Jump to content

spotkanie

nirva2991

Recommended Posts

to ten sam z którym się spotkałam ostatnio i na początku było ciężko z porozumieniem się ;) otóż pan jest bardzo zamknięty w sobie (taki typowy mieczowy) i ja w sumie tez taka typowo mieczowa i zamknięta .

jak zrealizuje się moje spotkanie z panem X w tym tygodniu :

2 puchary , koło , rycerz buław

ewidentnie się spotkamy

jak przebiegnie spotkanie : (w moim odczuciu oczywiście )

5 pucharów , 7 mieczy , papież , moc , 6 kielichów

On ma mi pomóc z moim laptopem więc może stąd te 7 mieczy . Zastanawia mnie tam ta 5 pucharów , może to jest znowu taki "brak dostępu do siebie" i papież potwierdza to , że będzie poważnie i sztywno , słaba komunikacja . myślę , że pod sam koniec może coś się zacząć dziać , zaczniemy coś wspominać .

jak będzie wyglądała moja relacja z nim w ciągu tego miesiąca :

as mieczy , papieżyca, świat , koło , mag, 2 puchary :

(relacja karmiczna , pewnie dlatego tyle AW)

Myślę , że przełamiemy nasz wspólny dystans i się bardziej otworzymy w końcu na siebie .

spotkanie się odbędzie, a na nim bedziecie poruszać tematy może troszkę przykre dla Was lub dotyczące wspólnych przykrości, wyjaśnienia moga padnąć, które będa miały na celu poprawę wspólnych relacji. Możliwe spotkanie kolejne z Panem i pogłębianie relacji w ciągu kolejnego miesiąca się zaznacza. Ale warunkiem widac, że musi być rozmowa i wyjaśnienie nieporozumień :).

spotkanie się odbędzie, a na nim bedziecie poruszać tematy może troszkę przykre dla Was lub dotyczące wspólnych przykrości, wyjaśnienia moga padnąć, które będa miały na celu poprawę wspólnych relacji. Możliwe spotkanie kolejne z Panem i pogłębianie relacji w ciągu kolejnego miesiąca się zaznacza. Ale warunkiem widac, że musi być rozmowa i wyjaśnienie nieporozumień :).

fajnie by było je poruszyć ;) Ogólnie to on jest moim znajomym od ok 3 lat może i dłużej . Zwykle widywaliśmy się tylko na imprezach , a przełom w naszej znajomości nastąpił w grudniu , na pewnej imprezie na której za dużo o sobie powiedziałam właśnie o pewnej " przykrości " (pewnie dlatego , że ktoś poruszył ten temat a ja byłam pod wpływem %). On wtedy zareagował chłodnie ale bardzo odpowiednio.

I od tego momentu , jakoś tak zaczął pisać i zbliżyliśmy się do siebie . Tylko boję się, że to o czym się dowiedział ,wpływa na niego tak , że boi zrobić kroku do przodu . Odnoszę wrażenie , że tak jakby chciał mnie otoczyć opieką/pomocą. Widzę , że czasami nie wie jak się odezwać .

Dzięki wielkie Daffne :bukiet: oczywiście jedna weryfikacja będzie pod koniec tygodnia , druga pod koniec miesiąca ;)

Jak zwykle innej "beczki"

Otóż SS "Dentysta bardzo zajęty pracą" -

No właśnie - spotkanie jak najbardziej, ale wtedy, gdy pan uświadomi sobie jakieś nieprawidłowości, które podobnie jak ubytki w uzębieniu powstały chwilę temu. Dlatego teraz koncentruje się na tym, aby Waszej relacji nadać taki zdrowy kształt. Coś co między Wami zaistniało wymaga takiej naprawy - wyjaśnienia, usunięcia niedomówień i nadinterpretacji- chyba obopólnej. Związek, aby mógł być harmonijny - musi rozwijać się higienicznie - a więc wymaga ciągłej troski. Domniemam, że po zrobieniu takich wewnętrznych porzadków - otworzycie sie na siebie i pójdzie to wszystko w dobrym kierunku

• Like 1
Guest Linkinia

Jak zrealizuje się moje spotkanie z panem X w tym tygodniu?

Spotkacie się ;)

Jak przebiegnie spotkanie?

5 pucharów , 7 mieczy , papież , moc , 6 kielichów – będzie drętwo i dość nieswojo, pan się skupi na kombinowaniu z komputerem, potem wyjaśni, co to za usterka była albo coś w tym rodzaju. Wykażesz inicjatywę i chyba wrócisz do dawnej sprawy, powspominacie i może wyjaśnicie coś sobie. Atmosfera się rozluźni.

Jak będzie wyglądała moja relacja z nim w ciągu tego miesiąca?

as mieczy , papieżyca, świat , koło , mag, 2 puchary

Myślę , że przełamiemy nasz wspólny dystans i się bardziej otworzymy w końcu na siebie . --> zgadzam się. Otworzycie się na siebie, relacja może potoczyć się nieoczekiwanie dla Ciebie, bo pan zacznie wysyłać sygnały w Twoim kierunku, adorować, możliwe kolejne spotkania i powinna być ciepła, fajna relacja w tym miesiącu ;)

właśnie przed chwilą zaproponował mi jeszcze jedno spotkanie oprócz tego z tym kompem ;)

aby Waszej relacji nadać taki zdrowy kształt.

no właśnie też się tak zastanawiam , że chyba o to właśnie chodzi . Może stąd też te kapłany ciągle na niego .

jak zrealizuje się moje spotkanie z panem X w tym tygodniu :

Spotkanie sie odbędzie ale będzie takie szybkie w sumie. Możliwe jakieś małe zamieszanie, potencjalne przełożenie spotkania na następny dzień.

jak przebiegnie spotkanie : (w moim odczuciu oczywiście )

5 pucharów , 7 mieczy , papież , moc , 6 kielichów

stawiam, ze bedzie na początku nieswojo, jakoś tak... krótkie odpowiedzi ale pod koniec możliwa poprawa sytuacji ;)

as mieczy , papieżyca, świat , koło , mag, 2 puchary

Fajna sytuacja wg mnie. Jak w powyzszym rozkładzie - pierw dystans pozniej lepiej az w koncu pod koniec lutego otworzycie sie na siebie :)

• Like 2

no to weryfikuję pierwszą część ;)

właśnie wróciłam do domu po spotkaniu ;)

To jednak ja mam w sobie ten olbrzymi dystans , on się starał cały czas jakoś to rozładować , no ale nie było to proste ;)

Kompa nie wzięłam , bo umówiliśmy się tak po prostu na wieczór . Po jakimś czasie ten mój dystans mnie "puścił" i było baardzo fajnie ;)

Na poprzednim spotkaniu tez chyba byl Twoj dystans czynnikiem glownym, o ile sobie dobrze kojarze. Pan stara sie jak najbardziej go przelamac...

Co do drugiej czesci rozkladu...

as mieczy , papieżyca, świat , koło , mag, 2 puchary---> suma III Cesarzowa; suma HB X Kolo Fortuny i I Mag

No wiec tu widac spotkania, rozmowy, byc moze cos, co wymaga wyjasnienia, bedziecie na ten temat dyskutowac. Mozliwe, ze bedzie to dotyczylo tematyki Waszej relacji, wniesnienie do niej wiecej formy, scislosci. Widac tu tez wieksze otwarcie sie na siebie nawzajem. W Cesarzowej widac, ze powinnasc byc zadowolona bardzo. Zreszta Kolo po Asie Mieczy, Kaplance i Swiecie, wskazuje na korzystny obrot sprawy. 2 Kielichy, otarcie sie na siebie, mile spedzanie ze soba czasu a takze gotowosc do "czegos wiecej". Pan bedzie o Ciebie zabiegal. Inaczej nie byloby w Tobie tego zadowolenia Cesarzowej. Ogolnie rada kart: pozwolic sie dziac i odpowiednio do sytuacji dzialac. ;) Co korzystne brac dla siebie, ksztaltowac.

Ogolnie Wasza relacja powinna sie w tym czasie poglebic.