Jump to content

Czy dać nazwisko dziecku? Prośba o pomoc w interpretacji.

bridge

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem w 8 miesiącu ciąży i średnio darzę uczuciem partnera. Ostatnio coraz bardziej zaczyna mnie drażnić. Nie interesuje się zbytnio ani mną ani maluchem, kiedy mu to powiedziałam stwierdził że jak mogę tak uważać skoro dzwoni do mnie codziennie. Czuję, że kompletnie nie mam w nim wsparcia. Żadnego. Czuję się niesłuchana, jak próbuję mu coś powiedzieć omija temat, nie odpowiada, nie ma nic do powiedzenia. Coraz częściej gdy rozmawiamy wynikają spięcia, on zrzuca wszystko na mnie pomimo, że to on zareagował nerwowo i wypomina mi że to ja jestem nerwusem. Nie wiem czy jest na tyle odpowiedzialny, żeby być ojcem. Namawiał mnie, żebym wpisała w metryce ojciec nieznany, bo będę mogła mieć jakieś pieniądze od państwa. Wtedy byłam bardzo przeciwna, bo jest to dla mnie poniżające, ale teraz coraz bardziej zaczynam rozważać tę możliwość, żeby później nie mieć z nim problemów. Dlatego pomyślałam, że zapytam kart. Wybrałam rozkład bez konkretnych pytań, ale na dwie strony. Energie jeśli dam maluchowi nazwisko i energie jeśli nie dam mu nazwiska. Oto co mi wyszło:

1. Karta określająca - odwr. Król Buław

2. Jeśli wpiszę go jako ojca - odwr. Królowa Mieczy, odwr. Giermek Kielichów, Rycerz Mieczy

3. Jeśli wpiszę ojciec nieznany - 10 buław, Świat, odwr. Król Kielichów

Myślę, że jeśli zostanie ojcem to dalej wokół krążyc będzie nieodpowiedzialność, a ja będę się tylko męczyć. Być może będzie też próbował rzucać jakies kłody pod nogi. Jeśli wpiszę, że jest nieznany może i pozbawię go praw do brzdąca, ale nie oznacza to, że będzie mi łatwiej, chociaż powiedziałabym, że Świat wybrał już przeznaczony kierunek pomimo trudności.

Proszę o pomoc w interpretacji.

Pozdrawiam, Brygida.

bridge, zabierałam się do interpretacji kart, ale coś mi nie pozwala. Moja myśl była, że ja na Twoim miejscu skupiłabym energie na kwestiach formalno-prawnych a nie na kartach.

Masz możliwość wpisać w metrykę faktyczne dane ojca biologicznego, nadając dziecku swoje nazwisko a jednocześnie pozbawić Go (ojca) praw o decydowaniu o dziecku. Jesli nie jesteście w małżeństwie.

Ja uważam,że facet chce się uchylić od obowiązku.

Z państwa na dziecko dostaniesz 170 zł. Uważasz,że jest to odpowiednia suma na potrzeby malucha?

Jest ojcem i skoro uchyla się od wychowania emocjonalnego i zrzuca to na twoje barki to nie pozwól by dziecko czegoś brakowało.

Uważam,że dziecko samo nie prosiło się na świat i jak ty bedziesz mama tak on tata- nie popuść mu tego.

Jeżeli nie zalezy mu na dziecku to ogranicz mu prawa rodzicielskie.

1. Karta określająca - odwr. Król Buław- nie walczysz o swoje i dziecka prawa,brakuje Ci motywacji chyba.

2. Jeśli wpiszę go jako ojca - odwr. Królowa Mieczy, odwr. Giermek Kielichów, Rycerz Mieczy-On liczy,ze tak zrobisz a i tak chyba chce się odciąć.

3. Jeśli wpiszę ojciec nieznany - 10 buław, Świat, odwr. Król Kielichów- Tutaj jego obciązenie w formie prawnej ulegnie naturalnej smierci i zostanie ukończone według niego jako jego sukces i sprawa zakonczona co sugeruje według mnie karta swiat a on zmieni swoje oblicze.

Kochana Brygido

Wyrocznia SS - 154 stopień panny " Czarne i białe dzieci szczęśliwie bawiące się razem" - jest to symbol integracji rasowej i społecznej. Przesłanie jest następujące.

Otóż powinny być zniesione wszystkie uprzedzenia dzięki sprawie nadrzędnej, jaką stanowi wspólny cel. W przypadku symbolu jest to zabawa dzieci - a w Waszym przypadku tym celem nadrzędnym jest mające narodzić się dziecko. Wyrocznia zachęca, aby dobrze przeanalizować obecną sytuację, bo może się okazać, że wiele sprzecznych elementów jest tylko iluzją wynikającą z opinii społecznych. Może warto zapomnieć o dzielących różnicach i popatrzeć na siebie w innym świetle - zalecana jest dalekowzroczność. Wg mnie powinnaś dać dziecku nazwisko jego ojca - co nie znaczy, że masz z nim mieszkać i dzielić wspólnie życie. Proszę przy podejmowaniu decyzji kierować się głównie dobrem DZIECKA- i jego przyszłością.

poza kartami

ja wybrałam drugie wyjście, sama zarabiam na dziecko , oczywiście korzystam też z przysługujących mi 170 zł plus rodzinnego na Małą. Ominęło mnie szarpanie się po sądach, mam święty spokój. A Małej niczego nie brakuje.