Jump to content

Szkoła artystyczna :)

maddie88

Recommended Posts

Witam, :)

Rozważam przystąpienie do egzaminu wstępnego do pewnej szkoły prywatnej, chodzi o śpiew. Nie ukrywam, że obecnie szukam pracy, więc na chwilę obecną wszystko stoi pod znakiem zapytania, ale czasu trochę jeszcze jest.

Opcja 1. Tak, przystępuję do egzaminu wstępnego w tym roku.

To jest teraz: Sąd

To o sobie mówi ta opcja: Paź Mieczy (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Rycerz Denarów => Śmierć

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: 8 Denarów (odpowiedź), tło: As Kielichów, 10 Kielichów => Kapłan

Tak wesprze mnie ta decyzja: Królowa Denarów

Czuję, że to jest to, że chcę się w tym kierunku rozwijać. Wymaga to jednak zdecydowanych działań, przygotowania, nawiązania współpracy z kimś, kto chciałby mnie przygotować. Powinnam się dostać, aczkolwiek nauka będzie mnie kosztowała bardzo dużo pracy, ale da mi też satysfakcję. Jak mnie to wesprze? Może zacznę wykorzystywać to, co będę umieć, w celach zarobkowych?

Opcja 2. Nie, nie podchodzę do egzaminu w tym roku.

To jest teraz: 9 Kielichów

To o sobie mówi ta opcja: 3 Denarów (odpowiedź), tło: 6 Denarów, Sprawiedliwość => Księżyc

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: 8 Mieczy (odpowiedź), tło: Paź Denarów, Rycerz Buław => Kochankowie

Tak wesprze mnie ta opcja: As Mieczy

Jest ok, ale jednak do szczęścia brakuje mi tego 10 Kielicha... Jeśli nie podejdę, to i tak nadal będę szlifować moje umiejętności, ale nie będę widziała większego w tym celu...może nie będę też systematyczna. Ta sytuacja zmusi mnie do ponownego zastanowienia się nad tym, co chcę w życiu robić.

Rada kart: 10 Mieczy - Bym sobie dała spokój? Albo żebym przestała się przejmować, zadręczać i wreszcie podniosła się z tych ciężkich myśli i zaczęła działać...

Proszę, pomóżcie, to dla mnie bardzo ważne... :uscisk:

Pozdrawiam, :slonko:

Maddie

Edited by maddie88

może zmieni zdanie jak zobaczy ,że to właśnie Ci daję radość.

Wesrze Cie w tym Krolowa Denarów -skojarzyło mi się to z rodziną,z mama bo ona według mnie ciepła jest,rodzinna.

Kieruj się przede wszystkim intuicja i tym czego na prawde pragniesz. Otwórz na to swoje trzecie oko..jak u mnie denarówka.,,

• Like 1
może zmieni zdanie jak zobaczy ,że to właśnie Ci daję radość.

Wesrze Cie w tym Krolowa Denarów -skojarzyło mi się to z rodziną,z mama bo ona według mnie ciepła jest,rodzinna.

Kieruj się przede wszystkim intuicja i tym czego na prawde pragniesz. Otwórz na to swoje trzecie oko..jak u mnie denarówka.,,

Nie ukrywam, że byłoby mi łatwiej, gdybym miała w niej wsparcie. Dziękuję, GTI :uscisk:

Rada kart: 10 Mieczy

nie zamęczaj się jakimiś raniącymi myślami czy komantarzami.

Przyjrzyj się co Cię boli, gdzie i jak można to zmienić.

Może czujesz się jakbyś tak na prawdę nie miała żadnego wyboru lub widzisz same trudności, jednak rękojeść miecza Cię nie skaleczy tylko ostrze może i to jak będzie to dobry miecz a nie jakaś atrapa...

Przy pierwszej opcji widać radość i być może ktoś Cię wesprze. Nie będzie łatwo, coś byś musiała przetransformować, albo ta opcja tak na Ciebie wpłynie.

Przy drugiej opcji widać wyważoność, stanie na roztaju... i być może nawet jak teraz zrezygnujesz to w przyszłości podobne myśli mogą powrócić. Bo do tego po prostu Cię ciognie.

:mysli:

Mam nadzieję, że coś sensownego naskrybałam ;)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

To jest teraz: Sąd - osądzasz sytuację - robisz bilans ~ czujesz że to jest TO...chcesz dokonać zmian, a ta karta namawią Cię do konkretnego działania i wykorzystania okazji...

To o sobie mówi ta opcja: Paź Mieczy (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Rycerz Denarów => Śmierć - mówi o poważnym podejściu do nauki - do tej opcji w ogóle...no i o tym też, że mimo tego masz trudności z podjęciem decyzji...

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: 8 Denarów (odpowiedź), tło: As Kielichów, 10 Kielichów => Kapłan - będziez rozwijała swoje zdolności...przy czym będziesz bardzo szczęśliwa i poczujesz się spełniona...

Tak wesprze mnie ta decyzja: Królowa Denarów zaspokoisz swoje ambicje i poczujesz sie stabilniej...

Rada kart: 10 Mieczy - tu nie masz czego się bać...ta karta radzi Ci abyś swoje działania opierała na wcześniejszych przemyśleniach...sama widzisz że nic złego :)...

Rada kart: 10 Mieczy

nie zamęczaj się jakimiś raniącymi myślami czy komantarzami.

Przyjrzyj się co Cię boli, gdzie i jak można to zmienić.

Może czujesz się jakbyś tak na prawdę nie miała żadnego wyboru lub widzisz same trudności, jednak rękojeść miecza Cię nie skaleczy tylko ostrze może i to jak będzie to dobry miecz a nie jakaś atrapa...

Przy pierwszej opcji widać radość i być może ktoś Cię wesprze. Nie będzie łatwo, coś byś musiała przetransformować, albo ta opcja tak na Ciebie wpłynie.

Przy drugiej opcji widać wyważoność, stanie na roztaju... i być może nawet jak teraz zrezygnujesz to w przyszłości podobne myśli mogą powrócić. Bo do tego po prostu Cię ciognie.

:mysli:

Mam nadzieję, że coś sensownego naskrybałam ;)

Dziękuję, Airi :buziak::uscisk: Jak najbardziej sensownie :) Ta Śmierć też mnie zastanawia... To na pewno byłaby poważna zmiana w moim życiu...i wymagałaby też pracy nad sobą samą. I to prawda, ciągnie mnie do tego :) Miłego wieczorku :):papa2:

To jest teraz: Sąd - osądzasz sytuację - robisz bilans ~ czujesz że to jest TO...chcesz dokonać zmian, a ta karta namawią Cię do konkretnego działania i wykorzystania okazji...

To o sobie mówi ta opcja: Paź Mieczy (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Rycerz Denarów => Śmierć - mówi o poważnym podejściu do nauki - do tej opcji w ogóle...no i o tym też, że mimo tego masz trudności z podjęciem decyzji...

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: 8 Denarów (odpowiedź), tło: As Kielichów, 10 Kielichów => Kapłan - będziez rozwijała swoje zdolności...przy czym będziesz bardzo szczęśliwa i poczujesz się spełniona...

Tak wesprze mnie ta decyzja: Królowa Denarów zaspokoisz swoje ambicje i poczujesz sie stabilniej...

Rada kart: 10 Mieczy - tu nie masz czego się bać...ta karta radzi Ci abyś swoje działania opierała na wcześniejszych przemyśleniach...sama widzisz że nic złego :)...

Właśnie, czuję, że to jest to :) A do sprawy jak najbardziej muszę podejść poważnie, jeśli myślę o tej szkole... Z tą denarową masz ciekawy pomysł - też tak przypuszczam, że poczułabym się stabilniej...bardziej spełniona :) Dziękuję, Mysterious Woman :):uscisk::buziak:

10 mieczy widziałbym tu raczej jako wskazówkę, żeby wszystko dokładnie sobie przekalkulować i przygotować się na wszelkie ewentualności (nawet tych, których nie podejrzewasz).

Czuję, że to jest to, że chcę się w tym kierunku rozwijać. Wymaga to jednak zdecydowanych działań, przygotowania, nawiązania współpracy z kimś, kto chciałby mnie przygotować. Powinnam się dostać, aczkolwiek nauka będzie mnie kosztowała bardzo dużo pracy, ale da mi też satysfakcję.

Niewykluczone, że nie przygotujesz się tak jak powinnaś i Ci podziękują.

10 mieczy widziałbym tu raczej jako wskazówkę, żeby wszystko dokładnie sobie przekalkulować i przygotować się na wszelkie ewentualności (nawet tych, których nie podejrzewasz).

Niewykluczone, że nie przygotujesz się tak jak powinnaś i Ci podziękują.

Raffard, tzn. że się nie dostanę? Czy chodzi Ci już o proces nauki?

Maddie przy takim rozkładzie odpowiedź zero-jedynkowa (tak/nie) nie jest taka oczywista, moim zdaniem, zwłaszcza przy tej 10 mieczy.

Po prostu chłodno wszystko przekalkuluj, oceń swoje zdolności na teraz i szansę na ich poprawę (możesz nie mieć czasu albo środków na lekcje u kogoś sensownego) i tak dalej i tak dalej. To jest właśnie kwintesencja 10 mieczy - jeśli uznasz, że jest ok, to pójdziesz i się dostaniesz, jesli ocenisz, że jednak jeszcze nie, po prostu nie pójdziesz na egzamin.

• Like 1
Maddie przy takim rozkładzie odpowiedź zero-jedynkowa (tak/nie) nie jest taka oczywista, moim zdaniem, zwłaszcza przy tej 10 mieczy.

Po prostu chłodno wszystko przekalkuluj, oceń swoje zdolności na teraz i szansę na ich poprawę (możesz nie mieć czasu albo środków na lekcje u kogoś sensownego) i tak dalej i tak dalej. To jest właśnie kwintesencja 10 mieczy - jeśli uznasz, że jest ok, to pójdziesz i się dostaniesz, jesli ocenisz, że jednak jeszcze nie, po prostu nie pójdziesz na egzamin.

Aaa...no, to teraz już rozumiem ;) Nauczycieli już mam, są po tym kierunku, wstępnie też już z nimi rozmawiałam... Materiał ze mnie nie jest najgorszy ;) Pozostaje kwestia środków, bo nauka akurat jest kosztowna... Więc tutaj słuszna uwaga, żebym przekalkulowała wszystko... Dziękuję, Raffard :uscisk::)

Raffard ~ ale 10 mieczy to nie odpowiedź :) jedynie rada...

Toteż napisałem raczej w charakterze rady niż odpowiedzi co będzie.

Tu trudno powiedzieć co będzie - można być dobrze wyrobionym technicznie, panować nad głosem i odpaść, bo "wyraz artystyczny" komisji nie zachwyci.

A na tego Pazia Mieczy bym też nieco uważał - zdaniem niektórych autorów nie jest to dobry materiał na ucznia pod kątem współpracy.

Tu trudno powiedzieć co będzie - można być dobrze wyrobionym technicznie, panować nad głosem i odpaść, bo "wyraz artystyczny" komisji nie zachwyci.

A na tego Pazia Mieczy bym też nieco uważał - zdaniem niektórych autorów nie jest to dobry materiał na ucznia pod kątem współpracy.

To loteria poniekąd, jeśli poziom jest wyrównany, to prawda. Ale wydaje mi się, że uczniem byłabym sumiennym :)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Oki - teraz rozumiem :) wcześniej ta Twoja wypowiedź mnie po prostu zmyliła :) --> "Maddie przy takim rozkładzie odpowiedź zero-jedynkowa (tak/nie) nie jest taka oczywista, moim zdaniem, zwłaszcza przy tej 10 mieczy."

10 mieczy to koniec męczącej wędrówki..karta która zamyka i rozpoczyna..jest w formie rady -może żeby porzucić stare schematy które powodują naszą mękę i ciosy,że może warto wychylić się poza ramy swojego rozumu i logiki(miecze) i wyjsc poza to wszystko co nas wiąże i wbija no nóz za nożem gdy istnieje mozliwość wybrniecia z tego..Wszystkie inne karty są na prawdę ładne..

• Like 1
10 mieczy to koniec męczącej wędrówki..karta która zamyka i rozpoczyna..jest w formie rady -może żeby porzucić stare schematy które powodują naszą mękę i ciosy,że może warto wychylić się poza ramy swojego rozumu i logiki(miecze) i wyjsc poza to wszystko co nas wiąże i wbija no nóz za nożem gdy istnieje mozliwość wybrniecia z tego..Wszystkie inne karty są na prawdę ładne..

Ja tę 10 Mieczy czuje podobnie do Ciebie... Bo to prawda, że mam takie momenty, że sama się dołuję...i moja pierwsza myśl była taka, że mam ten etap zamknąć...żebym przestała brnąć w zamartwianie się i wreszcie działać. Dziękuję, GTI :serducho::)

To loteria poniekąd, jeśli poziom jest wyrównany, to prawda.

Loterią to jest bez względu na poziom, sam brałem w czymś takim udział i widziałem jak dobrze przygotowani odpadali w przedbiegach. Komisja tłumaczy to faktem, że wyraz artystyczny górą, a techniki można się jeszcze nauczyć. Z drugiej strony o interpretacji też można to powiedzieć ;) Decyduje tak naprawdę pierwsze wrażenie.

Z kart wynika, że szanse na dostanie się masz spore. Co do Pazia Mieczy - niektórzy widzą w nim ucznia, który lubi się nieco popisywać tym co już umie, ewentualnie zawstydzać swojego nauczyciela. Crowley bodajże zwracał na to uwagę, ale on ma szczgólne podejście do kart więc trzeba wziąć na niego poprawkę. Na to, że nie zawsze jest tak jak mówią charakterystyki kart dworskich też.

Loterią to jest bez względu na poziom, sam brałem w czymś takim udział i widziałem jak dobrze przygotowani odpadali w przedbiegach. Komisja tłumaczy to faktem, że wyraz artystyczny górą, a techniki można się jeszcze nauczyć. Z drugiej strony o interpretacji też można to powiedzieć ;) Decyduje tak naprawdę pierwsze wrażenie.

Z kart wynika, że szanse na dostanie się masz spore. Co do Pazia Mieczy - niektórzy widzą w nim ucznia, który lubi się nieco popisywać tym co już umie, ewentualnie zawstydzać swojego nauczyciela. Crowley bodajże zwracał na to uwagę, ale on ma szczgólne podejście do kart więc trzeba wziąć na niego poprawkę. Na to, że nie zawsze jest tak jak mówią charakterystyki kart dworskich też.

O, też śpiewasz? :))) Nigdy nie wiadomo, na co zwracają uwagę - są uczelnie, które przyjmują już prawie gotowe "produkty" pod względem techniki, żeby mieć mniej pracy...a są i takie, które podchodzą normalniej do kandydatów... Mimo to, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, też tak myślę...to, czy masz to coś... ;)

Pazik mieczy jest taki zadziorny, że on wie lepiej...lubi się popisywać, brak mu pokory, a to nie pomaga... Ja raczej taka nie jestem, wiem, że dużo nauki przede mną...a pokora tutaj jest najważniejsza. Miłego wieczoru :)

Nigdy nie wiadomo, na co zwracają uwagę - są uczelnie, które przyjmują już prawie gotowe "produkty" pod względem techniki, żeby mieć mniej pracy...

Z tym różnie bywa, czasem okazuje się, że kandydat ma dziwne nawyki, których się nauczył na lekcjach "na mieście" i ciężko go tego oduczyć.

Moj znajomy startując na wokalistykę porwał się na arię w stylu bel canto - zmasakrował ją niemiłosiernie, ale go przyjęli ;)

Pazik mieczy jest taki zadziorny, że on wie lepiej...lubi się popisywać, brak mu pokory, a to nie pomaga... Ja raczej taka nie jestem, wiem, że dużo nauki przede mną...a pokora tutaj jest najważniejsza.

Jest zadziorny, ale to przede wszystkim tytan pracy, który na podstawie tego co umie chce stworzyć coś nowego. Kto wie, może odnajdziesz się w całkiem innej stylistyce muzycznej niż ta, nad którą myślisz teraz.

To o sobie mówi ta opcja: Paź Mieczy (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Rycerz Denarów => Śmierć

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: 8 Denarów (odpowiedź), tło: As Kielichów, 10 Kielichów => Kapłan

Karta Sad - Ocen realnie sytuację i właśnie tak starasz się postąpić.

Karta- Paż Mieczy- Jest rada by ocenić siebie krytycznie i z uwagą przyjąć dobre rady- szukasz dobrej rady

Karta 8 Denarów - Czeka Cię sporo pracy i nauki ale perspektywy masz świetne.

Karta Królowa Denarów - Należy się w końcu zdecydować i uzbroić w cierpliwość i wytrzymałość, wtedy zrealizujesz swoje plany.

Rada kart 10 Mieczy- To nic innego, jak przestać się zamartwiać.

Ogólnie perspektywy masz niezłe pod warunkiem; że weźmiesz się do pracy, nauczysz się przyjmować z pokorą rady i krytykę i przestaniesz na zapas dzielić włos na czworo.

• Like 1
Z tym różnie bywa, czasem okazuje się, że kandydat ma dziwne nawyki, których się nauczył na lekcjach "na mieście" i ciężko go tego oduczyć.

Moj znajomy startując na wokalistykę porwał się na arię w stylu bel canto - zmasakrował ją niemiłosiernie, ale go przyjęli ;)

Jest zadziorny, ale to przede wszystkim tytan pracy, który na podstawie tego co umie chce stworzyć coś nowego. Kto wie, może odnajdziesz się w całkiem innej stylistyce muzycznej niż ta, nad którą myślisz teraz.

Hehe :) Właśnie, to nigdy nie wiadomo... Widocznie Twój kumpel ma to coś, czym ujął komisję :)

Z tą inną stylistyką to całkiem możliwe ;) Kiedyś jakby odgórnie musiałam przygotować standardy w gatunku, który nie do końca czułam, ale powoli się przekonuję...coraz bardziej...a nawet już polubiłam...ale to jeszcze nie "to" :)

Karta Sad - Ocen realnie sytuację i właśnie tak starasz się postąpić.

Karta- Paż Mieczy- Jest rada by ocenić siebie krytycznie i z uwagą przyjąć dobre rady- szukasz dobrej rady

Karta 8 Denarów - Czeka Cię sporo pracy i nauki ale perspektywy masz świetne.

Karta Królowa Denarów - Należy się w końcu zdecydować i uzbroić w cierpliwość i wytrzymałość, wtedy zrealizujesz swoje plany.

Rada kart 10 Mieczy- To nic innego, jak przestać się zamartwiać.

Ogólnie perspektywy masz niezłe pod warunkiem; że weźmiesz się do pracy, nauczysz się przyjmować z pokorą rady i krytykę i przestaniesz na zapas dzielić włos na czworo.

To prawda z tym dzieleniem włosa na czworo... Praca i pokora - tak jest, czuję, że już nie mogę dłużej czekać... Dziękuję, Eziaku :uscisk:

Ja tak wskrócie: Zrobisz to,do czego jesteś "stworzona". Będziesz pracować nad tym skrupulatnie, bo to kochasz. Moim zdaniem spełnisz się.

Ja tak wskrócie: Zrobisz to,do czego jesteś "stworzona". Będziesz pracować nad tym skrupulatnie, bo to kochasz. Moim zdaniem spełnisz się.

:hura: Chyba najwyższy czas bardziej uwierzyć w siebie... Dziekuję, Vivere :buziak::bukiet::serducho::slonko:

a tu jeszcze cytat ( nie mój) o 10 mieczy "...Im dłużej będziesz leżał. Im dłużej będziesz przygwożdżony tym co wywołały twoje myśli tym więcej czasu zmarnujesz , który można wykorzystać na budowanie nowego początku..."

a tu jeszcze cytat ( nie mój) o 10 mieczy "...Im dłużej będziesz leżał. Im dłużej będziesz przygwożdżony tym co wywołały twoje myśli tym więcej czasu zmarnujesz , który można wykorzystać na budowanie nowego początku..."

Pięknie jest to ujęte...tak mam... Ta pasja, marzenia zostały spchnięte na bok... Vivere, naprawdę dziękuję :serducho::)