Jump to content

Konkursowo - z weryfikacją oczywiście :)

Guest Nexie

Recommended Posts

Witam :)

Udało mi się zakwalifikować do testowania telefonu, miałam już ten telefon a, że jest też konkurs (trzeba napisać recenzję) gdzie można go wygrać to z czystej ciekawości poszło takie pytanie:

Czy uda mi się wygrać telefon w konkursie ?

Rycerz Buław - Kolo Fortuny - 6 Kielichów = Suma Rydwan

----------Śmierć-------Cesarz---------Mag-------------

----------------Gwiazda--------Kapłan-----------------

------------------------Głupiec------------------------

Patrząc na te karty ja bym powiedziała tak:

Jako Rycerz Buław zrobiłam to co trzeba bo napisałam recenzję, Koło Fortuny czyli wybieranie z pośród tych wszystkich wypowiedzi a 6 Kielichów jako powrót do tego co było czyli, że miałabym spowrotem ten telefon u siebie. Więc wychodzi na to, że wygrałabym?? :mysli: Ale po tej piramidce to sama już nie wiem czy dobrze myśle.

A Wy jak myślicie?? ;)

Pytanie jak najbardziej do zweryfikowania - jak tylko będą wyniki to dam znać ;)

Za karty Dziękuje mojej Dobrej Duszyczce ;**

Edited by Nexie

całkiem realne szanse są na to, ze jak juz otrzymasz telefonik do rączek to już pozostanie w nich do końca :D Rycerz buław wskazuje na Twoją inicjatywę, dzięki której otrzymałaś tel (koło fortuny) (gwiazda), następnie widoczne jest stałe posiadanie :D

Guest MyStErIoUs_WoMaN

No, jaaa też widzę to tak - że ten telefon może wrócić do Cb :* a suma Rydwan - to przecież triumf :)...

3mam Kciuki Mooocnooo Maluchu za Twoją wygraną...:)

Ajjj gapa ze mniee :D Nie dopisałam, że go oddałam bo był tylko na okres 14 dni i trzeba było zwrócić.

a to takie buty ;p

no to jesli nie masz go aktualnie to...tu troszkę karty "zastane" są (kapłan) (6 kielichów), co może wskazywać na zastój w tej sprawie i myśl, fajnie było go mieć (6 kielichów), aczkolwiek rydwan to energia i podróż więc może to być silne "chcenie" odnoszące się do kielicha, ale życzę by wrócił telefonik i zadowolenie pojawiło się w tej 6 kielichów ^^

Hmmm, z 6 kieli na końcu to tak jakby już było po telefonie, a on stał się ino wspomnieniem, ale bardzo jestem ciekawa co się okaże... Rydwan zwodniczy jest, bo głównie odczytujemy go jako coś co ruszyło do przodu, ale to równie dobrze może oznaczać, że coś odjechało w siną dal... Więc ja jestem na "nie" ale życzę Ci miłej niespodzianki :slonko:

Edited by Czarownica

A jakie sa zasady? Wybierana jest recenzja co do jakości? Czy jest losowanie wśród dopuszczonych recenzji?

Zresztą tak czy inaczej według mnie pozostaniesz bez telefonu. jednak życze powodzenia i wygranej :))

Edited by Wrozbita_Oramin
A jakie sa zasady? Wybierana jest recenzja co do jakości? Czy jest losowanie wśród dopuszczonych recenzji?

Piszą, że z najciekawszych recenzji wybiorą 3 i nagrodzą.

Są szanse na to, że trafi w Twoje ręcę... ale byś musiała jakoś ciekawie napisać może jakoś nowatorsko tę recenzję, ale nie zapominąjąc o pewnych 'standardowych' punktach, które 'powinny' się w recenzji znaleźć. Myśl pozytywnie, trzymaj się postanowienia i myśli, że chcesz ten telefon ;))

• 4 weeks later...
Guest Nexie

Weryfikacja:

Sprawdziłam dzisiaj na stronie wyniki i nie wygrałam telefonu :)

Zwycięscy to sami mężczyźni a wszystkie 3 recenzję zwycięskie są z tego samego dnia :D

Ale ja się brakiem wygranej nie mam zamiaru przejmować :)

PS. Dzisiaj zahaczyłam o salon, żeby dowiedzieć się kiedy będzie rozstrzygnięcie konkursu i Pani nie wiedziała, ale coś czułam, że jak wróce do domu, sprawdze na stronie to już będzie i było :D