Jump to content

nie wiem czy to było, co sądzicie o tym blogu?

agaMAJ

Recommended Posts

dziś się na niego natknęłam w sieci

ANTY-TAROT ktoś wylewa swoje paranoje, czy jest w tym coś z prawdy?

Edited by KatiJo
usunięcie linku

Po przeczytaniu 1 notki mam wrazenie, ze pisze to osoba nawiedzona. Uwazam, ze tarot owszem nie jest dla wszystkich tak samo jak nie dla wszystkich jest pilotowanie samolotu, ale taka postawa jaka reprezentuje osoba pisajaca tego bloga jest moim zdaniem przesadzona. No i przede wszystkim. Ta osoba, jak sama napisala boi sie. Od osoby, ktora czuje strach do czegos nie mozna wymagac trzezwego, racjonalnego myslenia. Tak samo forma w jakiej opisuje swoje przemyslenia - maslo maslane, bez faktów tworzacy z teksu miałki bełkot.

ja się w to trochę zagłębiłam ale tam na poparcie stanowiska wyciąga opinie osób, które poszły do wróżek by poznać przyszłość, zupełnie nie licząc się z tym, że w tej przyszłości może wydarzyć się coś, co im się nie spodoba. I wielki lamet bo wróżba pokazała coś, czego nie chciały...

Choćbym chciał się w to zagłębić, to niestety: tekst jest nieprzemyślani pod żadnym względem, niepoukładany w formie i nieczytelny. Kiedy ktoś okazuje mi-czytelnikowi brak szacunku, to wolę nie czytać niż brnąć przez coś takiego i tracić czas na szukanie przerw między częściami tekstu, że już nie wspomnę o akapitach. To straszne!

ale powinien byc interesujacy, ciekawie napisany

to blog, a nie roczniki statystyczne...

padlam po wpisie z lutego o stokrotkach

moze inne wpisy lepsze, ale ten to belkot

wpis czytelniczki byl o niebo lepszy

ja zaczęłam od końca:icon_smile2:

kobieta duzo racji ma w tym co pisze o szkodliwosci wrozb kiedys suliga zdaje sie mowił ze....szkoda iz nie ma koncesji na wrózbiarstwo

bo przepowiadanie przyszlosci to nie dla kazdego stad potem takie blogi....