Jump to content

jak się zrealizuje moje oczekiwanie że P przyjedzie?

agaMAJ

Recommended Posts

Guest Linkinia

Moje pierwsze wrażenie po spojrzeniu było na karty takie, że pokazały Twoje oczekiwanie i pragnienie na spotkanie z nim...

W moich rozkładach na kontakt czy spotkanie 6 buław na początku nie pokazuje mi spełnienia.

• Maestro

Mi 6 buław pokazała przyjazd kilka razy, możliwe, że przyjedzie, ale jeszcze na to poczekasz...Tutaj dużo zależy od wydarzeń losowych i od jego decyzji..

• Like 1
Guest Pasqualina

a mnie się zdaje, że przyjedzie :) 6 Buław na przodzie, więc powinien się ruszyć :)

edit: tak teraz myślę, że 10 Pucharów może mówić o szczęściu i spełnieniu, przyjedzie, bo się stęsknił :P

Edited by Pasqualina
Guest MyStErIoUs_WoMaN
Raczej po tych kartach ruchu ja nie widzę, to strasznie bierne karty - i Król Pucharów także : ) Zostanie tam gdzie jest - przynajmniej na razie...

No niestety Agula - widzę to dokładnie tak jak Veroniczka...:*

6 buław--10pucharów--Król Pucharów => Wisielec

------------------Cesarz-----------Kochankowie................

-------------------------Koło Fortuny---------------

Moim zdaniem pan przyjdzie - widać zabawę w większym gronie z panem :) Możecie na siebie wpaść czy coś w tym stylu ;) Ładne karty. Po spotkaniu może być jednak znów przerwa w kontakcie albo ten Wisielec mówi o tym, że będzie udana impreza ;)

Aguś nie chce się dołować,ale według mnie to on po prostu wybrał dla siebie najwygodniejsza opcję. Jest mu dobrze tak jak jest i nic pucharowym to według mnie zostawi to tak jak jest.

• Like 1