Jump to content

Jowisz, Neptun i Uran w VI domu


Guest Josephe

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jowisz w VI domu:

Stawiasz na rozwój osobisty. Masz dużą możliwość zrobienia czegoś dobrego dla innych. Jeśli zdobędziesz się na współczucie i bezinteresowność zyskasz dostęp do swojej niezwykle szlachetnej natury. Pragniesz wnieść swój wkład w poprawę stosunków społecznych, w podniesienie dobrobytu wszystkich ludzi. Masz naturę ekologa.

 

Masz dużo zrozumienia dla ludzi w gorszej sytuacji materialnej i chętnie okazujesz im dobre serce.

 

Praca sprawia Ci satysfakcję, jeśli możesz zrobić coś dobrego i konstruktywnego. Zazwyczaj sumiennie i niezawodnie wykonujesz swoje obowiązki.

 

Neptun w VI domu:

Staraj się wyciągać wnioski wynikające z Twoich doświadczeń. Unikaj dziwnych, nie sprawdzonych pomysłów w sprawach żywienia i higieny. Uważaj z lekarstwami, narkotykami, alkoholem, lepiej konsultuj się z lekarzem.

 

Masz naturalną umiejętność pracy w służbie społecznej, ponieważ masz skłonność do bezinteresownej pracy i chęć pomocy innym. W sprawach zawodowych wobec podwładnych masz dużo cierpliwości i wyrozumiałości, a wobec przełożonych wiele oddania i lojalności.

 

Uran w VI domu:

Pragniesz wprowadzać zmiany w te obszary życia, które wydają Ci się zbyt wiążące i zobowiązujące. A więc często w miejsce pracy. Cenisz sobie prostotę i czysty intelekt. Oszczędzaj swoje nerwy, odrywając się co jakiś czas od codziennego życia i zachowując równowagę oraz pogodę ducha. W Twoim przypadku dobrze sprawdzają się niekonwencjonalne metody leczenia: homeopatia, bioenergoterapia, leczenie muzyką itp.

 

Masz niekonwencjonalne podejście do opieki nad ludźmi i robisz to z humanitarnych pobudek. Jesteś ekologiem. Szukasz możliwości zdrowego życia, odżywiania się. Łatwo nawiązujesz przyjaźnie z ludźmi, z którymi współpracujesz.

 

Wobec narzucanych Ci obowiązków pragniesz mieć maksimum swobody i mieć własne zdanie, co do sposobu ich wykonania. Szukasz okazji jak wyzwolić się od wymagań innych. Możesz mieć skłonność do częstych zmian miejsc pracy na takie, które dadzą Ci więcej swobody. Nie lubisz pracować w wyznaczonych godzinach. W pracy zawodowej na etacie najlepsze co możesz zrobić, to szukać nowych możliwości, wyzwań, przechodzić ciekawe szkolenia.

 

Źródło: Pro Astro - astrologia dla opornych | Materiały do samodzielnej interpretacji horoskopu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...