Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację


Gość marg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

chciałabym prosić o sprawdzenie czy ta znajomość jest karmiczna Małgorzata 10.06.1984 i Paweł 22.06.1976

Z gory dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również chciałabym się dowiedzieć czy ta relacja jest karmiczna: ona 09.07.1990, on 23.12.1992. Z góry dziękuję ;)

 

jest powiązanie karmiczne - ona ma drogę życia 8, on 1 punkt zwrotny 8.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej to może być jakaś karma rodowa.

weszłaś w jego życie po to,a by on mógł pełniej realizować się, Ty masz go czegoś nauczyć, on ma wyciągnąć z tej znajomości wnioski i lekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mogłabym też prosić o sprawdzenie relacji, czy jest to powiązanie karmiczne i krótką interpretację tej relacji? Ona: 12.02.1990, On: 10.12.1990. Dziękuję i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam :) Mogłabym też prosić o sprawdzenie relacji, czy jest to powiązanie karmiczne i krótką interpretację tej relacji? Ona: 12.02.1990, On: 10.12.1990. Dziękuję i pozdrawiam ;)

 

Ona: Droga życia 6/33

On: Droga życia 5

Wspólna DŻ - 2/11

Relacja karmiczna jest, ponieważ jego DŻ 5 pokrywa się z jej 1 punktem zwrotnym.

 

Co nieco tutaj: Wibracja związku 2 – na dwoje babka wróżyła | Zwierciadlo.pl

 

Związek o wibracji Liczby 2

 

Macie szanse na prawdziwe partnerstwo i życie rodzinne. Potraficie się wspierać i twórczo rywalizować.

Tak jak w dniu poznania, tak i dalej będziecie dla siebie przede wszystkimi życzliwymi kompanami.

Dajecie sobie cierpliwość, życzliwość i radość z bycia razem.

2 niesie satysfakcję uczuciową i związek przez duże „Z” oparty na przyjaźni.

 

Jednak nie powinniście rozpływać się w partnerze. Każde z was jest odrębnym bytem, istotą, macie granice i odrębność swoich umysłów i emocji.

Zatem partnerstwo to nie to samo co zależność i podporządkowanie.

2 to także uzewnętrznianie uczuć, zapewne jesteście tą parą, która czule się obejmuje i całuje nawet w miejscach publicznych.

Przez wasze otoczenie jesteście postrzegani jako zgodne i pokrewne dusze.

 

Źródło: horoskop.wp.pl

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy mogłabym prosić o sprawdzenie dwóch relacji i ich krótką interpretacje?

 

1)

Ona : 19.04.1990

 

On : 13.01.1986

 

2)

Ona : 19.04.1990

 

On : 15.10.1985

 

z góry serdecznie dziękuje!!!

 

Emi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy mogłabym prosić o sprawdzenie dwóch relacji i ich krótką interpretacje?

 

1)

Ona : 19.04.1990

 

On : 13.01.1986

 

2)

Ona : 19.04.1990

 

On : 15.10.1985

 

z góry serdecznie dziękuje!!!

 

Emi

 

Pierwsza data to twoja?

 

Pierwsza para:

Ona - numerologiczna 6, on 2. Razem tworzą związek o wibracji 8. Karmy z przeszłości nie widzę.

 

Wibracja związku 8

 

8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy

materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa, łączy budowanie, zamiana idei w materię – to jest

podstawowe hasło 8ki. Tak również wygląda ta relacja. Oprócz tego, że tworzymy związek rodzinny, związek emocjonalny jest jakby w założeniu

również rozbudowywanie tej wspólnoty na materię, która nas otacza. Jest to również związek, który ma bardzo dużą siłę sprawczą w momencie, kiedy 2 osoby maszerują w tę samą stronę, czyli jeśli w takim związku występuje rozbieżność celów na przyszłość to ten związek będzie niestety komplikował się i mało tego, po takim związku pozostają zawsze bardzo silnie manifestujące się problemy natury sądowo – urzędowej.

 

Co należy robić w związku, który jest sygnowany wibracją 8?

Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze, żeby to były wspólne marzenia, a nie, żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów, bo wtedy będą tylko i wyłącznie problemy z tego. 8 jako wibracja wspólna dla związku jest również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją. 8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze jest, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna jest przypisana do jego rodziny, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna realizuje się w rodzinie naszego małżonka, dlatego że tworząc tę wspólnotę poniekąd obydwoje mają obowiązek złamać zasadę, przełamać coś, co jest tą karmą rodową, zamknąć pewien etap cyklicznego powtarzania się różnych sytuacji. To są również związki, gdzie bardzo często partnerzy stanowią jak gdyby fajny team, czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja, gdzie jest w związku „2 dyrektorów”, wtedy zwykle niestety decyzje są albo sprzeczne albo 2 niekompatybilne. W takim związku dobrze jest od razu na samym początku ustalić, kto tutaj robi za przewodnika stada, czyli kto podejmuje ostateczne decyzje.

Związki oparte o wibrację 8 muszą być bardzo dobrze dokończone, jeśli chodzi o kwestie formalne, czyli wszelkiego rodzaju układy budowania wszelkich przedsięwzięć muszą być

bardzo jasno określone prawnie, czyli czy to jest wspólnota małżeńska, czy to jest rozdzielność małżeńska, komu się ile należy, bo 8 daje nam też ten wymiar urzędu i prawa, w związku z czym w razie czego, żeby właśnie w oparciu o to nie występowały jakieś problemy.

 

Wibracja 8 swoim podopiecznym gwarantuje sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów, bo wtedy rzeczywiście, tak jak w pozytywnym wymiarze 8 jest wielkim budowniczym, tak w negatywnym spustoszenie jakie następuje po takim rozpadzie może być niestety, ale wyoraniem do żywego, gdzie ani jedna ani druga strona nie będzie miała do wyniesienia niczego innego poza systemem komplikacji. To też jest wibracja, która bardzo często pomaga małżonkom zbudować wspólny dom, zbudować przestrzeń mieszkaniową na wysokim poziomie. To, co jest też zaznaczone przy tej wibracji - bardzo często może wchodzić pewien rodzaj rygoru w wychowaniu potomstwa, czyli tutaj należałoby uważać, należałoby troszeczkę zwrócić uwagę, czy nasz związek, nasze małżeństwo nie kładzie się zbyt wielkim cieniem na drodze życia naszych dzieci, czyli czy my nadmiernie nie wchłaniamy tych naszych dzieci. Wiemy, że 8 daje też coś na kształt spartańskiego chowu. Jest to bardzo duża samodyscyplina, która jest oczywiście potrzebna do samorealizacji, czyli dom, rodzina oznaczona wibracją 8 często może nieść takie zagrożenie, ze zbyt duża musztra tam występuje, że każdy ma przydzielone zadanie i może istnieć trochę za mało tego wpływu miłości, więc jeśli uda nam się złamać tę strukturę rodową, wtedy taki związek jest tak naprawdę nie do rozerwania. Warunkiem tego są wspólne cele. Jedna osoba ma cel, a druga jakoś tam się plącze przy tym celu, tylko właśnie jest ten wspólny cel.

 

Źródło: Tarocistka Danuta

 

Druga para:

Ty 6, on 3 - razem tworzycie związek o wibracji 9

 

Wibracja związku 9

 

Jest to związek karmiczny, związek lekcja. Związek lekcja to związek, który albo rzeczywiście się rozpada i to bardzo szybko, czyli związek, w którym nie dochodzi do tzw. długo terminowości, albo związek, który jest trudny od początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść, czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób jest ze sobą połączona.

Jest to na pewno wtedy już związek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest poniekąd na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń duszy.

 

Trudne związki, związki głęboko powiązane wewnętrznie, ale związki, w których obie ze stron mogą się czuć samotne. Wiemy też, że 9 daje pewien rodzaj takiej spuścizny bycia przewodnikiem, bycia mistrzem, bycia nauczycielem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy nie tyle udzielać rad, ile możemy artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli tzw. związek „póki nas śmierć nie rozłączy”.

Bardzo często występuje w takim związku pewien rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna osób może być chora i ta druga osoba przy niej uczy się również czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko i wyłącznie tego poziomu realizacji intelektualnej.

 

9 daje związek lekcję i cokolwiek miałoby to nie znaczyć związek, który jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty, związek, w którym mogą występować problemy

natury: choroba ciężka jednej ze stron i związek, w którym bardzo często śmierć nas rozłącza dopiero.

Natomiast często tego typu związki są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane. Co prawda teraz jest bardzo dużo takich związków z nie poregulowanymi sytuacjami prawnymi, natomiast ta 9 jeszcze jakby przyświeca tego typu historii.

 

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek ludzi pracujących w systemie, np. medycyny, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z

nich ją realizuje w pewnym sensie po swojemu to przynajmniej mają ten wspólny punkt.

Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy

się drugiej, a z drugiej strony odczuwa ogromną samotność istnienia w związku.

Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku

 

Tarocistka Danuta

 

Powiązanie karmiczne jest, ponieważ jego dzień urodzenia 15/6 pokrywa się z twoją drogą życia 6.

Pewnie ciągnie cię do niego, albo przyciąganie jest z obu stron. Jak to się u was objawia?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lusjana

a jak to jest kiedy droga życia i pierwszy punkt zwrotny partnera pokrywają się z pierwszym cyklem formującym partnerki, w tym wibracja dnia ur taka sama tylko partner liczba mistrzowska, partnerka karmiczna, czy to jest jakieś powiązanie karmiczne, chyba troche skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dziękuje za odpowiedz.

pierwszy relacja którą mi opisałaś już od roku jest zakończona.

a ta druga właśnie się zakończyła i faktycznie to co napisałaś jest prawdą.

ciągnie mnie do tego człowieka, ale niestety jest to bardzo problematyczna relacja,

po pierwsze choroba tego człowieka, pod drugie jego podejście niepoważne do życia,ale faktycznie była to dla mnie dobra lekcja

takie trochę podsumowanie i pewna nauka na dalsze życie.

dziękuje bardzo za analizę, trafna!

 

pozdrawiam

Emilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co do przyciągania jeszcze, to faktycznie mnie zajebiście do tego człowieka ciągnie. i generalnie od początku miałam wrażenie jakbym go skądś znała i ze ten człowiek zmieni moje patrzenie na różne sprawy, na życie.

wiec faktycznie to pewnie relacja karmiczna, relacja lekcja.

cały czas w sumie wiem,że dobrze się stało że nie jesteśmy razem, bo i moje uczucia też nie są jakieś bardzo wielkie, a cały czas czuje jakby taki ciężar, że tak jakbym powinna z Nim być choć wiem ze to nie ma sensu i przyszłości. dziwne takie odczucie, ale mam nadzieje,że minie.

 

pozdrawiam jeszcze raz,

Emilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jest mi ciężko stwierdzić.

co się do Niego odzywałam to mówił żebym wróciła, że mnie kocha...ale nie raz też tak nie poważnie ze mną pisał. ja do Niego pisałam naprawdę szczerzę jak to wygląda z mojej strony a On tylko przytakiwał i jakoś taką nie powagę wyczuwam lub takie poddanie się z jego strony.

a tak to sam z siebie nie odzywa się do mnie i teraz postanowiłam już nie kontaktować się z Nim pierwsza,

wiec szczerze powiem,że ciężko mi ocenić jego uczucia do końca.

a ja czuje,że nie będziemy razem szczęśliwy i ja nie jestem wstanie w razie pogorszenia jego zdrowia mu pomóc finansowo...

no ale z drugiej strony myślę o Nim cały czas, i sama nie wiem już co czuje tak naprawdę.

Edytowane przez Emi Pesta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
możesz mi jeszcze sprawdzić moją nową relacje,która dopiero się buduje?

 

moja data bez zmian: 19.04.1990

 

druga data: 9.08.1987

 

ty 33, on 6 /razem tworzycie związek o wibracji 3, mogą mieszać się osoby trzecie... moze ty jestes tą trzecią albo ktos wam sie wtraci...

Ale ogółem 6 z 6 zazwyczaj mają dobre porozumienie.

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...