Jump to content

Czy będzie spotkanie? :)

maddie88

Recommended Posts

Witam, :)

Zadałam kartom pytanie, czy w tym miesiącu spotkam się z panem.

O to chodzi: 7 Kielichów - Hehe, chciałabym, chciała...chciałabym, chciała... :D

To dochodzi do tego: Śmierć - Przerwa w kontakcie.

To będzie rozpoznane: 2 Kielichów - Miłe spotkanie, dobre porozumienie...

To będzie wyczuwane: As Pucharów (odpowiedź), tło: As Buław, Rycerz Denarów => Rydwan - Obopólna sympatia i chęć budowania tej relacji... ze strona pana też :)

To odchodzi: Paź Denarów - Hmm...kontakt na zasadzie, że ja się uczę ;)

To przychodzi: 6 Buław (odpowiedź), tło: 3 Denarów, 2 Buław, 6 Denarów => Diabeł - Kurcze, niefajnie, że Diabeł...to męczące w takich relacjach... Wydaje mi się, że do spotkania dojdzie, ale będzie ono na gruncie zawodowym. Po za tym widać przyglądanie się sobie, wahanie, dużo ostrożności...

Tak widzę to ja: 7 Denarów - Jestem gotowa czekać...

Otoczenie: Mag - Możliwość pracy przy wspólnym projekcie.

Nadzieje/ obawy: 6 Mieczy - ...że będę musiała sobie odpuścić...że to jeszcze nie ten czas.

Do tego to prowadzi: Gwiazda (odpowiedź), tło: As Denarów, 3 Mieczy => Pustelnik - Hmm...coś pójdzie nie tak... Pojawi się nadzieja, która zostanie szybko rozwiana... Może pan będzie musiał coś przemyśleć...nie podejdzie to jakiejś propozycji tak, jak bym tego oczekiwała...

Jak to widzicie? :)

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

Myślę, że mimo pragnienia spotkania Pana i ewentualnej realnej szansy czy nawet wzajemnych rozmów na ten temat (as monet) nie będzie spotkania w tym miesiącu. Bedziesz odczuwać, że Pan jest powolny i troszkę "ospały" w dzialaniach co może Cię zacząć niecierpliwić (diabeł).

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Myślę, że mimo pragnienia spotkania Pana i ewentualnej realnej szansy czy nawet wzajemnych rozmów na ten temat (as monet) nie będzie spotkania w tym miesiącu. Bedziesz odczuwać, że Pan jest powolny i troszkę "ospały" w dzialaniach co może Cię zacząć niecierpliwić (diabeł).

Przybijam piąteczkę do interpretacji Daff - nie widać spotkania z Panem w tym miesiącu...

No, ta Gwiazda... Bywa złudna ;) Zmyliła mnie też ta 6 Buław...bo to jednak działania przynoszące efekt - ale może chodzi o coś innego... Zobaczymy :)Daffne, Mysterious Woman i GTI, dziękuję :buziak::uscisk:

to 6 buław widziała bym jako postęp i np. wspólne miłe rozmowy i umiejętność dogadywania się (6 monet), ale jesli o spotkanie chodzi to jakoś może się nie składać w tym miesiącu.

to 6 buław widziała bym jako postęp i np. wspólne miłe rozmowy i umiejętność dogadywania się (6 monet), ale jesli o spotkanie chodzi to jakoś może się nie składać w tym miesiącu.

Jeśli będą rozmowy, to już będzie postęp :) I faktycznie ta 6 Buław mogłaby oznaczać, że wreszcie coś ruszyło... Z panem mamy do siebie trochę km, stąd też nie tak łatwo o spotkanie... Dziękuję, Daff :bukiet::uscisk:

Guest Linkinia

Do tego to prowadzi: Gwiazda (odpowiedź), tło: As Denarów, 3 Mieczy => Pustelnik

Wcześniejsze karty pokazują, że coś się będzie działo, co da Ci nadzieję (Gwiazda)... W tym punkcie widać, że faktycznie będzie szansa (As denarów), ale dostaniesz złą informację w tych 3 mieczach, może pan odwoła i w efekcie nie spotkacie się (Pustelnik).

:przytul:

Do tego to prowadzi: Gwiazda (odpowiedź), tło: As Denarów, 3 Mieczy => Pustelnik

Wcześniejsze karty pokazują, że coś się będzie działo, co da Ci nadzieję (Gwiazda)... W tym punkcie widać, że faktycznie będzie szansa (As denarów), ale dostaniesz złą informację w tych 3 mieczach, może pan odwoła i w efekcie nie spotkacie się (Pustelnik).

:przytul:

Dziękuję, Linkinia :buziak::kwiatek:

To ja sobie zaryzykuję odmienną intepretację. :) W prawach zawodowych spotkacie się w w drugiej dekadzie lutego. Jednak będziesz jeszcze liczyła na spotkanie drugie w tym miesiącu. Bardziej towarzyskie - ale nic z tego nie wyjdzie. :)

• Like 1