Jump to content

czy pojedzie ze mną na wesele?

agaMAJ

Recommended Posts

pan wie już o nim, nie odpowiedział jednak wprost, chociaż pomysł chyba mu się podoba

Pań monet--Król Monet--As monet karty ktoś mi stawiał, więc do asa nie dociągnę ;(

mi się wydaje że szansa jest , szczególnie z podsumy HB wychodzi Mag

Pójdzie, pójdzie albo Tobie się trafi jeszcze lepszy kandydat na partnera w międzyczasie hahahaha :slonko:

A monetowy jak to ziemia, stabilny, odpowiedź da wtedy, kiedy należy, ani za wcześnie, ani za późno;)

Uzupełniam

"Mężczyzna obserwuje jak jego ideały przybierają namacalną formę zgodnie z jego wewnętrzną wizją"

Facet posiada odpowiednią wiedzę i wgląd w to co pragnie osiągnąć. Na chwilę obecną Twoja propozycja jest dla niego w sferze marzeń, planów, dopiero za jakiś czas je urzeczywistni, ale musi być pewny, że tego chce, że jest to zgodne z jego wyobrażeniami.

pan wie już o nim, nie odpowiedział jednak wprost, chociaż pomysł chyba mu się podoba

Pań monet--Król Monet--As monet karty ktoś mi stawiał, więc do asa nie dociągnę ;(

Pan chciałby, ale na chęciach się chyba skończy. Jak się bardziej "zakręcisz", to się uda :-)

wczoraj postawiono mi również rozkład na to pytanie , na szczęście oba rozkłądy nakładają się na siebie ;D czy pojedzie z toba na wesele?

sedno-8bulaw

tak nie bedzie-walet kiel

tak bedzie-krol monet, 6monet, 10kiel

przeszkoda-2mieczy

sprzyja-krolowa kiel

wynik 3monet, kochankowie, krolowa mieczy

tak o ile pracy nie bedzie mial

we 3 pojedziecie

on lubi cie i sypnie groszem na weselicho

wczoraj postawiono mi również rozkład na to pytanie , na szczęście oba rozkłądy nakładają się na siebie ;D czy pojedzie z toba na wesele?

sedno-8bulaw

tak nie bedzie-walet kiel

tak bedzie-krol monet, 6monet, 10kiel

przeszkoda-2mieczy

sprzyja-krolowa kiel

tak o ile pracy nie bedzie mial

we 3 pojedziecie

on lubi cie i sypnie groszem na weselicho

sedno to po mojemu moja propozycja w tych 8 buławach, któa mu się chyba podoba, nie bedzie paź pucharów czyli nie bedzie picia sobie z dzióbków ;DD będzie Król monet przemyśli, apóźniej się zgodzi, przeszkoda to obecne jego wahanie, sprzyja moja miła postawa ;DDD wynik działanie podjęcie decyzji i szczera roz,mowa
Guest MyStErIoUs_WoMaN

przeszkoda-2mieczy

Agula - po tych kartach uważam że ostatecznie nie pojedzie...z kim innym pojedziesz...

ja Go nie widzę na tym weselu...będzie Cię zwodził - tyle tylko z tych kart wnioskuję.

Guest Linkinia

Chyba z kim innym pójdziesz.

Masz dwóch panów i asa na końcu, który nie kończy rozkładu, coś tam jeszcze jest, ale niestety nie ma karty.

W kolejnym rozkładzie nie będzie giermka, a pan chyba wcześniej pokazał się w giermku. W pytaniu ''tak będzie'' masz Króla denarów, tak jak w tym pierwszym rozkładzie, wspólną zabawę. Na przeszkodzie konieczność dokonania wyboru, rozdarcie... W podjęciu decyzji pomoże Ci bliska kobieta. A w wyniku widac, ze wybierzesz kogoś innego ma to wesele ;)