Jump to content

Jak zrealizuje sięmoje oczekiwanie, na to, że przed końcem miesiaca ta osoba zadzwoni

agaMAJ

Recommended Posts

2 Mieczy, Paz Mieczy, Paz Monet ---> suma II Kaplanka; suma HB II Kaplanka

Mozliwa rozmowa przez telefon, ewentualnie kontakt netowy. Ogolnie powinnas isc na wyczucie, bo karty sugeruja, ze moze dojsc do klotni takze, ale i do ocieplenia relacji. Zaleznie jak tym pokierujesz. Ogolnie ufaj swojej intuicji.

• Like 1
  • Maestro

2 miecze---Paź mieczy---Paź pucharów

na razie widać chłód i blokady, celowe niedostrzeganie szansy na kontakt, ale coś się zacznie dziać, widac inicjatywę z jego strony, z takiego małego złośnik, przeistoczy się w ciepłego, i wrażliwego chłopca i wyjdzie z miłą propozycją...

Tak na marginesie, ostatnio czytałam dziecku "Królową Śniegu" i Kay skojarzył mi się z Tarotowym Paziem Mieczy - taki mały rozzłoszczony chłopczyk, któremu do oka i serca wpadł odłamek szkła z lustra zniekształcającego rzeczywistość, przez co widzi on świat w czarnych barwach i postrzega ludzi tylko poprzez pryzmat ich ew.wad.

• Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN
2 miecze---Paź mieczy---Paź pucharów kontakt będzie ale chyba musze wtedy uważać na swój cięty język

Ja uważam że nie zadzwoni - tzn. widzę tutaj wstrzymanie kontaktu...:(

Dokładnie tak jak wyżej u MyStErIoUs_WoMaN - kontaktu nie będzie. Te pazie to za mało na kontakt (mi rzadko pokazują) plus te 2 miecze - może i będzie się zastanawiać, czy zadzwonić, ale ostatecznie weźmie na wstrzymanie.

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Dokładnie tak jak wyżej u MyStErIoUs_WoMaN - kontaktu nie będzie. Te pazie to za mało na kontakt (mi rzadko pokazują) plus te 2 miecze - może i będzie się zastanawiać, czy zadzwonić, ale ostatecznie weźmie na wstrzymanie.

Paziki te mogą oznaczać - jeden zaczepkę - drugi jakąś obietnicę bez pokrycia złożoną - ale nie w rozmowie telefonicznej (o którą Aga pyta), np. w jakiejś wiadomości sms, czy na jakimś portalu...tak to widzę...

Moim zdaniem nie będzie, a w obydwóch paziach widzę Ciebie - obserwującą go przez neta i liczącą na kontakt. Mi się tak kojarzy jakbyś Ty podglądała jego aktywność na fb, gdzieś tam go zauważysz i będziesz się nadzieić, ale na tym się skończy.

2 miecze---Paź mieczy---Paź pucharów kontakt będzie ale chyba musze wtedy uważać na swój cięty język

Trochę zwątpisz, ale uznasz, że tak musi być (przynajmniej do tego czasu, który określiłaś). Skrajne emocje będą Tobą targały.