Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje


kulkal

Rekomendowane odpowiedzi

to prosze ogolnie kogos ogolnie o interpretacje tych kart w calosci co mowia o moich relacjach z ta kolezanka kto mogby mi w stanie pomoc czy sa szanse w dalekie moze przyszlosci czy czeka mnie cos innego w uczuciach w najblizszej i kiedy

Odnośnik do komentarza

ty sie oszukujesz ze cos z tego byc może i działasz nie do końca fair a ona kogoś ma przyszłość z 1 karty to niewiele można powiedzieć aczkolwiek przy 9 to jest dobrze tak jak jest ja nie odwracam kart wg mnie to sie nie rozwinie

Odnośnik do komentarza

A mozna cos wiecj czy w najblizszym czasie kogos poznam i w jaki sposob i kiedy do mojego poprzednniego pytania? to poprosze kogos innego :)

Edytowane przez kulkal
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

kulkal napisz najpierw własną interpretacje. To dział ćwiczeń tarota i jego nauki...a nie dzial wróżb.

Edytuj post i uzupełnij treść.

 

Iridos proszę by nie interpretować wątków niezgodnych z regulaminem (a w tym przypadku bez interpretacji).

Odnośnik do komentarza

nieee spoko to modki nie nadarzają ty w prosbach zostawile s prosbe nie bylo odzewu wrzuciles karty od kogos i prosiłes o pomoc dlatego pomoglam spoko

jak jutro bede miała wene zrobie ci celta na te uczucia

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
daje glowe ze post był w prosbach o wrozbe

 

był w prośbach o wróżbę i Zośka go przeniosła tu bo w wątku był zamieszczony rozkład. Info dostałam po zamieszczeniu wiadomości.

no przydałaby się tu interpretacja kulkal

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
tak wlasnie zrobilem i nie wiedzialem ze to blad myslalem ze ktos mi zinterpretuje jesli nie to to wycofuje, mam nadzieje tylko otrzymac tego Celta na uczucia :)

 

nikt Ci nie zinterpretuje bo jako moderator prosiłam Cię o uzupełnienie postu, co zingnorowałaś sugerując się propozycją Iridos.

Proszę o edytowanie postu i dopisanie własnej interpretacji jesli chcesz by ktoś dokonał interrpetacji albo watek zostanie usunięty ponieważ jest niezgodny z regulaminem.

 

Wróżb dokonuje się w innym dziale, tu uczymy się tarota.

Prosze pzrestrzegać zasad.

Odnośnik do komentarza
był w prośbach o wróżbę i Zośka go przeniosła tu bo w wątku był zamieszczony rozkład. Info dostałam po zamieszczeniu wiadomości.

no przydałaby się tu interpretacja kulkal

 

a jest gdzies miejsce zeby sobie przyjsc z kartami przez kogos postawionymi do interpretacji ogółu?

chłopcze czekaj cierpliwie moze jutro mi sie uda postawić

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
a jest gdzies miejsce zeby sobie przyjsc z kartami przez kogos postawionymi do interpretacji ogółu?

chłopcze czekaj cierpliwie moze jutro mi sie uda postawić

 

na wzajemnej pomocy, ale od 100 postów. W tym przypadku wszysko byłoby ok, ale chłopak nie podał własnej interpretacji a to dział ćwiczeń... zrobi się jeden wyjątek to później każdy będzie chciał być traktowany z wyjątkami i znów zacznie się bigos.

 

Najlepiej na pw albo mailowo stawiać celta albo może poproić Cię osobiście w dziale próśb o wrózbę.

 

Albo iridos wrzuć w chłopaka imieniu Celta z interpretacja i tez będzie dobrze :okok:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
nie no on gdzies tam ma watek wczoraj zalozony w prosbach o wrozbe chyba no ja sobie poradze jak karty postawie spoko

 

miał, ale prosił o jego skasowanie...i wczoraj skasowałam. Ale mogę przywrocić jeśli kulkal wyrazi zgodę :)

 

kulkal przywrocić Twój wątek z prośbach o wróżbę?

Iridos postawiłaby Ci tam celta.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
ok to prosze przywrocic ten pierwszy albo drug w sprawie uczuc bo mialem dwa jesli mozna a to mozna skasowac jesli mozna :)

 

Dobrze, to przywrocę i zamieszczę tam treść prośby o wróżbę z adnotacją, że do Iridos :D A treść zapytania dam tą co jest tu ale bez rozkąłdu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...