Jump to content

niedzwiedzie


dawidka

Recommended Posts

sniły mi sie trzy male niedzwiedzie, które usiłuje zagonic do drzewa na sen zimowy, ale małe sie rozlazły. w tym czasie ich miejsce zajał dorosły niedzwiedz, ktorego musiałam wygonic z drzewa, co mi sie udalo. potem zaganialam do drzewa mlode. nie bałam sie, ale zdawałam sobie sprawe z zagrozenia. przed obudzeniem sie zdazyłam zagonic dwa z trzech niedzwiedzich bachorów....dziwny sen...czy on cos moze znaczyc?

Link to comment
Share on other sites

Witam.Mam pytanie.Czy te niedzwiedzie mialy zapasc w sen zimowy pod drzewem,czy wewnatrz drzewa (dziupla np?)?Napisz tez co aktualnie dzieje sie w Twoim zyciu.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

cześć,

 

powiedziałabym, że ten sen to klasyczny sen z serii prób opanowania chaosu dookoła. Kojarzysz takie sny, zbierasz rozsypane przedmioty, a ich ciągle przybywa, sprzątasz, ale co chwile znajdujesz nowy śmieć, jesteś na egzaminie ale nie masz długopisu lub wsiadasz w autobus ale on okazuje się niewłaściwy.

 

Wszystkie je łączy próba uporządkowania sytuacji i ciągłej pracy nad uzyskaniem kontroli. Może to świadczyć o tym, że chciałabyś uporządkować świat dookoła i nie przepadasz za niedoprecyzowanymi i niejasnymi sytuacjami, gdzie trudno określić reguły. Wylgąda na to, że podświadomość pokazuje ci, że nad niektórymi rzeczami nie da się zapanować. Nawet jeżeli działasz dla czyjegoś dobra, a twoje działania są słuszne. Świat naturalnie woli pogrążać się w chaosie niż porządkować. Bałagan w pokoju robi się sam, a porządki zajmują mase czasu.

 

Ludzie nie współpracują kiedy uszczęśliwiać ich wbrew ich woli. Być może ten sen oznacza również ostrzeżenie, że niektóre rzeczy i niektórzy ludzie są niebezpieczni jeżeli próbujemy ich ustawić według naszej wizji świata, wbrew ich woli. Być może wato zwrócić uwagę również na to ile obowiązków na tobie ciąży, bo sen może świadczyć o z męczeniu nadmiarem odpowiedzialności.

 

Skoro mowa jest o zimie to być może zbliża się jakiś kryzys do którego się podświadomie szykujesz np wiosenne przesilenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...