Jump to content

Dzisiejsze spotkanie (Weryfikacja zaraz po)

Veroniczka

Recommended Posts

Jak uda się dzisiejsze spotkanie z Panem Y?

9 Denarów, Królowa Buław, 3 Miecze ---> Kapłanka

No widzę że by się udało, spodobałabym się mu, po za tym widać że potrafilibyśmy się dobrze ze sobą dogadać, porozumieć...

Troszkę by tutaj zwierzania się sobie z różnych problemików i doświadczeń by możliwe że było ;)

Spotkanie bez większych niespodzianek- widać dobrą komunikację, chyba oboje macie trochę cięty język. Jakieś informacje "wyrzucicie" z siebie i tym samym uchylicie rąbka tajemnicy.

• Like 1
  • Maestro

Będzie miło, aczkolwiek któreś z was za bardzo bedzie myślało o sobie, tak myslę, że albo ktoś powie coś niemiłego, albo spotkanie za krótkie, albo on się po spotkaniu nie odezwie, a TY będziesz czekała do wieczora (chodzi mi o odzew tylko na dziś, nie w ogóle).

• Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN

Szczerze...to ja tutaj widzę rywalkę... i teraz tak - albo się spotkanie nie odbędzie... albo dowiesz się na nim czegoś odnośnie innej kobiety co Cię "zaboli"...

Przykro mi Słonko - ale tak to widzę...

Szczerze...to ja tutaj widzę rywalkę... i teraz tak - albo się spotkanie nie odbędzie... albo dowiesz się na nim czegoś odnośnie innej kobiety co Cię "zaboli"...

Przykro mi Słonko - ale tak to widzę...

Nie no bez przesady ;D Żadnych rywalek tu nie ma... :lol:

Ale okej, każdy inaczej odbiera karty, i zobaczymy na weryfikacji ^^

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Nie no bez przesady ;D Żadnych rywalek tu nie ma... :lol:

Ale okej, każdy inaczej odbiera karty, i zobaczymy na weryfikacji ^^

...

A czy to spotkanie jest w ogóle już umówione ?

...

A czy to spotkanie jest w ogóle już umówione ?

No w sensie, godzina i miejsce.. I że dzisiaj..

Ale to ja mam jeszcze jedną opcję w sumie, bo ktoś inny też mnie zapraszał :(

Guest MyStErIoUs_WoMaN

No to koooniecznie zweryfikuj - i tak szczerze...

Bo są karty które mnie bardzo zastanawiają...w tym przypadku...

P.S.

Słońce ~ a można wiedzieć Kto jest tą drugą "opcją " ? Kobieta czy Mężczyzna ?

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
dodano p.s.
No w sensie, godzina i miejsce.. I że dzisiaj..

Ale to ja mam jeszcze jedną opcję w sumie, bo ktoś inny też mnie zapraszał :(

powaliła byś go na kolana... ale zranisz bo nie pójdziesz ;DDD ty w zasadzie zamierzasz się z tego spotkania wykręcić ;DDDDDD Niedobra ty ;)))
Guest MyStErIoUs_WoMaN
powaliła byś go na kolana... ale zranisz bo nie pójdziesz ;DDD ty w zasadzie zamierzasz się z tego spotkania wykręcić ;DDDDDD Niedobra ty ;)))

A żebyś wiedziała Maluchu że się z Tobą zgodze - może być tak jak piszesz...coś mi tu nie pasowało w tych kartach jak na radosny przebieg spotkania...

A teraz skłaniam się ku temu co napisałaś, może być i tak, że albo Veroniczka Nasza chce się wymixować :) albo bidulka nie wie co zrobić i tak czeka - Królowa Buław...Kapłanka, 3 Miecze a w podsumach jest i Świat...

A żebyś wiedziała Maluchu że się z Tobą zgodze - może być tak jak piszesz...coś mi tu nie pasowało w tych kartach jak na radosny przebieg spotkania...

A teraz skłaniam się ku temu co napisałaś, może być i tak, że albo Veroniczka Nasza chce się wymixować :) albo bidulka nie wie co zrobić i tak czeka - Królowa Buław...Kapłanka, 3 Miecze a w podsumach jest i Świat...

zobacz jak cwaniara pisała własną interpretacje " gdybym" a nie " gdy się z nim spotkam ' ;DDD
Guest MyStErIoUs_WoMaN
Facet, drugą opcją :>

Hmm...no jakies dziiiiwne karty jak na przebieg spotkania...więc jeśli jesteś zdecydowana że idziesz na nie - to nie widzę przebiegu różowo...chyba że tutaj naprawdę pokazała się ta druga opcja, Twoje wachania i to że nie pójdziesz TY...

Nic tylko czekać na weryfikację trzeba :)

Pan będzie realizował strategię "smutnego spaniela", zapatrzony w Twoje przymioty spróbuje Cię wziąć na szczere, smutne opowieści.

:)

• Like 1

WERYFIKACJA:

No więc, spotkanie się odbyło. Pan popadł w zachwyt - szczególnie zwrócił uwagę na mój charakter, powiedział że strasznie mu się podoba...

Następnie spytał czy ma jakieś szanse u mnie... Opowiadał mi różne nie miłe historie ze swojego życia - ciężko miał, ja słuchałam, starałam się zrozumieć..

Byłam spokojna, nie szalałam.. Ale widziałam że go do mnie ciągnie, ciągle się na mnie gapił ;D

No więc oceniam spotkanie za udane : )) Takie w sam raz!