kochankowie , 7 buław

kurde, no nie wiem .

8. Co będzie pomagać?

8 mieczy ,królowa buław , 7 buław

moja przenikliwość , pewność siebie .

9. Co będzie stać na przeszkodzie?

sąd , 6 mieczy , cesarz

moje sztywne zasady ?

10. Potencjalny wynik, czy będzie stworzony związek?

2 denary, moc 10 kieli

powiedziałabym , że poczuję się spełniona i stworzę szczęśliwą rodzinę.

Ad.1 Nie jesteś gotowa jeszcze na związek.Pragniesz szczęśliwej rodziny ale takiej które obraz tkwi w Twoim umyśle, kochającej,partnerskiej.

Ad.2 Od związku chcesz otrzmać radość,energie do życia,chcesz być pożądana .chcesz realizacji swoich marzeń.

Ad.3 Obawiasz się rozczarowania że to co się pojawi możę być chwilowe przelotne.

Ad.4 Trzeba dążyc do realizacji wewnętrznych potrzeb

Ad.5Trzeba zamknąć przeszłość i popracować nad sobą.

Ad.6 Możesz zaoferować siebie, taką jaką jesteś.

Ad.7 Nie możesz zaorować jeszcze prawdziwego uczucia, bo nie jesteś jeszcze na niego gotowa praz bycia w trójkącie.

Ad.Twoja energia, która pozwoli Ci wyrwać z otaczających Cię więzów,rozum dzięki któemu zrozuiesz że jest wiele dpodsobów rozwiązania Twoich problemów i przede wszystkim chęć zmian,zawalczenia o nie na przekór nawet sobie i innym.

Ad.9 Przeszkodą możę być ucieczka przed rozliczeniem się z przeszłością,nową rzeczywistością,brak silnej woli.

Ad10 Będzie szczęśliwa rodzina,gdy pokonasz wahania,niepewność a zrobisz to poprze pracę nad swoim wnętrzem,które jest silne,tylko wykorzystaj to,czego Ci serdecznie życzę.

z przełożenia: 5 denarów, 4 mieczy , rydwan ---> suma IV Cesarz, suma HB XVI Wieza

Odczuwasz brak tej drugiej osoby, ale czujesz takze, ze to jeszcze nie czas, aby sie na kogos otworzyc. Jeszcze sa sprawy do przemyslenia, do poukladania sobie, wtedy przyjdzie czas na dzialanie. Chociaz juz czujesz potrzebe, aby cos sie zadzialo, jeszcze brak u Ciebie odwagi do takich dzialan. Na razie odsuwasz sie od niektorych spraw, emocji i analizujesz, siebie, swoje zycie, pewne zaleznosci. Potrzeba u Ciebie zburzyc te ramy, w ktorych tkwisz. Dopiero w tedy bedzie mozliwe, abys rzeczywiscie ruszyla do przodu z tego swojego stanu biedy, uczuciowej, emocjonalnej.

1. Stan wewnętrzny pytającego, jego gotowość na spotkanie i jak on widzi siebie w przyszłym związku?

4 mieczy , 10 denarów, as mieczy, 2 puchary ---> suma XV Diabel, suma HB XVII Wieza i VIII Sprawiedliwosc

Jw. Jestes na razie na etapie porzadkowania sobie pewnych spraw, mozliwe ze takze wnetrza. Wyciagasz odpowiednie wnioski i powoli otwierasz sie na swiat dookola, tym samym takze na te druga osobe, ktora ma sie pojawic. W Diable nadal sa pewne ograniczenia tutaj, ale nie sa one czynnikami zewnetrznymi. To raczej Ty jestes ich zrodlem. Podsum HB zacheca, aby spojrzen na siebie, swoje zycie, oczekiwania z innej nieco perspektywy i podejsc do tego bez emocji, uczciwie wobec siebie. Teraz wlasnie masz taki czas, gdy tego dokonujesz. Obserwacji siebie, porzadkowania i przygotowywania gruntu na przyszla relacje, znajomosc.

as buław, słońce, 7 pucharów ---> suma XV Diabel; suma HB IX Eremita

Ja mysle, ze na razie sama nie wiesz do konca, czego Ty tak naprawde chcesz. Chcialabys kogos miec, to oczywiste. Brak Ci tego, czekasz na jakies zrzadzenie losu, jakis impuls z zewnatrz, ale tez nie masz oczekiwan. Byc moze rowniez masz jeszcze jakies mylne wyobrazenia, marzenia, ktore niekoniecznie sa realne do spelnienia. I to byc moze wlasnie ogranicza Cie w tym, aby w jakis zwiazek wejsc (Diabel). Podsum HB to Eremita. Zacheta, abys nadal nie rezygnowala z dociekania swoich wlasnych pragnien, tego, co w Tobie tam siedzi. Badz sobie potem takze wierna.

Pieknie karty sie zazebiaja. Wyzej pokazane jest, ze masz faze w 4 Mieczach a tu Eremita w podsumie i zacheta, aby ten czas wykorzystac do poznania siebie, swoich oczekiwan, pragnien i potem w zgodzie z tym wszystkim wyjsc na przeciw tej drugiej osobie.

giermek buław,

Nie zalezy Ci na relacji, ktora bylaby oparta wylacznie na seksie. Dla mnie Paz Bulaw to wlasnie karta szybkiego seksu. Jak to sie mowi "bez ceregieli". Wiec karta zwiazkow raczej nie zobowiazujacych, z doskoku nawet, taki seks na szybko. Ty chcesz czego powaznego a nie takie cos.

kapłanka

Musisz siebie uzdrowic przede wszystkim. :) Kaplanka to karta, ktora mowi, ze jestes w trakcie uzdrawiania siebie, porzadkowania, przygotowywania sie na to, co los juz gdzies tam Tobie szykuje a o czym Kaplanka na razie powiedziec nie chce, bo zakrywa zaslona tajemincy. Wyzej masz 4 Mieczy i Eremite... jak to pieknie sie zazebia.

9 denarów, 3 mieczy , 10 mieczy ---> suma X Kolo Fortuny; suma HB XXII Glupiec i IV Cesarz

Przede wszystkim Twoje bycie samej to czas, gdy wyciagasz rozne wnioski, na temat tego, co bylo. Niektore sa bolesne mniej, inne bardziej. Zawsze jednak prowadza one do rozpoznania i wejrzenia w nature siebie, swojego zycia. 10 Mieczy mowi tu o tym jednak, ze "ok, wiesz juz wszystko, teraz zostaw to za soba i"... Kolo Fortuny. Zycie to jedna wielka przygoda, pamietaj o tym. Nie na wszystko masz bezposrednio wplyw, ale na wiele spraw tak. Badz uwazna, obserwuj i dzialaj odpowiednio do tego, co Cie w zyciu napotka, wychodz temu na przeciw. Nie boj sie tez chaosu (poczatkowego) w swoim zyciu. Kazdy poczatek bywa taki. Potem jednak, gdy damy temu szanse, wylania sie z tego stabilna i pewna struktura. Nie ma drogi na skroty.

6. Co może zaofiarować?

księżyc , królowa mieczy , diabeł, 8 buław ---> suma V Papiez; suma HB V Papiez

Jest w Tobie jeszcze mnostwo lekow, niepewnosci. Jednak masz mozliwosc, aby sie od tego wszystkiego odciac. W Diable masz mozliwosc wyjsc poza te swoje wszelkie ograniczenia (sa nimi rowniez roznego rodzaju leki - XVIII Ksiezyc) i zaczac wreszcie dzialac, konkretnie, szybko, kierowac sie impulsami. Papiez pokazuje Twoje zarowno solidne podstawy, jak i rowniez niestety zastale ramy, poza ktore musisz jednak wyjsc, aby zaczac skutecznie dzialac. Mozliwe, ze to jakies wyobrazenia lub cos, co trzymasz jeszcze ze soba z przeszlosci, co nie pozwala Ci sie w pelni otworzyc na nowe. Musisz wyjsc poza to.

as pucharów , kochankowie , 7 buław ---> suma II Kaplanka; suma HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

Nie wyobrazasz sobie byc ta trzecia. :) Chcesz, aby milosc dala Ci spelnienie, ale chcesz, aby byla to solidna relacja, oparta na wzajemnej wymianie, takiej zrownowazonej. Zeby zadna ze stron nie miala w tym jakis tylow, aby obie strony na rowni dawaly i otrzymywaly (braly).

8. Co będzie pomagać?

8 mieczy ,królowa buław , 7 buław ---> suma XVII Gwiazda; suma HB XV Diabel i VI Kochankowie

Przede wszystkim bedziesz musiala wyjsc poza te swoje rozne wewnetrzne blokady, ktore wynikaja byc moze wlasnie z nieciekawych doswiadczen w tej kwestii w przeszlosci. W Bulawowej widac, ze wyjdziesz poza to i zacznies (7 Bulaw) intensywnie walczyc o swoje. Gwiazda mowi o uzdrowieniu a takze o spojrzeniu (wreszcie) na swoje zycie z odpowiedniej perspektywy. Podsum HB nadal mowi "wyjdz poza wszystko, co Cie ogranicza i daj dojsc do glosu swojemu sercu".

sąd , 6 mieczy , cesarz ---> suma VIII Sprawiedliwosc; suma III Cesarzowa

Masz wszelkie mozliwosci, aby kierowac sie w zyciu swoja intuicja i wiedza wewnetrzna, masz silny kontakt ze swoim wyzszym ja. Ale co Ty robisz? Odcinasz sie od tego. A zamiast tego bazujesz na tym, co podpowiada Ci rozum, co widzisz. Starasz sie byc rozsadna i praktyczna, dystansujesz sie do wszystkiego, probujesz odsuwac emocje i oceniasz sprawy dosc surowo. A prawda jest taka, ze jezeli tylko (Ty sama) zechcesz byc spelniona to masz wszelkie podstawy ku temu, aby tak sie stalo (Cesarzowa).

2 denary, moc 10 kieli ---> suma XXI Swiat; suma HB V Papiez

Przed Toba sa powazne zmiany. Przede wszystkim rozpoznasz w calej pelni swoja prawdziwa moc i potencjal, zaczenisz bardziej ufac swoim odczuciom, intuicji i siegniesz po wszystko to, co masz w sobie najlepsze. Efetk rzeczywiscie to spelnienie, byc moze takze stabilizacja uczuciowa i zwiazkowa. Bardzo mozliwe takze malzenstwo, rodzina.

• Like 2
Guest MyStErIoUs_WoMaN

z przełożenia: 5 denarów, 4 mieczy , rydwan,

"nie mam nikogo , jestem sama , chciałbym by coś się zadziało" ~ ładnie to ujęłaś...widać że brakuje Ci tego Twojego Jedynego...

4 mieczy , 10 denarów, as mieczy, 2 puchary

Jesteś już zregenerowana ~ przemyślałaś sobie pewne sprawy, jeśli były jakieś rany po wcześniejszym związku - to są już zaleczone...uważam że jak najbardziej jesteś gotowa na spotkanie tej drugiej osoby - jesteś otwarta, aczkolwiek jeszcze nieco ostrożna (gdzieś tam w pamięci echem odbijają się jeszcze mimo wszystko jakieś zdarzenia z przeszłości - które spowodowały że mialaś dość - przez co trzymasz jeszcze dystans)...

as buław, słońce, 7 pucharów

Ciepło, radość i spełnienie - spełnienie marzeń także...nie masz za dużych wyobrażeń - po prostu chciałabyś ich zrealizowania...i tak chyba troszkę skrycie liczysz na to - że pojawi się ten Jedyny i Niepowtarzalny no i wyrwie Cię z tego niezdecydowania - bo tak troszkę chyba nie do końca zdecydowana jesteś na to aby się wiązać (?)...

giermek buław,

Że trafisz na mężczyznę niedojrzałego - który to nie będzie wiedział czego chce...takiego wiecznego kawalera...

kapłanka

Myślę że do tego iż intuicją powinnaś się kierować - po prostu, masz ją bardzo dobrą - jej słuchaj....

9 denarów, 3 mieczy , 10 mieczy

Powinnaś się pozbyć - chęci bycia samą - jesteś sama i jest Ci z tym dobrze, jesteś zadowolona - ale jednak mimo wszystko wyczekujesz na Miłość, cierpliwie czekasz...krótko mówiąc, masz silną potrzebę niezależności - nad tym powinnaś popracować (wyzbyj się zadr przeszłości które jeszcze gdzieś w Tobie tkwią)...

6. Co może zaofiarować?

księżyc , królowa mieczy , diabeł, 8 buław

Dziwne karty...bo ja tutaj widzę sporo lęków i obaw które powodują że chłodna jesteś - zdystansowana...ale po okresie stagnacji możesz zrobić duuuży krok naprzód - zmienić to, gdy spotkasz tego właściwego - przyspieszysz z wyzbywaniem się tego co Cię dystansuje...widać tutaj że możesz zakochać się nagle - ale jak już zakochasz to na dobre i złe (suma Papież)...

as pucharów , kochankowie , 7 buław

Nie będziesz tkwić w jakimkolwiek związku za wszelką cenę...

8. Co będzie pomagać?

8 mieczy ,królowa buław , 7 buław

Pozbycie się barier...Twoja pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celu...oraz umiejętność pójścia na ustępstwa :)...

sąd , 6 mieczy , cesarz

Pan który ciągle powraca czy też będzie powracać - czym będzie Ci trochę mącić w myślach...

2 denary, moc 10 kieli

Będzie ~ jeśli tylko się na taki zdecydujesz pozbywając się lęków i obaw...związek silny, stabilny i szczęśliwy...spełniona Miłość & Ślub...

tak czytam od rana Wasze odpowiedzi i zastanawiam się co Wam napisać . Wszystkie Wasze odpowiedzi są niesamowicie trafne i niesamowicie dużo wnoszą .

Interpretacja Sacral mnie wręcz rozłożyła ... W pozytywnym sensie oczywiście .

Bardzo Wam dziękuję :bukiet:

postaram się później odnieść do każdego z osobna ;) bo teraz to jeszcze nie wiem co Wam napisać ;)

Edited by nirva2991