Jump to content

Jaka jest Anez

Guest ANEZ

Recommended Posts

Może jeszcze ktoś spojrzy abęe mu bardzo wdzięczna - czyt.chron.

1.Czy jestem obiektywna w stosunku do innych - 6 kielichów - uważam że jestem bo coś w życiu przeszłam

i staram się być na miejscu osoby opiniowanej.

2.Czy umiem realnie ocenić sytuacje - Królowa buław - jestem dociekliwa , więc muszę mieć dużo danych aby oceniać.

3Czego nie chcę dostrzec - Krół kielichów - tutaj naprawdę nie wiem.

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda- 6 mieczy, Kochankowie - bardzo dużą,nawet gdyby nie była dla mnie korzystna.

5.Czy umiem spojrzeć na siebie z boku - 5 kielichów - o tak !,ciągle jestem z siebie niezadowolona.

6.Czy jestem szczera wobec siebie - tak ,nawet za bardzo ale nieraz potrzebuję na to czasu.

1.Czy jestem obiektywna w stosunku do innych - 6 kielichów - uważam że jestem bo coś w życiu przeszłam

Tak, ale tez idealistka, która ma skłonności widzenia w każdym to co najlepsze.

2.Czy umiem realnie ocenić sytuacje - Królowa buław - jestem dociekliwa , więc muszę mieć dużo danych aby oceniać.

Owszem, masz motywacje. Ciezko Cie oszukać, masz intuicje Kaplanki ;) Potrafisz wyczuc kiedy ktos klamie lub jest nieszczery.

Ze jest ktos kto sie o Ciebie troszczy? Mozliwe też, że nie przyznajesz się przed sobą, że głownie Ty robisz za mediatora,

unikasz angażowania się w konflikty, jesteś czasami za dobra - dla świętego spokoju.

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda- 6 mieczy, Kochankowie - bardzo dużą,nawet gdyby nie była dla mnie korzystna.

Hmm... Mysle, że dopiero uczysz się jakie znaczenie ma dla Ciebie prawda. coś mi się zdaje, ze niedlugo będzie sytuacja w ktorej bedziesz musiała stanac w obronie swoich przekonań, albo wyrazić je, nie bacząc na przywiazana do kogos. Ponadto mysle, ze masz sklonnosc do uciekania przed prawda, unikania jej, ignorowania gdy jest zbyt bolesna.

5.Czy umiem spojrzeć na siebie z boku - 5 kielichów - o tak !,ciągle jestem z siebie niezadowolona.

Tak, jestes refleksyjna albo melancholiczna ;) i w sumie trochę rozczarowan i goryczy jest w tej karcie, chyba nie do konca jest teraz tak jak oczekiwalas.

Masz moze nierealistyczne wymagania w stosunku do siebie.

6.Czy jestem szczera wobec siebie - tak ,nawet za bardzo ale nieraz potrzebuję na to czasu.

A wiec... masz surowe wyznaczniki moralne. Jestes jak cesarz, pilnujesz sie jak w wojskowym drylu. Moze inspiracja byl ojciec, ktory musialbyc duzym autorytetem moralnym, i po nim je przejelas;)

Edited by Caliel

1.Czy jestem obiektywna w stosunku do innych - zależy w stosunku co do kogo . Wydaje mi się ,że tracisz obiektywizm jeśli chodzi o dobrych znajomych/przyjaciół

2.Czy umiem realnie ocenić sytuacje - Królowa buław - jesteś bardzo energiczna i czasami możesz zbyt pochopnie do czegoś podejść lub zbyt szybko ocenić sytuację .

3Czego nie chcę dostrzec - Król kielichów - może , że w relacjach damsko męskich brakuje Ci trochę spojrzenia takiego na zimno, bez nadmiernych emocji

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda- 6 mieczy, Kochankowie - dużą , ale wydaje mi się , że na rzecz kogoś lubisz czasem odbiegać od niej . Chociaż mimo wszystko wiesz , co robisz

5.Czy umiem spojrzeć na siebie z boku - 5 kielichów - umiesz spojrzeć na siebie z boku . Bardzo obiektywnie i bez emocjonalnie .

6.Czy jestem szczera wobec siebie - nie ma karty ;d

1.Czy jestem obiektywna w stosunku do innych - 6 kielichów -

patrzysz na nich prawdopodobnie przez pryzmat tego co już znasz, wiesz, doświadczyłaś... więc niecałkiem w 100% obiektywna jesteś.. :mysli:

2.Czy umiem realnie ocenić sytuacje - Królowa buław -

raczej tak... starasz się być dociekliwa i patrzeć na nią w różny sposób... czasami jednak mozesz za bardzo patrzeć z własnej perspektywy...

3Czego nie chcę dostrzec - Krół kielichów -

może własnego bagarza emocjonalnego... że czasami napierw czujesz później poznajesz

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda- 6 mieczy, Kochankowie -

Jest dla Ciebie niczym drogowskaz na Twej drodze, niczym kompas

5.Czy umiem spojrzeć na siebie z boku - 5 kielichów -

prawdopodobnie w większości sytuacji tak, choć nie zawsze podoba Ci się to co widzisz... potrzebujesz do tego prawdopodobnie wyciszenia i odosobnienia

Guest MyStErIoUs_WoMaN

No nie do końca ~ tzn. Ty Kochana masz za dobre serce, często wyrzekasz się "czegoś" na rzecz kogoś innego - wiesz co mam na myśli (?) w takich przypadkach ciężko mówić o obiektywizmie - bo dużo puszczasz innym płazem - 6 kielichów - przeciez to miłość, sympatia czy przyjaźń bezwarunkowa...tak myślę...

Królowa Buła jest godna zaufania i wiarygodna ale też bardzo kochająca/darząca innych sympatią i empatią - potrafisz realnie ocenić sytuację - ale zdarza Ci się "przymykać oko"...

Że za bardzo starasz się uszczęśliwić wszystkich ludzi w okół - no, może nie wszystkich, ale wieeeluuu...

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda - 6 mieczy, Kochankowie -

Jak sama napisałaś bardzo dużą - ale często poznanie prawdy powoduje w Tobie rozterki i sklania do przemyśleń...

Umiesz - i to baaardzo krytycznie...

6.Czy jestem szczera wobec siebie - ...

Punkt 6 dopiszę później jak się karta pojawi...a sumując cały rozkład ~ ANEZ Kochana, TY doskonale wiesz co to jest prawda, obiektywizmu Ci nie brak - tylko widać ewidentnie że prędzej przymkniesz oko, udasz że czegoś nie widzisz, nie słyszysz niż sprawisz komuś przykrość...tak czuję...

przepraszam na 6 poz.jest Cesarz

No nie do końca ~ tzn. Ty Kochana masz za dobre serce, często wyrzekasz się "czegoś" na rzecz kogoś innego - wiesz co mam na myśli (?) w takich przypadkach ciężko mówić o obiektywizmie - bo dużo puszczasz innym płazem - 6 kielichów - przeciez to miłość, sympatia czy przyjaźń bezwarunkowa...tak myślę...

Królowa Buła jest godna zaufania i wiarygodna ale też bardzo kochająca/darząca innych sympatią i empatią - potrafisz realnie ocenić sytuację - ale zdarza Ci się "przymykać oko"...

Że za bardzo starasz się uszczęśliwić wszystkich ludzi w okół - no, może nie wszystkich, ale wieeeluuu...

4.Jaką wartośc ma dla mnie prawda - 6 mieczy, Kochankowie -

Jak sama napisałaś bardzo dużą - ale często poznanie prawdy powoduje w Tobie rozterki i sklania do przemyśleń...

Umiesz - i to baaardzo krytycznie...

6.Czy jestem szczera wobec siebie - ...

Punkt 6 dopiszę później jak się karta pojawi...a sumując cały rozkład ~ ANEZ Kochana, TY doskonale wiesz co to jest prawda, obiektywizmu Ci nie brak - tylko widać ewidentnie że prędzej przymkniesz oko, udasz że czegoś nie widzisz, nie słyszysz niż sprawisz komuś przykrość...tak czuję...

Moja Droga,masz racje jeżeli chodzi o podsumowamie ale to dotyczy byłej Anez,która swoim kosztem nie chciała nikomu sprawić przykrości.Lata pracy i doświadczeń,jak zachodzi potrzeba obecna Anez to "żyleta" aż nie wierzę że tro ja.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

6.Czy jestem szczera wobec siebie - Cesarz - zdecydowanie tak - bo Cesarz to przecież obiektywizm/obiektywna i sprawiedliwa ocena oraz samokontrola...mało tego - osiągasz panowanie nad swoim życiem bez względu na to przez jakie trudne chwile przeszłaś...jesteś odpowiedzialna - więc nie ma innej opcji...

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Moja Droga,masz racje jeżeli chodzi o podsumowamie ale to dotyczy byłej Anez,która swoim kosztem nie chciała nikomu sprawić przykrości.Lata pracy i doświadczeń,jak zachodzi potrzeba obecna Anez to "żyleta" aż nie wierzę że tro ja.

To witaj w Clubie Kochana :) widzę zatem ze jesteśmy na podobnym "etapie" - też musiałam zmienić swoje miękkie serce na twardy tyłek....i dobrze mi z tym...czuje że żyje dla siebie - a nie ciągle dla innych...;):*

To witaj w Clubie Kochana :) widzę zatem ze jesteśmy na podobnym "etapie" - też musiałam zmienić swoje miękkie serce na twardy tyłek....i dobrze mi z tym...czuje że żyje dla siebie - a nie ciągle dla innych...;):*

I tak trzymajmy dalej, bo to jest życie!

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Dla mnie samokontrola jest bardziej w Rydwanie.

Cesarz to wzor, autorytet.

Zelazna reka, ale niekoniecznie samokontrola;)

A właśnie że Cesarz to samokontrola - panowanie nad emocjami :)