Skocz do zawartości

sen niemoralny


oza

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was o interpretację tego snu.......

Jestem w pomieszczeniu w którym znajduje się moja grupa ze studiów i ksiądz z liceum. Rozmawiam z księdzem na tematy szkolne, aż w pewnym momencie on mnie pocałował ukradkiem. Poczułam się bardzo dziwnie i nie swojo jednak kiedy pocałował mnie drugi raz nie stawiałam oporu... Wogóle dziwnie się czuję przypominając sobie ten sen!!! Ja i ksiądz z liceum!! Dodam że mam kochającego chłopaka i taki sen graniczy z patologią jakąś;(

 

Czułam w tym śnie że nie mogę się godzić na to co sugeruje ten ksiądz.. Więc odeszłam jednak pozostała we mnie jakaś niezdrowa ciekawość.. i .. ciężko mi to powiedzieć.. ale .. podniecenie? (Aaaaaa!)

 

Potem nie pamiętam co się dokładnie działo, ale pamiętam dobrze, że spotkałam go znowu .. a on podszedł do mnie i (dodam że ten sen naprawde był patologiczny i nigdy nie miałam nawet takich myśli) zaczął całować moją szyję.. czułam ogromne podniecenie.. i mówilam sobie, że jeszcze chwilę pozwolę mu na to co robi.. jeszcze chwilunie.. Gdy uświadomiłam sobie że zajdzie to zaraz za daleko odskoczyłam nagle przestraszona. Jednak on szedł za mną i prosił żebym go dotykała w pewnym miejscu.... Nie zrobiłam tego bo odczuwałam silną blokadę (bo mam chłopaka, bo co powiedzą inni) mimo ciekawości jaka jednak była.. On jednak nie zraził się tym...

 

Znaleźliśmy się u mnie w mieszkaniu w przedpokoju. Jest tam wielka szafa z lustrem.. i on przed tym lustrem przy mnie zaczął sam się "tam" dotykać, zabawiać i w końcu onanizować.... Najgorsze jest to, że nie myślałam o tym w kategoriach "ochyda" (bo teraz tak myślę) a jedynie "jakiego on ma dużego" :( I że prawdopodobnie nawet fajniejszego niż mój chłopak:(:(:( (A nawet nie wiem jak wygląda to u mojego chłopaka bo nie śpimy ze sobą, chcemy dopiero po ślubie)

 

Proszę HELP ME!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie przejmuj sie, to tylko senne marzenia erotyczne. Kazdy je ma i nie swiadcza o zadnej patologii, wedlug mnie moga byc spowodowane wlasnie tym, ze nie rozpoczelas jeszcze wspolzycia ze swoim chlopakiem. A organizm jest ciekawy jak to jest stad Ci plata rozne figle podczas snu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...