Jump to content

Nirvanowy now - 10 luty 2013

SacralNirvana

Recommended Posts

1. Co trzeba odpuscic - 4 Bulaw + XII Wisielec ---> suma XVI Wieza; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Jakas nic nie wnoszaca relacje, znajomosc, ktora powoduje, ze tkwie w martwym punkcie i nie odczuwam zadowolenia. Ewentualnie powstrzymuje mnie przed konkretnymi dzialaniami.

2. Co trzymac jak najblizej - Krol Mieczy + II Kaplanka ---> suma XI Pasja; suma HB II Kaplanka

Znajomosc z Mieczowym. Wspolne tematy Ezo itp.

3. Co jest teraz najwazniejszym nabytkiem - Krol Monet + Paz Mieczy ---> suma III Cesarzowa, suma HB III Cesarzowa

Pogaduchy z Monetowym. Dobrze mi robia.

4. Jak swiat wplywa na mnie - Paz Kielichow + 2 Monet + XIV Umiarkowanie ---> suma XVIII Ksiezyc; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Ze waham sie pomiedzy potrzeba duszy i serca a szukaniem kompromisow i ronowagi w dniu codziennym. Ksiezyc pokazuje, ze krocze na krawedzie... obu swiatow. Swoich potrzeb i potrzeb rodziny. Jednak karty zachecaja do tego, aby burzyc pewne ramy, ktore na ten czas nie pozwalaja mi w pelni dzialac.

5. Co mozesz i musisz dac innym - VIII Sprawiedliwosc

Szczerosc i uczciwosc.

6. Co zacznie sie w twoim zyciu wraz z nowa faza Ksiezyca - 6 Kielichow, VII Rydwan, XI Pasja ---> suma XII Wisielec; suma VI Kochankowie

Cos sie odezwie z przeszlosci, mozliwe, ze jakis pan. Cos, co do tej pory tkwilo w martwym punkcie, bedzie mialo szanse ruszyc do przodu, ale wydaje mi sie, ze nieco bedzie tu zalezalo ode mnie (XI Pasja), czy zechce, zeby to ruszylo.

7.Lekcja, ktora musze wyniesc z pierwszych 6. punktow - Paz Bulaw, 10 Mieczy, III Cesarzowa ---> suma XVII Gwiazda, suma HB XIII Smierc i IV Cesarz

Tu jakby jednak odradzone bylo szarzowanie bez celu. Bazowac na tym, co juz mam, wykorzystywac swoj potencjal i patrzec nieco szerzej na to, co sie bedzie dzialo. I tak w kontekscie tego wyzej nasuwa mi sie mysl "nie odgrzewac starych kotletow", co umarlo, nie reanimowac.

Edited by SacralNirvana
zapomnialam zinterpretowac pkt. 4, teraz dopisalam

1. Co trzeba odpuscic - 4 Bulaw + XII Wisielec ---> suma XVI Wieza; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

może coś odkładałaś zbyt długo... teraz nadszedł czas na zmianę, coś trzeba zburzyć, stare formy już Ci nie odpowiadają, nie są dobre... czas na remont życia.

2. Co trzymac jak najblizej - Krol Mieczy + II Kaplanka ---> suma XI Pasja; suma HB II Kaplanka

Swą mądrość, konsekwencję. Siłę przecia i 'ostrość' umysłu. Pamiętaj o tym co sprawia Ci przyjemność a także o Twej wewnętrznej mądrości, o wewnętrzny kompasie. Idź i decyduj o sobie...

3. Co jest teraz najwazniejszym nabytkiem - Krol Monet + Paz Mieczy ---> suma III Cesarzowa, suma HB III Cesarzowa

trzeźwość, logiczność umysłu a także siła przebicia, pamiętaj równocześnie o swych bliskich i być może czasem przyjdzie Ci wykorzystać swe dary dla innych, najbliżych

4. Jak swiat wplywa na mnie - Paz Kielichow + 2 Monet + XIV Umiarkowanie ---> suma XVIII Ksiezyc; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

pozwala Ci się rozmarzyć, ale jednocześnie karze Ci w pewnych sprawach wybierać. Ukazuje pewną cykliczność, ale i swego rodzaju harmonię. Ukazuje być może, że istnieją nieraz dwie strony medalu...

ukazać, że masz zasady i ich się trzymasz... także pokazać, że warto być rozważnym, że da się działać nie tylko pod wpływem impulsu, ale i pod wpływem rozumnego roważenia spraw, za i przeciw...

6. Co zacznie sie w twoim zyciu wraz z nowa faza Ksiezyca - 6 Kielichow, VII Rydwan, XI Pasja ---> suma XII Wisielec; suma VI Kochankowie

miły czas z najbliższymi/dziećmi, także ruch w sprawach związanych z Twymi zainteresowaniami

7.Lekcja, ktora musze wyniesc z pierwszych 6. punktow - Paz Bulaw, 10 Mieczy, III Cesarzowa ---> suma XVII Gwiazda, suma HB XIII Smierc i IV Cesarz

nie zawsze jest łatwo, a nieraz przychodzi się nam martwić o los nalbliższych, bądź ciosy pojawiają się z jak najmniej oczekiwanej strony. Działaj, żyj, wspieraj... szukaj bądź rób to co przynosi Ci satysfakcje :)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Trwanie w jakiejś relacji z Kimś która już sporo trwa - według tych kart powinnaś to "rozwalić"...no chyba że ~ powinnaś sobie odpuścić siedzenie w domu, no nie wiem - może w domu pracujesz etc. i przez to ogólnie duuużo czasu w nim spędzasz - wtedy może chodzić o to że powinnaś więcej wybywać z 4 kątów...:)

"Znajomosc z Mieczowym. Wspolne tematy Ezo itp." - tak...wydaje mi się że ta relacja jest taka na odległość - że jesteście oddaleni od siebie fizycznie póki co - ale według kart powinnaś utrzymywać tę relację...

"Pogaduchy z Monetowym. Dobrze mi robia." - no i co tutaj można dodać - nic :)...widać ze dzięki tym rozmowom (netowym (?) ) czujesz się wyśmienicie...

Kojąco...rozwijasz się...no i wpływa na to iż dokonujesz wyborów a co za tym idzie zmian...

"Szczerosc i uczciwosc." ~ tolerancję oraz równowagę w dawaniu i braniu...

Wiesz, ja myślę że właśnie pewną przeszłość stanowczo/zdecydowanie pozostawisz za sobą (co też doradzają Ci karty w punkcie 1)...no, dokonasz wyboru i zmian...

Zakończ coś co nie daje Ci spełnienia - nie wiem, może chodzi tu o kogoś kto daje obietnice bez pokrycia, albo zachowuje się baaardzo niedojrzale...w każdym razie z kart wynika że powinnaś dokonać zmian...

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
korekta estetyczna...:)

Kochana -

co mogę dodać do Twojej i Innych już i tak wnikliwych i pięknych interpretacji...

Otóż - SS 268 stopień strzelca mówi " Wspaniale zbudowany most, dziedzictwo nieokreślonych wieków, wciąż łączy brzegi pięknego i pierwotnego strumienia - piękny symbol

TWOJE BOGATE WNĘTRZE POŁĄCZONE Z MĄDROŚCIĄ PRZODKÓW PIĘKNIE KORELUJE Z RÓWNIE PIĘKNĄ, ALE JESZCZE NIE ODKRYTĄ PRZYSZŁOŚCIĄ.

Co ciekawe brzegi są w zasięgu wzroku (czyli czas nie jest zbyt odległy) - Twoim zadaniem jest zbudować wspaniałe połączenie między tym co było, jest, a będzie. Być może most, który już budujesz będzie oparty na Twoim głębokim doświadczeniu, może takim, który będzie się sięgał Twoich poprzednich wcieleń. Pięknie połączone poziomy świadomości przełożą się na harmonijne życie, które jeszcze tam gdzieś daleko, na drugim brzegu czeka na odkrycie, oswojenie. Podróż zwana życiem wciąż trwa - a Twoim zadaniem jest obrać jeden kierunek i wreszcie dotrzeć do tego pięknego, dzikiego i pierwotnego strumienia - dotrzeć do źródła tego co jest przyczyną takiego a nie innego życia- a że strumienie mają czystą krystaliczna wodę, więc finał będzie pozytywny, wyklarowany, jasny. Otrzymujemy również zapewnienie, że most bezpiecznie nas do tego doprowadzi.

Potwierdzeniem jest kolejny symbol " wizja rzeźbiarza nabiera kształtu powoli, lecz pewnie" - to Ty jesteś rzeźbiarzem swojego życia. Dokonujesz w nim stopniowym zmian, ale z precyzją rzeźbiarskiego dłuta. A takie połączenie zapewni kunszt rzeźby, która nabiera konkretnych kształtów. I w tym właśnie tkwi potęga rozwagi, przemyślanych działań, doprecyzowanych planów.

Reasumując na chwilę obecną musisz być takim budowniczym mostu - musisz położyć solidne podwaliny pod to co dopiero powstanie, nabierze konkretnych kształtów. Musisz wytyczyć jeden kierunek i wytrwale nim podążać - a przyszłość ładnie się rysuje.

Edited by Kędry
  • Like 1
Guest Linkinia

1. Co trzeba odpuścić - 4 Bulaw + XII Wisielec ---> suma XVI Wieza; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Zbytni optymizm, beztroskę, może relacje, które są bardziej nastawione na tu i teraz, na aspekt rozrywkowy, są dość płytkie, niezbyt poważne, które nie rozwiną się albo stoją w martwym punkcie, na tym samym etapie już długo i nie idą do przodu. Wieża mówi, że trzeba się z nimi rozprawić, a Rydwan potwierdza to i sugeruje podjęcie odpowiednich działań.

2. Co trzymać jak najbliżej - Król Mieczy + II Kapłanka ---> suma XI Pasja; suma HB II Kapłanka

Pana, który odpowiada Mieczowemu i zainteresowanie ezoteryką, przy czym działać z wyczuciem, intuicją.

3. Co jest teraz najważniejszym nabytkiem - Król Monet + Paź Mieczy ---> suma III Cesarzowa, suma HB III Cesarzowa

Znajomość z mężczyzną, który sprawia, że czujesz się bardzo dobrze sama z sobą, poprawia Twoje samopoczucie, samoocenę, czujesz się ważna w jakiś sposób dla niego. Chyba pan się zaleca? Powie coś miłego ;)

4. Jak świat wpływa na mnie - Paz Kielichów + 2 Monet + XIV Umiarkowanie ---> suma XVIII Księżyc; suma HB XVI Wieża i VII Rydwan

Szukasz równowagi, złotego środka pomiędzy tym na, co możesz sobie w danej chwili pozwolić, co wypada, a co nie. Może chciałabyś zachować się mniej dojrzale, bardziej beztrosko, bo serce się rwie, ale nakazujesz sobie uspokoić się i bardziej stonowanie działać… Może też chciałabyś dać się porwać wyobraźni, jakimś takim lekko szalonym pomysłom, no ale coś Cię powstrzymuje. Do sumy nic nie dodam, uważam tak samo ;)

5. Co możesz i musisz dać innym - VIII Sprawiedliwość

Szczerość, uczciwość, sprawiedliwy osąd, obiektywne spojrzenie, zdanie, opinie.

6. Co zacznie sie w twoim życiu wraz z nowa faza Księżyca - 6 Kielichów, VII Rydwan, XI Pasja ---> suma XII Wisielec; suma VI Kochankowie

Da o sobie znać znajomość z przeszłości, po karcie Kochankowie wydaje mi się, że chodzi o pana. Relacja ruszy do przodu i albo będzie zależała głównie od Ciebie albo widać przyciąganie między wami, iskrzenie.

7.Lekcja, którą musze wynieść z pierwszych 6. punktów - Paz Buław, 10 Mieczy, III Cesarzowa ---> suma XVII Gwiazda, suma HB XIII Śmierć i IV Cesarz

Nie wiem, jak odnieść się do odpowiedzi, ale suma H.B. jest dla mnie jasna - nie starać się ratować tego, co już ‘’upadłe’’, zachować dotychczasowe ramy, to co trwa, co stabilne i pewne.

opuścić od siebie jeszcze na jakiś czas pragnienie wnętrza...nie spieszyć się...poczekać na domknięcie spraw

trzymaś przy sobie znajomość, która na dany moment opiera się głównie na intelekcie i wymianie poglądowej, dzięki czemu wiele sie od siebie wzajemnie możecie uczyć.

znajomość z mężczyzną dojrzałym psychicznie i inteligentnym, z którym można pogadać o wszystkim i przy okazji pożartować z dodatkiem droczenia się ;p

myślę, że pozytywnie wpływa, masz dobre relacje z ludźmi i jesteś sympatyczna co wraca do Ciebie. Jesteś tez otwarta na innych, dzięki czemu czujesz radość i to że się rozwijasz wewnętrznie :). Czuje jakby znajomości te były potrzebne Tobie świadomie lub podświadomie to zaspokojenia potrzeby samorozwoju z jednoczesnym przygotowywaniem się do podjęcia się wyzwań w przyszłości. Zarówno na polu eozterycznym jak i życiowym bo te sprawy mogą się przenikać i wpływac jedno na drugie.

uczciwość, swoją lojalność, także własną wiedzę oraz zaradność życiową. Możesz stać się przykładem dla innych pod pewnymi względami, choć możesz nie być tego świadoma ;D

zaczniesz tęsknić za tym co zaznałaś w przeszłości...nie koniecznie musi chodzić o tęsknotę za tym co było...ale bardziej...to może być tęsknota ogólna za rodzinnością, ciepłem i namiętnoscią. Ogólnie za związek tęsknota, jednakże czujesz,że to jeszcze musi poczekać (wisielec) bo pkt 1

7.Lekcja, ktora musze wyniesc z pierwszych 6. punktow - Paz Bulaw, 10 Mieczy, III Cesarzowa ---> suma XVII Gwiazda, suma HB XIII Smierc i IV Cesarz zdaje się, że lekcją dla Ciebie jest poczynienie kroków ku nowemu, jednakże jest to stopniowy proces. Budzisz się do życia, pojawiają sie rózne potrzeby wnętrza (paź buław), zaczynasz się otwierać na nie i chęć ich realizacji, jednak...jeszcze troszke trzeba poczekać i wiesz o tym, zresztą myslę, że Ty wolisz poczekac na coś dobrego :)

• Maestro

Powinnaś odpuścić relacje, które trwają już jakiś czas, ale nic nowego nie wnoszą, co więcej wkurzają Ciebie i męczą nie dając nic dobrego, powinnaś natomiast kierowąć się intuicją, być może chodzi też i o jakiegoś mężczyznę, ale mam wrażenie, że ta znajomość nie powinna być na razie zbytnio ujawniana, Twoim nabytkiem jest wspomniany pan..Świat powoduje, że z jednej strony trochę zbyt emocjonalnie podchodzisz do jakichś spraw, z drugiej zaś jesteś wyluzowana i spokojna, innym masz dać obiektywizm, tzn. nie kieruj się opiniami innych, ale tym co sama wiesz, co sama czujesz...A zacznie się odrywanie, że tak to nazwę od przeszłości, odchodzenie od niej ku temu, co Ciebie pasjonuje, pociąga, czego pożądasz..

Lekcja: odpuść głupie, niedojrzałe zagrania i zaczepki innych, bądź ponad to, pokaż, że masz klasę:)

• Like 1

1. Co trzeba odpuscic - 4 Bulaw + XII Wisielec ---> suma XVI Wieza; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan-Może to,że pewne sprawy w domu pozostawiłaś swojemu biegowi ,zawiesiłaś jakieś działania,może przyglądałas sie temu z boku-> a tu podsumowanie mówi,że nic samo się nie załatwi..cos pęka i trzeba działać...obrać kierunek i skrzetnie ,szybko realizować.

2. Co trzymac jak najblizej - Krol Mieczy + II Kaplanka ---> suma XI Pasja; suma HB II Kaplanka Tak uważam,że w tej znajomości masz racje. Jeżeli chodzi o emocje to według mnie trzymać swój logiczny tok rozumowania,analizę sytuacji,chłodną postawę i obrone swoich racji,ale w tym wszystkim również trzymać blisko swoją kobiecą intuicje,te mądrości które zgromadziłas idąc przez życie jako dojrzała kobieta.--> Trzymaj również blisko swoje pragnienia i dąż do ich osiągniecia,ale panuj nad tym,nad swoimi również skrytymi rzadzami.

Tak ,wymiana informacji z jakimś panem który się wydaje opanowany,bardzo stabilny,odpowiedzialny--> rozmowy z nim wnoszą plony do twojego życia które owocują w twoim wnętrzu.

4. Jak swiat wplywa na mnie - Paz Kielichow + 2 Monet + XIV Umiarkowanie ---> suma XVIII Ksiezyc; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan Sprzeczność emocji. Trzymasz kielich,ale do końca nie wiadomo co w nim jest.. Jest pusty? Pełny? ile w nim zawartości? jaka ta zawartość kielicha? Idziesz w jakimś kierunku,ale do końca nie wiesz która z dwóch dróg jest tą odpowiednią,na którą się zdecydować?(2 monet)..Próbujesz wszystko ogarnąc z góry, z dystansu by było długoterminowane(umiarkowanie) Nie mniej ,nie wiecej.. by z kielicha się nie przelało,by się nie potłuk alby bys nie wypiła wszystkiego..-->W świecie jesteś pełna obaw swoich pragnien,jakbys chroniła je przed światem,by nie wyszły na światło dzienne..twoje obawy są spowodowane może tym,że boisz się,że świat który budujesz runie Ci na głowie i od początku musiałabyś działać ,decydować i budować. Tak na prawdę bez wzgledu na podjęcie jakich kolwiek decyzji,obaw i strach utkany przez człowieka - życie to ciągły nieustanny wybór.

Wybor- zawsze należy do nas. Sytuacja bez wyboru jest spowodowana wcześniejszymi decyzjami. Pozostaje nasz wybor- jak znieść sytuacje w której jesteśmy bez wyboru.

z

Oceniaj sprawiedliwie. Wspieraj innych,ale również pozwól im spierać siebie.

Ja myślę,że sprawy z przeszłości które ciagle dają o sobie znaki sprawią,że zaczniesz wszystko układać w swoim życiu i działać w tym kierunku. Zaczniesz je uporządkowywać--> trwałaś w zawieszeniu jakąś chwile(wisielec) ale sprawy nalezy kończyć i podejmować decyzje w zgodzie z sobą,bez obaw.

Sumienne działania.. moze nie oszukiwanie i nie krzywdzenie(10 mieczy) samej siebie(Cesarzowa) jako zony,matki...-> Wszystko będzie dobrze jeżeli spojrzysz daleko wzrocznie(Gwiazda) z góry, z odległeś perspektywy..,że wszystko ma swoj początek i zakończenie,jak kij który ma kończe a odcinek kija rownież ma swój wymiar(czas).. potem nalezy wszystko ustabilizować,poukładać swoje struktury i stać się panem swojego losu bo nikt nie przezyje naszego zycia za nas.

:*

• Like 1
  • 3 weeks later...

WERYFIKUJE

Jakas nic nie wnoszaca relacje, znajomosc, ktora powoduje, ze tkwie w martwym punkcie i nie odczuwam zadowolenia. Ewentualnie powstrzymuje mnie przed konkretnymi dzialaniami.

Tu chyba pokazaly sie sprawy urzedowe, ktore poprzez moje trwanie w zadowoleniu i nic nie robienie doszly do punktu, ze musialam i nadal musze konkretnie zadzialac, zburzyc to, co sie narobilo, zeby mozna bylo spokojnie odetchnac i pojsc dalej do przodu. Takze marazm i stagnacja a takze zadowolenie nie wiadomo z czego okazaly sie jak najbardziej niewskazane. Zycie walnelo obuchem i pokazalo "nie tedy droga!"

Znajomosc z Mieczowym. Wspolne tematy Ezo itp.

Tak. Wspaniale netowe rozmowy z przeinteligentnym panem, oczywiscie w tematach ezo.

Pogaduchy z Monetowym. Dobrze mi robia.

Nadal pogaduchy. Mysle, ze chodzo o tego samego pana, bo on ukazuje mi sie i tak i tak wlasnie. W kazdym razie pogaduchy, ktore sprawiaja mi ogromna radosc.

Ze waham sie pomiedzy potrzeba duszy i serca a szukaniem kompromisow i ronowagi w dniu codziennym. Ksiezyc pokazuje, ze krocze na krawedzie... obu swiatow. Swoich potrzeb i potrzeb rodziny. Jednak karty zachecaja do tego, aby burzyc pewne ramy, ktore na ten czas nie pozwalaja mi w pelni dzialac.

Tu chodzi o moja corke (zodiakalne Ryby - trygon wody), jej problem szkolny. Zostalam zmuszona do szukania roznych innych niz dotychczasowe mozliwosci. Zaskoczylo mnie to bardzo.

Szczerosc i uczciwosc.

Tak, to wlasnie.

Cos sie odezwie z przeszlosci, mozliwe, ze jakis pan. Cos, co do tej pory tkwilo w martwym punkcie, bedzie mialo szanse ruszyc do przodu, ale wydaje mi sie, ze nieco bedzie tu zalezalo ode mnie (XI Pasja), czy zechce, zeby to ruszylo.

No mysle, ze tu ukazaly sie sprawy urzedowe, zaniedbania moje z przeszlosci, ktore trzeba rozwiklac. Musze wiec po prostu dzialac.

Tu jakby jednak odradzone bylo szarzowanie bez celu. Bazowac na tym, co juz mam, wykorzystywac swoj potencjal i patrzec nieco szerzej na to, co sie bedzie dzialo. I tak w kontekscie tego wyzej nasuwa mi sie mysl "nie odgrzewac starych kotletow", co umarlo, nie reanimowac.

Trzeba bylo sie wziac w garsc i zaczac dzialac w sposob planowy, zorganizowany.