Jump to content

prosba o interpretacje snu


patsy

Recommended Posts

Witam

Dziś śniła mi sie moja babcia,wiem,ze szłam do niej we śnie, by ją odwiedzić. Jak znalazłam się na miejscu, okazało się, że jest to nowe mieszkanie. Widziałam tylko siebie jak jestem w dużym, jasnym pokoju a w samym roku koło drzwi stała szafa,nie była pusta,wisiały w niej ubrania,była lekko uchylona,potem znalazłam się w kuchni,pięknej,nowej z nowymi meblami, takimi jakimi bym chciała sama mieć w swoim domu,widziałam,że je podziwiałam i tylko widziałam postać babci jak stoi i się na mnie patrzy.Trudno mi opisać jej wyraz,ale tak jakby chciała mi pokazać, że to albo jej nowe mieszkanie,albo jakby moje....dziwne uczucie....(zazwyczaj we śnie babcia jest właśnie w kuchni,bo taką ją pamiętam.)Czy sen oznacza dla mnie nowe, ważne wydarzenie?przeprowadzkę?

dziękuję za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Mieszkanie to symbol twojego wnetrza. Duzy , jasny pokoj to twoj optymizm, pozytywna energia, poczucie humoru. Symbol szafy moze oznaczac, ze sie dowiesz o jakims sekrecie. Babcia to twoje doswiadczenie zyciowe, zycie nie szykuje Ci negatywnych niespodzianek, sen mowi, ze jest wszystko wporzadku i sie nie przeprowadzisz :). Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dodam tylko,ze moja kolezanka,ktora rowniez potrafi interpretowac sny,stwierdzila,ze moja babcia ostrzega mnie przed wyjazdem czy kogos przyjazdem?czy tez tak to mozna odczytac z mojego snu?

Link to comment
Share on other sites

Ja również nie widzę tutaj żadnych negatywnych przesłanek.

Ten sen zapowiada nadejście jakiejś dobrej, ważnej dla Ciebie wiadomości, którą otrzymasz od kogoś bliskiego z rodziny, czy kręgu przyjaciół. Ogólnie ten sen ukazuje Twoje zadowolenie i dobre kontakty z otoczeniem - masz prawdziwych, oddanych przyjaciół i krewnych, na których zawsze możesz liczyć.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...