Skocz do zawartości

"Akcja - Reakcja" czyli szybko i na temat;)


Tika

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie/dzy moi!!

Mam prośbę o zerknięcie w moja interpretacje krotkiego rozkladu. Zapytalam kart czy moj przyszly szef po moim mailu zaproponuje mi jednak oferte pracy ( w ciagu miesiaca) w miescie w ktorym mieszkam (obecnie prawie juz podpisalam umowe o prace w tej samej firmie ale niestety w innym miescie).

 

Odpowiedz to:

sila, kolo fortuny, 10 bulaw

 

dolozylam jeszcze:

swiat, 4 denarow, rycerza denarow

 

Hmm z mojego punktu widzenia.. dzieki mojej odwadze, samoswiadomosci a nawet roche pewnosci siebie ktora z reszta troche w tym mailu uwydatnilam odmieni sie ten moj los..? tyle ze moze nie byc latwo.. a moze nie od razu sie mi uda otrzymac to stanowisko.. ale doniose te bulawy jakos i pozniej czeka mnie spelnienie moich oczekiwan (swiat), stale miejsce pracy, z ktorego powinnam byc zadowolona..

 

a jak Wy byscie to zinterpretowaly/li?

Czekam na Wasze sugestie:)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Bedą z tym problemy, związane z sytuacjami losowymi,póki co utrzymasz stanowisko poza miejscem zamieszkania,z czasem jest szansa,ale nie w ciągu miesiąca, ja to widze na jesieni...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziekuje Inez, że ponownie chciało Ci sie zerknac i pomoc w moich probach interpretacji..;)

Eh bardzo możliwe.. bo choc licze na jakas odmiane losu to widze ze szef mimo wszystko jak narazie pozostaje nieugiety..:/ tak jeszcze wpadło mi do głowy.. ze ta siła to może być kierowniczka tego biura.. która jest niejako winna temu mojemu losowi.. i dzwiganiu tych bulaw.. bo szef byl nawet sklonny zaproponowac mi prace w moim miescie.. ale ona sie uparla..

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Dziekuje Inez, że ponownie chciało Ci sie zerknac i pomoc w moich probach interpretacji..;)

Eh bardzo możliwe.. bo choc licze na jakas odmiane losu to widze ze szef mimo wszystko jak narazie pozostaje nieugiety..:/ tak jeszcze wpadło mi do głowy.. ze ta siła to może być kierowniczka tego biura.. która jest niejako winna temu mojemu losowi.. i dzwiganiu tych bulaw.. bo szef byl nawet sklonny zaproponowac mi prace w moim miescie.. ale ona sie uparla..

 

Wszystko mozliwe,masz koło- czyli nie wszystko zalezy od szefa...

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że odpowie teraz, że jest cięzko znaleźc dla Ciebie stanowisko na jakim Ci zależy. Powie też, ze nie ma jak tego w tej chwili zrobić. Pozostaniesz na stanowisku jakie Ci przydzielił i da Ci premię :) Co co późniejszego czasu to jeżeli w ogóle zmieni to stawialbym sierpien-wrzesień. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Vivere jest też sporo prawdy w tym co napisalas bo na pocztku sama zdecydowalam sie pracowac w innym miescie (bo nie bylo zadnej alternatywy do wyboru) natomiast kiedy juz wszystko zostalo ustalone okazalo sie ze jest wolne stanowisko w moim miescie.. ale szef byl juz "troche oburzony" bo przeciez zmienilam zdanie.. a kierowniczka tego biura mogla miec na niego spory wplyw przy podejmowaniu tej decyzji. Wydaje mi sie ze szef chcial pokazac kto tu rzadzi i przez wlasnie jego widzi mi sie ma byc tak a nie inaczej...

Odnośnik do komentarza

Wrozbita_Oramin stanowisko pracy w moim miescie bylo wolne.. ale moze rzeczywiscie mi odpowiedziec ze trudno jest znalezc kogos do pracy w tym zawodzie w tym innym miescie.. (bo to malutkie miasto)..

Premia..:) to nie byłoby takie złe.. ale powiem Wam szczerze ze wazniejsze byloby dla mnie zeby miec troche czasu dla siebie zamiast dojazdow.. a premia az tak bardzo mnie nie zadowoli.

a wiec mam nadzieje ze sie sprawdzi wersja zmiany miejsca pracy na przelomie lata i jesieni...:)

 

Dziękuje Wam wszystkim za pomoc!!!:bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...