Jump to content

kurczę, przyciągam kłopoty

agaMAJ

Recommended Posts

czego oczekuje osoba z którą piszę na gg?

3 miecze--Diabeł--Sprawiedliwość nie wiem, niby go nie znam, a jakbym go zraniła?

czy znam osobiście tą osobę?

Paź mieczy-- 5 mieczy--6 monet

chyba tak

kurczę, znowu zaczepka na zasadzie, nie znamy się, może się poznamy hahah

3 miecze--Diabeł--Sprawiedliwość nie wiem, niby go nie znam, a jakbym go zraniła?

chyba tak

mysle ze pan jest po jakiejs nieudanej relacji, jakas dziewczyna go zranila i chce popodrywac sobie dziewczyny.

nie potrafie odpowiedziec, ale blizej bym byla ze nie

Guest SooYoung

Brzydkie karty na nową znajomość. tak wiec uważaj co piszesz bo może okazać się że ktoś cię podprowadza żeby wyciągnąć jakieś info albo dla zabawy

Przecież 5 mieczy już powinna dać Ci do myślenia że ktoś tu z Tobą brzydko zagrywa, a jeszcze pojawiała sie karta Diabła :/

Tutaj nie chodzi o uczucia czy seks ale o wkręcenie Cię w coś niefajnego.

Brzydkie karty na nową znajomość. tak wiec uważaj co piszesz bo może okazać się że ktoś cię podprowadza żeby wyciągnąć jakieś info albo dla zabawy

Przecież 5 mieczy już powinna dać Ci do myślenia że ktoś tu z Tobą brzydko zagrywa, a jeszcze pojawiała sie karta Diabła :/

Tutaj nie chodzi o uczucia czy seks ale o wkręcenie Cię w coś niefajnego.

też tak czuje Edited by agaMAJ

chyba tak

hm...moja myśl, z czym zgadzać się nie musisz:

"sąd sądem a sprawiedliwośc ma być po "jego/jej osoby"(?) stronie. To jakieś wymierzone działania za krzywdy. Ty nie musisz czuć się odpowiedzialna za odczucia tej osoby. Jednak w jej mniemaniu odpłaca pięknym za nadobne.

W drugim rozdaniu też jest - "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie..."

Zdaje się, że to nie jest osoba Ci obca

• Like 1

też czuje, zresztą tak jak pisała arachnea, że to jakiś odwet,coś co ma we mnie ugodzić. Normalnie bym faceta zablokowała, ale to nie pierwszy raz, kiedy mam taką akcje na gg, chce dotrzeć do źródła i ewentualnie, załagodzić sytuacje. Nie lubię mieć wrogów

Guest MyStErIoUs_WoMaN
hm...moja myśl, z czym zgadzać się nie musisz:

"sąd sądem a sprawiedliwośc ma być po "jego/jej osoby"(?) stronie. To jakieś wymierzone działania za krzywdy. Ty nie musisz czuć się odpowiedzialna za odczucia tej osoby. Jednak w jej mniemaniu odpłaca pięknym za nadobne.

W drugim rozdaniu też jest - "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie..."

Zdaje się, że to nie jest osoba Ci obca

W 100-u% sie zgadzam z Vivere...dokładnie to samo widzę w tych kartach, to samo...a że Vivere już to bardzo ładnie ujęła i napisała wsio więc ja tutaj dodawać nic nie bedę...

z ciekawości... co wyniknie, jakie konsekwencje będzie miała moja rozmowa z tą osobą?

7 buław---Król Mieczy---Cesarzowa ten mieczowy dostrzeże że jednak nie jestem taka zła ? Czy to tylko moje pobożne zyczenia?

7 buław---Król Mieczy---Cesarzowa

7 buław i Król Mieczy - języczek giętki, jak Mistrz Kung-fu. Ciosy ( walka na argumenty), szybkie i niespodziewane, mogą zaboleć. Bronienie, każdy swojej pozycji (Król Mieczy kontra Cesarzowa)

No nie wiem jaki będzie tego finał, może kolejne wejście na ring?

heh, potyczki słowne to moja specjalnośc, jeżeli dobrze gościa identyfikuje, to on się w takich dyskusjach ze mną gubi, szybko się więc ujawni, łatwiej mi bedzie dojść do tego, dlaczego ma do mnie jakieś ale.

Znasz kolesia myślę, podpuszcza Cię. Arachnea ujęła to doskonale. A konsekwencje będą takie, że nic miłego z tego nie będzie, ale Ty chyba i tak będziesz górą, możliwe, że siłą rzeczy będziesz mieć przewagę dlatego, że przejrzałaś podstęp;)))

• Like 1
No jasne, król mieczowy to racjonalista, żaden tam z niego Lisek Chytrusek! :lol:

A ja nie mogę się zgodzić tutaj. Racjonalista to raczej monetowy. A mieczowy bardzo inteligentny facet, przebiegły, przez co bywa niebezpieczny jako przeciwnik... Ja bym go "doceniła".

Dla mnie taki jak mówisz, z ciętą ripostą i refleksem i sprytem w mowie i intelekcie jest Rycerz Mieczy. Król ma gadane ale nie jest zbyt żwawy i dostosowujący się do zmiennych warunków, w przeciwieństwie do rycerza król to pasyw, nie wysila się bardziej ponad to co sam sobie już raz wymyślił. Ma jakiś logiczny plan w głowie i się go trzyma, w tym wypadku plan jest taki, że po raz kolejny podłącza się z innego numeru gg, rycerz kombinowałby na różne inne sposoby, a ten ma jeden obrany. Poza tym rycerza ce****e duża elastyczność formy, a Król nie bardzo jest w stanie zmieniać swoją postawę, stąd łatwiej go przejrzeć.

Jak dla mnie Król Mieczy nie pasuje do takiego zachowania, by zaczepiać kogokolwiek z ukrycia na gg anonimowo. Król Mieczy jest zbyt dojrzały i rozsądny by się takimi dziecięcymi zagrywkami posiłkować. Jego cechy nie odpowiadają mi takiemu zachowaniu o jakim tu pisano w 1 poście. - ale Rycerz Mieczy juz tak, móglby tak zadzialać.

Jednak, gdyby mi przyszło dyskutować z Królem Mieczy przy 7 buławach trzymałabym się na baczność :D Zwykle, intelektualnie, jest na pozycji dominującej.

Edited by Vivere
Guest MyStErIoUs_WoMaN

co wyniknie, jakie konsekwencje będzie miała moja rozmowa z tą osobą?

7 buław---Król Mieczy---Cesarzowa

Nie uważam by tutaj Król Mieczy cechował tego Mężczyznę, wcześniej pokazał Ci się On w Paziu Mieczy - a ten to psotnik jak się masz (i do sytuacji pasuje), KM nie to że nie potrafiłby/nie potrafi być przebiegły - bo jest to mega inteligentny gość i gdyby zechciał - z łatwością wyprowadziłby przeciwnika w pole bez problemu - problem w tym że KM w takie rzeczy się po prostu nie bawi...

Tutaj pytasz o konsekwencje - a Król Mieczy zawsze mówi prawdę i tego samego wymaga od innych - więc przekładając na pytanie, pokazało się tutaj że w konsekwencji rozmowy będziesz usatysfakcjonowana bo dowiesz się prawdy - sytuacja się wyjaśni...zrobi się miło...:)

Wiecei, ja aż sobie partnerski postawiłam na niego, bo w końcvy ten rozkład pokazuje wzajemne zależności ale to cowyszło, to ...hmm

ja/om

myśli Rycerz pucharów ----2miecze

uczucia śmierć---9 mieczy

co pokazujeAs pucharów--Rydwan

karta wspólna 10 pucharów

przyszłość 3 monety--7 pucharów--8 monet

przy tak złych kartach nie rozumiem tych 10 pucharów jako karty wspólnej

bo tak ja w myślach się troche bawie sytuacją a on jakiś ograniczony , w uczuciach ja nie mam nic, a on jakieś paranoje, ja chyba robie mu nadzieje w tym asie on za to pokazuje, że ja go interesuje

przyszłość to jakieś złudzenia i ucieczka w prace

Weryfikacji nie mam, ale zapytałam pana w piątek, czy coś mu zrobiłam? a jak się zdziwił, napisałam mu, że postawiłąm karty tarota z których wyszło , że go znam i coś mu zrobiłam ;DDD oczywiście odpisał, że się nie znamy, ale w sobotę rano tylko się jeszcze odezwał w sposób niezobowiązujący, po czym zamilkł i mam spokój ;)

Weryfikacji nie mam, ale zapytałam pana w piątek, czy coś mu zrobiłam? a jak się zdziwił, napisałam mu, że postawiłąm karty tarota z których wyszło , że go znam i coś mu zrobiłam ;DDD oczywiście odpisał, że się nie znamy, ale w sobotę rano tylko się jeszcze odezwał w sposób niezobowiązujący, po czym zamilkł i mam spokój ;)

Pomyślał "wariatka!" i uciekł w popłochu :lol: :lol: :lol: