Jump to content

Ucieczka


CarolineBeatle

Recommended Posts

Witam :hejka: Wczorszej nocy miałam bardzo , bardzo ... wyrazisty sen. Pomyślałam , że skoro był taki wyraźny to może będzie się coś ważnego działo.

 

Otóż śniło mi się , że razem ze swoją rodziną (mama, tata ,siostra , brat ) oraz paroma kolegami i koleżankami ( pojawiali się tak , że raz byli , raz ich nie było..) pojechałam do wujka. Jednak to nie był dom jaki znam. Był bardzo duży i parterowy. Wybieraliśmy sobie pokoje , ale dla mojej siostry zabrakło i dostała pokój gdzieś daleko, bardzo daleko.

Następnie okazało się , że jest to jakiś 'konkurs' a przynajmniej coś w tym typie. Nagrodą była gra na komputer ( FIFA 06 albo 10 ...nie pamiętam dokładnie). Bardzo mi się to nie podobało. Później coś się działo. Rozdawali tą grę czy coś takiego. Następnie pamiętam siebie idącą z plecakiem kostką przez ulice mojego miasto ( jest to małe miasteczko ) . Szłam tak długoo po ulicy prowadzącej na autrostradę , a następnie i po niej. Doszłam gdzieś.. i zaczęłam wracać po jedzenie. Jestem pewna , że uciekłam z domu . I tego chciałam.

Gdy doszłam spowrotem do rodzinnego miasteczka Upłynęło sporo czasu odkąd byłam tam ostatnio ) miałam poczochrane włosy ( były jaśniejsze niż są moje naprawdę ) i prawie mdlałam , ponieważ nic nie jadłam. Przez chwilę widziałam mamę mojej najlepszej przyciółki , a nawet chyba byłam u nich w domu. Później pamiętam moją siostrę dającą mi jeść. Następnie poszłyśmy do jej pokoju ( tego co musiała w nim zamieszkać gdy byliśmy u wujka ) okazało się sie , że jest bardzo daleko od domu wujka ( ona musiała codziennie rano latać taki kawał ) . Pokój - domek - motel był pośród drzew . Pamiętam , że było tam naprawdę pięknie.

Następnie pamiętam , że musiałam rozwiązać jakieś naprawdę trudnie działanie matematyczno - fizyczne . Rozwiazałam je i następnie znazłam się w takiej wielkiej jakby łazience dla dziewczyn. Było tam kilka moich koleżanek , które nie zabardzo lubię. I jakiś facet wszedł ( chyba mój ojciec ) i zaczął rozmawiać w nimi i jakimś innym facetem (chyba moim wujkiem ). Ja się bardzo przed nimi chowałam . Serce mi strasznie mocno biło.. Pamietam też, że te inne dziewczyny mnie bardzo nie lubiły. NAgle zobaczyłam tą grę ( tą FIFĘ ) i jeszcze bardziej zamarłam.

Następnie pamiętam pożegnanie z siostrą. Podjęłam decyzję , że nie wrócę już do domu... i odeszłam tą samą drogą prowadzącą na autostradę.. a na plecach miałam plecak kostkę koloru beżowego ( ten sam co wcześniej. ) .

 

Później mnie mój tata obudził ( podobno po raz trzeci ) .... I to jest koniec . Co o tym myślicie?

Edited by CarolineBeatle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...