Jump to content

kiedy się odezwie?

agaMAJ

Recommended Posts

Gwiazda--7 denarów--3 denary Aw to czas teraźniejszy, więc hmm 7 dni?

w jakich okolicznościach się odezwie?

Paź pucharów--Moc--8 buław jak zatęskni hehe a poważnie jakbym gdzieś z dzieckiem szła/jechała?

Edited by agaMAJ
Guest MyStErIoUs_WoMaN

Agula....ja to wolę na - Kiedy - wyciągać jedną kartę i do tego 3 na tło - spróbuj tak Kochana kiedyś, mnie się ładnie sprawdza...no i określam sobie czas - ramy czasowe do kiedy pytam mniej więcej...

Gwiazda--7 denarów--3 denary = Cesarzowa

A tak...po tych kartach widać że będziesz musiała troooochę poczekać ~ może być że odezwie się do 3 miesięcy...

W gwieździe bardziej widać Twoją nadzieję na kontakt z panem, któremu raczej nie będzie spiesznie odezwać się do Ciebie.

A jakich okolicznościach... niespodziewanie, może za bardzo się rozmarzy i da się ponieść młodzieńczej namiętności

Mnie się wydaje, że dopiero wtedy, kiedy nadarzy się okazja, by coś omówić/spotkać się w gronie znajomych/w pracy i że to Ty tu będziesz musiała inicjować.

To pytanie kiedy... to też jest tak, że karty mogą nie mówić "za 3 dni" tylko "wtedy, gdy wyjdziesz do ludzi" - dużo zależy od Ciebie samej

Ogólnie tak jak MW preferuję wyciąganie jednej karty na czas+tło, choć wolę zapytać 'w jakich okolicznościach" i wtedy wiem i kto się odezwie do kogo i czy przez telefon czy przy spotkaniu, czy jak będę w drodze etc...

Mnie się wydaje, że dopiero wtedy, kiedy nadarzy się okazja, by coś omówić/spotkać się w gronie znajomych/w pracy i że to Ty tu będziesz musiała inicjować.

To pytanie kiedy... to też jest tak, że karty mogą nie mówić "za 3 dni" tylko "wtedy, gdy wyjdziesz do ludzi" - dużo zależy od Ciebie samej

Ogólnie tak jak MW preferuję wyciąganie jednej karty na czas+tło, choć wolę zapytać 'w jakich okolicznościach" i wtedy wiem i kto się odezwie do kogo i czy przez telefon czy przy spotkaniu, czy jak będę w drodze etc...

no tak, tu racja, "kiedy" nie koniecznie musi odnosić się do czasu,ale trąba ze mniie ;D
Guest MyStErIoUs_WoMaN
no tak, tu racja, "kiedy" nie koniecznie musi odnosić się do czasu,ale trąba ze mniie ;D

Noo, niekoniecznie do czasu musi się odnosić ~ może do okoliczności Trąbko :)...

Ja dlatego biorę 3 jako tło - bo je odczytuję jako okoliczności właśnie...

Ewentualnie możesz zapytać "za jaki okres czasu" a przed tym sobie ustal, że np buławy to dni etc... Albo (tak też robię) karta na "dziś", karta na "do końca tygodnia", karta na "do końca miesiąca", karta na "później"... i zobaczysz:) to mi się swego czasu sprawdzało, ale praktykowałam duuuużo, żeby ogarnąć która karta jest "na tak", a która np. mimo bycia AW jest "na nie" (np wbrew pozorom Cesarzowa... nie pokazywała, że jestem sobie zadowolona, bo się odezwał, tylko po prostu bierną sytuację)

Jak szybko - Rydwan - do tygodnia myślę;)

• Like 1
Dobra, to już lekkie przegięcie, ale ciekawa jestem

Jak szybko się do mnie odezwie? Rydwan szybko ;)dobra, wiem, do tegopytania też można się przyczepić

No można, można ;-)

Według mnie na pytanie "Jak szybko?" karty odpowiedziały baaardzo dosłownie. To tak samo, jakbyś zapytała "Jak wolno?" i wyszła by na przykład 7 monet...

Tak mi się kojarzą tego typu pytania. Jak dla mnie, to nie jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Edited by Davisa
literówka