Jump to content

Rozkład urodzinowy

Guest ANEZ

Recommended Posts

Czas mija nieubłaganie i zobaczymy jak to będzie się działo do mioch następnych urodzin.

1.Co wnoszę z poprzedniego roku - 2 denarów - chęć ryzyka zmiany swojego życia.

2.Co wydarzy się w kontekście:

a/ uczuć - Swiat - poczuję się kobietę bardziej spełnioną niz dotychczas,ale myślę że będą też zmiany oczywiście na plus

b/ umysł - Królowa kielichów - kierowć się bęę intuicją ale też rozwijać w dalszym ciągu ezoterycznie.

c/ działania,kreatywność - Księżyc - tu zwolnię tempo, uporządkuję to co osiągnęłam

d/pracy - 7 buław - zawalczę o swoje,zmierzę się z wszystkimi trudnościami, o swoją pozycję.

e/ finanse - 6 kielichów - powinnam wykorzystać to co już osiągnęłam, nie powinno być zle.

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce - muszę zwolnić tempa bo się wypalę,odetchnąć iść dalej już wytyczoną drogą.

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy - spojrzałam na wiele spraw z innej perspektywy,odcięłam się od spraw i ludzi,którzy mnie przytłaczali.

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław - chcę osiągnąć to co już zaczęłam i to z sukcesem.

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów - dobra karta bo na tyle planów,zamiarów zaczynam nie wierzyć że to się wszystko uda,ale jak zwykle nie daje za wygraną,szukam wyjśćia,sposobów dokończenia tego co zaczęłam.

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag - wiara w swoje możliwości , no i pojawia sie te możliwości pójścia do przodu,a może pojawi się jakiś mężczyzna,który mi wiele ułatawi.

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów - myślę że to będzie ślub jednego syna a zaręczyny drugiego,

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów - stabilizacja finansowa,dobrze by było.

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów - nie martw się ,zwolnij tempa,przemyśl wszystko i małymi krokami dąż do celu,który osiagniesz.

1.Co wnoszę z poprzedniego roku - 2 denarów

W Twoim zyciu rozpoczely sie konkretne zmiany. I caly czas posuwaja sie do przodu.

a/ uczuć - Swiat ---> suma HB XXI Swiat i III Cesarzowa

Przede wszystkim odnajdziesz sie, tu i teraz. Swiat daje czerpanie garsciami z tego, co sie juz posiada. Potencjal Cesarzowej daje mozliwosc ogromnego zadowolenia. Cesarzowa przeciez jest osoba, ktora kocha i jest kochana. Bez wiekszego trudu.

Takie rozpoznanie swojego tu i teraz, tego, co juz posiadasz, radowanie sie tym, pozwola Ci sie rowniez otworzyc na to, co ma przyjsc z zewnatrz, wiec rowniez na uczucia innych ludzi, w tym rowniez na partnera zyciowego. W Cesarzowej widac spelnienie i swobodne krazenie energii milosci. Takze bardzo ladnie Ci sie zapowiada.

b/ umysł - Królowa kielichów ---> suma XII Wisielec i III Cesarzowa

Tak sobie patrze, ze Krolowa Kielichow jest osoba bardzo intuicyjna. Jednak przy tej calej intuicyjnosci, moze rowniez miec tendencje do szukania zbyt wiele mistycyzmu w zyciu codziennym. Wiec czasem bedzie warto sie zastanowic, jak to jest, czy moj umysl nie plata mi figlow, czy to, co projektuje jest rzeczywiste, czy tez jest poszukiwaniem czegos, co nie ma mozliwosci na spelnienie. Byc moze nieraz trzeba bedzie zawrocic z drogi raz obranej przez umysl, przedrzec sie przez niektore iluzje, zeby zaczac czerpac z calego swojego potencjalu.

c/ działania,kreatywność - Księżyc ---> suma XVIII Ksiezyc i IX Eremita

Tu jest bardzo duzo pracy z intuicja, ale takiej samodzielnej pracy. Cokolwiek bedziesz robila, bedzie wyplywalo z Twojej glebi. Bedziesz szukala samotnosci i dochodzila swojego wnetrza. Niektore dzialania beda mogly byc podejmowane po omacku, jednak zawsze wazne, abys robila to, co kochasz i to, co sprawia konkretnie Tobie przyjemnosc. Nie idz na zadne kompromisy, nie sprzedawaj sie. Badz wierna sobie, swojemu wewnetrznemu glosowi i intuicji. Masz bardzo duze wyczucie.

d/pracy - 7 buław ---> suma VII Rydwan

Moga pojawic sie jakies trudnosci. Mozliwe, ze konkurencja lub zazdrosni ludzie, z ktorymi bedziesz musiala stanac do walki o swoje. Dla mnie 7 Bulaw to zawsze jest wplyw osob trzeci i troche taka nawet walka z wiatrakami.

Ale wplyw Rydwanu wskazuje na to, ze jezeli odpowiedno mocno nastawisz swoj umysl na wygrana to masz spore szanse, aby uzyskac swoje cele. Wazne, abys w swoich dzialaniach byla zdecydowana i sie nie wahala. Jezeli beda jakiekolwiek wahania to zostaw to. Rydwan nie rozglada sie na boki, pedzi do przodu, do raz obranego przez siebie celu.

e/ finanse - 6 kielichów ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan

Tu moze odezwac sie przeszlosc. To, na ile wypracowalas sobie juz swoje bezpieczenstwo finansowe. Jednak podsum wskazuje na to, ze nie powinno sie to stac czyms, co teraz powstrzyma Cie w Twoich dzialaniach. Wiec burz wszelkie ograniczenia i siegaj po to, co uwazasz, ze jeszcze osiagnac mozesze, co jest jeszcze w zasiegu Twojej reki. Przede wszystkim dzialaj i nie osiadaj na laurach.

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Przede wszystkim takie zycie z dnia na dzien. Jezeli do tej pory tak bylo, jezeli do tej pory zylas bez wiekszych planow na przyszlosci, teraz sie to zmieni.

Podsum wskazuje na to, ze nie chodzi o to, aby tracic radosc z zycia i sie zamartwiac. Nadal badz ta usmiechnieta optymistka, ale przy okazji pozostan uwazna. Na Twojej drodze pojawia sie rozne okazje, rozne zdarzenia, ktore, jezeli wykazesz sie odpowiednim pomyslunkiem i sprytem, bedziesz mogla odpowiednio dla siebie i z korzyscia wykorzystac.

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy ---> suma I Mag

Udalo Ci sie nabrac jasnosci w niektorych, waznych dla Ciebie sprawach, zrozumiec cos, mozliwe tez, ze wyjasnic. Podsum wskazuje tez na to, ze stalas sie w zyciu bardziej aktywna, zaczelas sama byc sobie panem i mistrzem swojego zycia.

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław ---> suma I Mag

Mozliwe, ze chodzi tu o pewnego pana, ktory bedzie chcial Cie oczarowac i ma w zwiazku z Toba jakies konkretne plany, ktore krok po kroku uparcie bedzie staral sie realizowac. Mozliwe tez, ze chodzi o Twoja samodzielnosc i wytyczanie sobie samej celow roznych zyciowych. Patrzac na Twoja droge zawodowa, moze okazac sie, ze energia Bulawowego moze Ci sie bardzo przydac. Mag zacheca, aby nie bac sie podejmowac roznych dzialan, siegac po swoje zamagazynowane poklady sprytu i inteligencji, laczyc rozne dzialania tak, aby osiagac to, co sie chce.

Wykorzystaj takze swoj dar komunikowania sie z innymi. Potrafisz byc przekonujac i teraz moze Ci sie ten dar bardzo przydac.

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów ---> XV Diabel i VI Kochankowie; HB V Papiez

Dzis jestes w miejscu, gdzie przyszlo Ci spojrzec na zycie trzezwym okiem. Widzisz nie to, co chcialabys widziec a to, co jest. Nie zawsze jest to radosne. Byc moze chcialabys, aby pewne sprawy potoczyly sie zupelnie inaczej. Inne plany, inne wyobrazenia, inne oczekiwania. Gdy sie nie spelniaja, jest to bolesne. Jednak wazne, aby to Cie nie ograniczalo. Wazne, abys mimo wszystko nadal pozwalala swojemu sercu decydowac. Robic z tym, co jest, co to najlepsze. I wyjsc poza wszystko, co Cie ogranicza. M.in. wlasnie poza swoje jakies wyobrazenia o tym, co jak powinno wygladac. Staraj sie byc otwarta na zmiany, ktore Cie czekaja, przyjmuj zycie takim, jakie jest. Poprzednie karty tez o tym mowia. 2 Monety mowia o zmianach a Swiat o radosci z tu i teraz, cieszenia sie chwila. To Twoj potencjal.

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag ---> suma I Mag

Mozliwosci dzialania, konkretnego, ale tez takiego, ktore da Ci zadowolenie. Bedziesz miala mnostwo energii, aby wcielac w zycie to, co bedzie dla Ciebie dawalo spelnienie. Nie wahaj sie przy tym siegnac po caly swoj potencjal: inteligencje, spryt.

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Rycerz Kielichow godzi rozne sprawy w zyciu. Potrafi wykorzystywac wiedze, ktora posiada jednoczesnie kierujac sie wiedza. Rycerz Kielichow to takze tzw. mala Smierc. Sadzac po zmianach, jakie w Tobie, Twoim zyciu zachodza, moze tez wskazywac na to, ze bedziesz musiala szukac w zyciu pewnych kompromisow, kierowac sie wyczuciem, poniewaz pewne sprawy odchodza w nim na dobre, robiac miejsce dla zupelnie nowych.

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów ---> suma XVIII Ksiezyc i IX Eremita

Przede wszystkim mozesz stanac solidnie na nogi. Na koncu tej drogi bedzisz silna, pewna siebie kobieta, stabilna finansowo i ogolnie wiedzaca, na czym stoi. Droga do tego moze prowadzic przez ciemnosc. Moze pojawic sie po drodze duzo niepewnosci i byc moze takiej troche samotnej walki o to, co przyniesie mi jutro, czy aby warto, ale ostatecznie Twoja gleboka intuicja i madrosc zyciowa, sprawia, ze osiagniesz dokladnie to, do czego darzysz i jako Krolowa Monet osiagniesz glebokie zadowolenie.

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów ---> suma VI Kochankowie; suma HB XI Pasja

Przede wszystkim zamiast martwic sie na zapas zajmij sie konkretnymi dzialaniami. Rycerz Monet nie jest od myslenia, on bierze sprawy w swoje rece. Jest cierpliwy, wytrwaly i przede wszystkim konsekwenty w darzeniach do celu. Kochankowie mowia o tym, abys nie intelektualizowala wszystkiego, co bedzie sie dzialo w Twoim zyciu.

Bo skad bierze sie to zamartwianie w 9 Mieczach? Z "za duzo myslenia". Wiec sluchaj swojego serduszka przede wszystkim i nie wahaj sie dzialac (XI Pasja). Nie wahaj sie zawalczyc o to, na czym bedzie Ci zalezalo. Ufaj rowniez swojej intuicji.

coś się zaczęło dziać, jakieś nowe pomysły, które powinnaś kontynuować. natrafiłaś na dobry pomysł i nie powinnaś rezygnować.

a/ uczuć - Swiat

tutaj pozytywne zmiany, jakieś ciepło na sercu moze się pojawić ;)

b/ umysł - Królowa kielichów
uspokoisz się, nabierzesz dystansu, będziesz potrafiła bardziej obiektywnie spojrzeć na pewne rzeczy, nie będzie w tym chaosu, niepokoju.

c/ działania,kreatywność - Księżyc
dużo pomysłow ale również bujania w obłokach. Może za bardzo Cie ponieść w pewnych kwestiach więc uważaj. Możliwe, ze będziesz się lapała wielu rzeczy na raz ale nie za wiele moze z tego wychodzić

d/pracy - 7 buław
jeśliz aczęłaś jakieś projekty to na pewno je skończysz

e/ finanse - 6 kielichów
hmm... będziesz rozpamiętywała coś, co było kiedyś i możliwe, ze przez takie 'wspominanie' nie pójdziesz niestety do przodu

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce
te odchodzące sprawy dadzą Ci siłe ale nie mozesz wiecznie ptrzy nich trwać. te sprawy powinny być zakończone, powinnaś z nich czerpać ale nie bazować.

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy
pozytywne zmiany, osiągnęłaś swego rodzaju spokój wewnętrzny

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław
na pewno zaczęte wczesniej plany i hmm... znajomość lub współpraca z jakims męzczyzną - na pewno pójdzie to dalej ;)

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów
na rozdrożu... chcesz wprowadzić zmiany ale sama do końca nie wiesz jakie.

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag
uhuhu duże mozliwości pod warunkiem, ze będziesz nieugięta, musisz mocno w siebie uwierzyc, bo masz potencjal :)

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów
podobnie jak Ty stawiam na miłosne perypetie synów :)

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów
również stawiam na poprawę syt finansowej :)

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów
musisz byc wytrwała w swoich postanowieniach, nie cofać się pod wpływem presjii otoczenia, nie ulegać zlym wpływą a wszystko bd dobrze :) musisz uwierzyć mocnow swoje siły :)
  • Maestro

1.Co wnoszę z poprzedniego roku - 2 denarów -

niestabilność, prawdopodobnie róznie u Ciebie bywało,raz dobrze, raz gorzej

a/ uczuć - Swiat - znajdziesz swoje miejsce na ziemi, wiele Ci się uda

b/ umysł - Królowa kielichów - będziesz się kierowała emocjami, uczuciowością

c/ działania,kreatywność - Księżyc - ja tu bardziej marzenia widzę, ew. będziesz dużo wróżyła..

d/pracy - 7 buław -dasz radę, pokonasz trudności

e/ finanse - 6 kielichów - będzie jak do tej pory

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce - być może kończy się okres, gdy dawałaś innym za wiele ciepła i radosci

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy - stałaś się bardziej analityczna, jak ten miecz odcinałaś wszystko co nie jest korzystne dla Ciebie

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław - mężczyzna, który jest przy Tobie i który Cię wspiera

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów - chyba masz jakiś nieciekawy etap obecnie, ale to minie..

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag - uwierzysz, że wszystko w Twoich rękach:)

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów - może chodzi o ślub, a może i jakiś uwodziciel pojawi się w Twoich kręgach, a TY go odeprzesz?;)

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów - stabilizacja finansowa:)

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów - idź przez życie ostrożnie, spokojnie, a wszystko się ułozy:)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

1.Co wnoszę z poprzedniego roku - 2 denarów -

Zmiany ~ rozważanie za i przeciw co w efekcie prowadzi do dokonywania wyborów i zmian....

a/ uczuć - Swiat - spełnienie i bezpieczeństwo....będzie to czas radości i szczęścia...poczujesz że Świat leży u Twych stóp...:)

b/ umysł - Królowa kielichów - oj będzie twórczo - Królowa Kielichów to utalentowana Kobieta o bogatej osobowości i intuicji ~ posiadasz dar wróżenia, no i tak jak wpomniałaś - nadal będziesz rozwijać się ezoterycznie...

c/ działania,kreatywność - Księżyc - przecież Księżyc to między innymi kreatywność, uważam że będziesz podążać za intuicją czy inspiracją realizując swoje konkretne pomysły...będziesz kreować siebie w twórczy sposób...zapewne też nieco się zmieniąTwoje dotychczasowe poglądy - punkt widzenia...masz niepowtarzalne - bogate wnętrze i wykorzytasz je działąjąc w kreatywny sposób...

d/pracy - 7 buław - sukces masz w zasięgu możliwości ~ to będzie czas wyzwań i Ty wykażesz sie determinacją w działaniach, ale oczywiście według pewnych reguł...

e/ finanse - 6 kielichów - będzie wsparcie w tej dziedzinie...

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce -

Słońce to też umiejętność dostrzeżenia sedna pewnych spraw - i myślę że właśnie odchodzi to niedostrzeganie "czegoś" (biorąc pod uwagę to - co napisałaś mi wczoraj - tym bardziej mi to pasuje)...teraz masz pewność - i jesteś gotowa realizować swoje plany...

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy -

"spojrzałam na wiele spraw z innej perspektywy,odcięłam się od spraw i ludzi,którzy mnie przytłaczali." ~ dokładnie...Twój intelekt i obiektywizm pomogły Ci w dostrzeżeniu prawdy...i to się bardzo ładnie łączy z tym co odchodzi - Słońce - dostrzegłaś, przeanalizwowałaś i to co zbędne poszło w niebyt...ale chyba też z powodzeniem przebijalaś sie przez przeszkody (?)...

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław -

"chcę osiągnąć to co już zaczęłam i to z sukcesem." - dokladnie, ładnie to się łączy z tym co wnosisz z poprzedniego roku punkt 1 - zmianami~dążeniem do zmian (2 Denarów)...

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów -

No co nieco zburzyłaś - i budujesz na nowo...po prostu :) fakt, były też rozczarowania...smutku nie brakuje zapewne, bo nie wszystko co odcięłaś - odcięłaś z radością, ale tak trzeba było...

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag -

Energiczne działanie ~ z dużą pewnością siebie weźmiesz sprawy w swoje łapki...poradzisz sobie z każdym wyzwaniem...

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów -

"myślę że to będzie ślub jednego syna a zaręczyny drugiego" ~ bardzo możliwe, ale uważam że Rycerz Pucharów pokazuje tutaj po prostu Twoją wytrwałość w dążeniu do celu i silną wolę, możesz tez mieć chęć - odkrywać to co jeszcze nia zbadane :)...

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów - poprawę finansów...i stabilizację emocjonalną...

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów -

Są rozterki, są dobre pomysły, no i są też emocje które mogą "spędzać sen z powiek" - ale nie martw się na zapas - wszystko się poukłada...widać też systematyczną pracę - i nowe osiągnięcia które poprawią sytuację finansową...

Więc ~ Dobrego roku i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :):roza: bo skoro rozkład urodzinowy to zapewn edziś masz urodzinki (?)...:*

1.Co wnoszę z poprzedniego roku - 2 denarów - Możliwość zmiany,ale również nie konkretne wprowadzanie ich w życiu. Czasem były zarysy i plany a realnie wychodziło co innego. Dwoistość możliwości nie koniecznie podjęcie wyboru-taka żonglerka kuglarska.

a/ uczuć - Swiat - Świat to karta dla mnie ukonczenia wiec może osiągniesz to czego oczekujesz i pójdziesz na przód zaczynając od nowa wędrówke przez AW

b/ umysł - Królowa kielichów - W umyśle pojawią się marzenia i chęć spełnienia.

c/ działania,kreatywność - Księżyc - Kreatywność się pokaże,wyjdzie na wierzch to co było ukryte w Tobie i nie boj się tego -rozwijaj.

d/pracy - 7 buław - Będziesz trzymała się swojej pozycji wsród możliwośc które w ciągu roku się nadarzą a może być ich az 6.. az sama ciekawa jestem,ale takie skojarzenie. Kieruj się swoim doświadczeniem które nagromadziłas z biegiem lat.

e/ finanse - 6 kielichów - powinnam wykorzystać to co już osiągnęłam, nie powinno być zle.

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce - Może zaczyna znikać z twarzy twój optymizn i zaczyna pojawiać cień-chwile zwątpienia bo słońce tak odległe wydaje się być od ziemi a mimo to dostarcza nam tyle energi,że bez tego by nas nie było..

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy - Podejmowałas świadome decyzje podjęte bardzo logicznie. Odcinałas,ale również i trzymałas blisko siebie to co dla ciebie najwazniejsze.

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław - Decyzji raz podjętych już nie cofniesz , śmiało broniąc tego i trzymająć blisko siebie.

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów - Pojawiają się chwile zwątpnienia,masz wiele obaw ,jakis bagaz rozczarowań i smutku,ale również trzymasz kurczowo jeszcze te dwa kielichy które mozna uratować.

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag -A owszem pojawią się możliwości w każdym aspekcie życia,ale to od Ciebie bedzie zalezało które bedą zrealizowane. No i oczywiście jaki Pan równiez będzie,może starszy.

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów - myślę że to będzie ślub jednego syna a zaręczyny drugiego- owszem może tak być,ale.. kielichowy tez szybko porzuca,wiec jeden może zrezygnować..nie wiem jak ta karte ogarnac:)

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów - stabilizacja finansowa,dobrze by było.-również sie zgadzam.

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów - Od Ciebie zalezy w którą stronę podążysz,którym kluczykiem otworzysz drzwi na swojej drodze. Czasem możesz się czuć przytłoczona ciągłym podejmowaniem wyborów,ale trzeba realizować,nie wskazane poddanie. Kieruj się tym co dyktuje twoja natura(r.denarów)

Czas mija nieubłaganie i zobaczymy jak to będzie się działo do mioch następnych urodzin.

- z poprzedniego roku wnosisz rozważania dotyczące zmian życiowych

a/ uczuć - Swiat

- otworzysz się jeszcze bardziej uczuciowo dzięki czemu poczujesz, że masz wszystko czego Ci trzeba zarówno w sferze ducha jak i emocji :)

b/ umysł - Królowa kielichów

- sympatia wobec otoczenia, będą kierować Tobą ciepłe myśli skoncentrowane głównie na spełnieniu uczuciowym w tym roku

c/ działania,kreatywność - Księżyc

- być może nie poczynisz zdecydowanych kroków, ani tez nie będziesz mieć chęci na duże wyzwania, jednakże nadal będziesz rozwijać się. Myślę, że uczucia staną sie w tym roku priorytetem.

d/pracy - 7 buław

- jeśli będzie trzeba to zawalczysz o pozycję lub inne cele.

e/ finanse - 6 kielichów

- myślę, że finanse będą dobre. Nie jesteś nastawiona na pozyskiwanie kokosów, chcesz by wystarczyło na utrzymanie rodzinny i jeszcze na przyjemności. I to będzie :). Wydatki mogą być też zwiazane z rodziną...zbieraj pieniązki powoli ;)

3.Energie,sprawy,które juz się kończą, odchodzą z mojego życia - Słońce

- odchodzi czas nadmiernego wykorzystywania swej energii, być może już emocjonalnie i psychicznie troszkę zaczęły dokuczać "skutki uboczne" stąd i odpoczynek potrzebny. Miłe chwile jednak wspomina sie pieknie

4.Cele,które udało się osiągnąć w ostatnim roku - As mieczy

- udalo się wykazać stanowczoscią i zaradnością świadczącą o świadomym kierowaniu swą drogą. Jasno okreslasz granice jesli wymaga tego sytuacja i to Twój plus bo czasem ratuje z trudnych lub skomplikowanych sytuacji.

5.Sprawy i zadania ,które przechodzą do tego roku - Król buław

- przechodzi do następnego roku znajomy mężczyzna, który może przejawiać inicjatywe w realizowaniu siebie (syn?)

6.Gdzie jestem dziś - 5 kielichów

- dziś nastało rozliczenie emocjonalne i rozmyslanie. Świaodmie dokonałaś pewnego wyboru (as mieczy) i teraz jeszcze potrzebny jest czas na uzyskanie dystansu emocjonalnego do pewnych spraw.

7.Nowe energie i sprawy,które pojawia się w nadchodzącym roku - Mag

- pojawią się nowe szasne, okazje na realizacje pragnień co będzie dość ważne dla Ciebie. Może chodzić o nową drogę meżczyzny...może syna jak piszesz?

8.Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę - Rycerz kielichów

- zaręczyny ja najbardziej moga być i związane z tym dalsze plany w rodzinie (mag)

9.Cele,które mogę osiagnąć w nadchodzacym roku - Królowa denarów

- stablizacja i poczuice bezpiczeństwa finansowego :)

10.Ogólna prognoza na ten rok - 2 buław, 9 mieczy,Rycerz denarów->Kochankowie

- nie obawiaj się, ulecz swoje zle myśli poprzez dawanie ciepła, troski i uczucia bliskim, którzy tego potrzebują a odrodzi się ponownie radosć wnętrza :)