Jump to content

A co w moim zycoiu się zmieni do 10 lutego??;>

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Co się zmieni w moim zyciu do 10 lutego?? Karty z netu, z aplikacji na facebooku, sprawdzają mi się:)

8 pucharów(o) Król Monet Rycerz Mieczy suma Głupiec

jak dla mnie to ja tu widzę emocjonalne spięcie z facetem, może mężem, ew. ktoś tam się odezwie, a mąż się wkurzy...Albo kłótnia o totalną bzdurę

Edited by Inez2503
Co się zmieni w moim zyciu do 10 lutego?? Karty z netu, z aplikacji na facebooku, sprawdzają mi się:)

jak dla mnie to ja tu widzę emocjonalne spięcie z facetem, może mężem, ew. ktoś tam się odezwie, a mąż się wkurzy...Albo kłótnia o totalną bzdurę..

Tak jak napisałaś - burza emocjonalna o nic. Samo życie

Co się zmieni w moim zyciu do 10 lutego??

ktoś kto dotąd był spokojny pokarze swoje drugie oblicze... będzie trochę zawirowań... być może do jakieś sprawy będziesz musiała wrócić, z którą wiąrzą się Twe emocje. Bądź jakąś sprawę sobie odpóścić choć byś chciała tego czegoś się podjąć, zrobić, roztrzygnąć :mysli:

Mnie się wydaje, że nieprzemyślane zachowanie pana...jakaś spontaniczna wiadomość... Nie wiem tylko, jak zinterpretować odwróconą 8 Kielichów, bo nigdy nie czytam w tej pozycji kart... Hmmm... Może ta wiadomość sprawi, że będziesz dużo myśleć o panu, o tym, co napisał, podejdziesz emocjonalnie do jego ruchu...

W swoim poszukiwaniu szczęscia odkryjesz, że pewien mężczyzna, ktory wydawał się serdecznym czlowiekiem pokaze Ci się z zupełnie innej strony i to będzie dla Ciebie zupelnie nowe.

Edited by Wrozbita_Oramin
  • Maestro

Weryfikejszyn;)

Dziś (czasem czas mi się jednak przesuwa) przez przypadek, a może i przeznaczenie? spotkałam kolegę, którego nie widizałam chyba z 2-3 lata, bo mieszka w Anglii:) 8 kiel - powrót (to dla mnie karta rozstań i powrotów) w dodatku zza granicy, on król monet (znak ziemski) i rycerz mieczy szybka, spontaniczna rozmowa:)))