Jump to content

Czy do końca roku będziemy parą

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Zweryfikuję siłą rzeczy pod koniec roku:)

Jakie są szanse, że będziemy parą do końca 2013 r.? Relacja luźna, coś się między nami zaczyna, on obrażalski bardzo, jak ja się sprzeciwię, to zamyka się w sobie..Ja jestem zajęta, on wolny..

2 pucharów Paź Pucharów Królowa Pucharów Diabeł 4 buław

w pierwszej karcie widać otwarcie na siebie nawzajem, widać inicjatywę też z jego strony (on jest młodszy) i coś więcej się rozwinie w kierunku dość uzależniającego romansu, ale zdecydowanie na jego zasadach

Edited by Inez2503

jest szczera chęć , ale dla mnie energia diabełka przy 4 buław daje romansik . Ale bardzo fajny romansik .

• Maestro

jest szczera chęć , ale dla mnie energia diabełka przy 4 buław daje romansik . Ale bardzo fajny romansik .

Z tym facetem to tylko romans jest mozliwy, nie wyobrażam sobie zycia z nim:)))

Gwoli uzupełnienia

SS 232 stopień skorpiona "myśliwi chronieni ciężkimi ubraniami strzelają do dzikich kaczek"

Mężczyzna poluje jak myśliwy na Ciebie, niejako kamufluje się nie chce pokazać swojego prawdziwego oblicza, ma jakieś ukryte intencje. \Trochę uzależniony od Ciebie - odnoszę wrażenie, że zdobycie Ciebie podbuduje jego ego, ale przy tym nieźle się wkręci

Jakie są szanse, że będziemy parą do końca 2013 r.? Relacja luźna, coś się między nami zaczyna, on obrażalski bardzo, jak ja się sprzeciwię, to zamyka się w sobie..Ja jestem zajęta, on wolny..

Nie będziecie niestety. Jakaś "inna pani" wejdzie Wam w paradę.

2 pucharów Paź Pucharów Królowa Pucharów Diabeł 4 buław => Śmierć

Karciochy ładne, nie ma tutaj jakiś rozterek, rozstań itp. Na pewno przed Wami jeszcze wiele miłych spotkań i ja też uważam, że karty są romansowe... Pan jest zakręcony, a Tobie zależy na tej relacji (Królowa Pucharów). Miłe inicjatywy i spotkania :) W tej Śmierci może być tak, że nastąpi totalna transformacja tej relacji... Że jest już tak źle, że w sumie już pozostają tylko 2 drogi: iść dalej, starać się dalej albo rozstać - i tutaj jednak jest gest, pogodzenie albo ta Śmierć pokazuje, że jednak to nie będzie nic stałego... :(

• Maestro
2 pucharów Paź Pucharów Królowa Pucharów Diabeł 4 buław => Śmierć

Karciochy ładne, nie ma tutaj jakiś rozterek, rozstań itp. Na pewno przed Wami jeszcze wiele miłych spotkań i ja też uważam, że karty są romansowe... Pan jest zakręcony, a Tobie zależy na tej relacji (Królowa Pucharów). Miłe inicjatywy i spotkania :) W tej Śmierci może być tak, że nastąpi totalna transformacja tej relacji... Że jest już tak źle, że w sumie już pozostają tylko 2 drogi: iść dalej, starać się dalej albo rozstać - i tutaj jednak jest gest, pogodzenie albo ta Śmierć pokazuje, że jednak to nie będzie nic stałego... :(

Chyba raczej ta druga opcja...ale czas pokaze:))

Guest Pasqualina

No są ku temu przesłanki :P

Na początku przyjaźń, porozumienie,następnie randewu, później małe co nie co i związek nieformalny xD

Guest Linkinia

2 pucharów, Paź Pucharów, Królowa Pucharów, Diabeł, 4 buław

Nawiążecie kontakt, otworzycie się na siebie, będzie fajna relacja z flircikiem. Wyszedł w giermku, bo jest młodszy oraz dlatego, że nie będzie miał poważnych zamiarów. Ty będziesz cierpliwie czekała na rozwój wydarzeń, masz też wobec niego ciepłe uczucia, tęskne. Kolejne karty pokazują ogień między wami i to, że relacja będzie gorąca i romansowa ;) Spotkania i relacja nieformalna ;)

Nie wiem czy jeżeli chodzi o bycie parą, nie macie różnych od siebie pogladów na ten temat. Ogólnie relacja powinna się zacieśnić z tym, ze obawaim się, ze parą jako tako możecie jesczze nie być do konca roku. Na pewno jednak będziecie snuć plany na przyszłosć oraz będzie namiętnie w sypialni.

ja niestety nie widzę możliwości stworzenia stałego związku przy takim rozkładzie. owszem, romans będzie. ale niestety ty się zaangażujesz, a on nie. dla niego to będzie tylko zabawa, on nie jest osobą dojrzałą. ta znajomość przysporzy ci tylko smutków i rozczarowań, diabeł obok 4 buław jak dla mnie to płacz i zgrzytanie zębami. daj sobie spokój zanim zostaniesz sama ze złamanym sercem.

• Maestro
ja niestety nie widzę możliwości stworzenia stałego związku przy takim rozkładzie. owszem, romans będzie. ale niestety ty się zaangażujesz, a on nie. dla niego to będzie tylko zabawa, on nie jest osobą dojrzałą. ta znajomość przysporzy ci tylko smutków i rozczarowań, diabeł obok 4 buław jak dla mnie to płacz i zgrzytanie zębami. daj sobie spokój zanim zostaniesz sama ze złamanym sercem.

Życie pokaże jak będzie naprawdę... ;):krzywy:

Edited by Inez2503

wiadomo, że życie to zweryfikuje. tylko, że sens stawiania tarota polega na tym, żeby sprawdzić jaki wpływ na przyszłość będą miały nasze poczynania. w tym przypadku ostrzega , że skutki będą nieciekawe. a skoro tak, to po co pchać się świadomie w nieszczęście?

• Maestro
wiadomo, że życie to zweryfikuje. tylko, że sens stawiania tarota polega na tym, żeby sprawdzić jaki wpływ na przyszłość będą miały nasze poczynania. w tym przypadku ostrzega , że skutki będą nieciekawe. a skoro tak, to po co pchać się świadomie w nieszczęście?

Wiesz, problem polega na tym, że jestem zwolenniczką empiryzmu i nie boję się życia:)

w pierwszej karcie widać otwarcie na siebie nawzajem, widać inicjatywę też z jego strony (on jest młodszy) i coś więcej się rozwinie w kierunku dość uzależniającego romansu, ale zdecydowanie na jego zasadach

Pytanie co oznacza dla Ciebie bycie parą :P bo jeśli to że bedziecie się spotykac i jakiś romans bedzie to tak, jak najbardziej jeśli stała i oficjalna relacja to moim zdaniem nie

• Maestro
Pytanie co oznacza dla Ciebie bycie parą :P bo jeśli to że bedziecie się spotykac i jakiś romans bedzie to tak, jak najbardziej jeśli stała i oficjalna relacja to moim zdaniem nie

Tzn. chodziło mi o to, czy będziemy się normalnie spotykać od czasu do czasu, bo póki co relacja jest szarpana:) Ja nie chcę z nim wchodzić w stałą relację, już nie;)