Jump to content

Numerologia partnerska- proszę o interpretację


olafon1

Recommended Posts

Witam,

 

Ja urodziłam się 25.12.80

Mój mąż 22.07.80

Poznaliśmy się 03.11.2001

Data ślubu 28.07.2007

Mamy synka urodzonego 28.05.12

 

Nie wiem czy potrzebne są tez daty moich rodziców ale na wszelki wypadek je podam.

Mama 02.09.59

Tata 16.07.55

 

Bardzo proszę o interpretację. Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jesteś numerologiczną 1 - szczegółowy opis znajdziesz tutaj: http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5291-droga-ycia-1-a.html

Twój mąż jest numerologiczną 2 - szczegółowy opis znajdziesz tutaj: http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5292-droga-ycia-2-a.html

Razem tworzycie związek o wibracji 3.

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

 

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

3 jest nadmiarem stosunku do 2, a nie niedoborem do stosunku do 4, jest czymś pośrednim.

 

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

 

Zresztą często, jeżeli u dzieci w dacie ur. występuje silnie aspektowana 3 to jest to informacja, że dom, w którym się wychowywały był domem, przez który przetaczały się tabuny ludzi. Stąd bardzo często u tych dzieci będzie np. 6 lub 2 w minusie, co wskazuje na to, że pomimo całej przyjemności rozrywkowości tego domu dziecko nie dostało tego skupienia na sobie. Dziecko może mieć niedobór energii mamy nie dlatego, że ta mama go odsunęła od siebie, ale dlatego że ta mam była ciągle zajęta goszczeniem innych ludzi.

 

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Aczkolwiek, jeśli rozumiemy tę wibrację to wtedy albo zaakceptujemy albo po prostu nie wchodzimy w taki związek. Ustalmy, że jest to związek na jakiś czas, w którym mamy przeżyć miło czas, ale nie oczekujmy od takiego związku, że da nam poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło: Tarocistka Danuta

 

Wasz syn tak jak twój mąż jest numerologiczną dwójką.

 

Jestem początkująca, uczę się, więc w razie co proszę o weryfikację.

Czy to ty wiedziesz prym w tym małżeństwie, a twój mąż się dopasowuje?

Oboje w piramidzie macie karmę związków 7/16, dodatkowo ty masz karmę władzy 1/10/19 i karmę miłości 8/17/26

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...